Zaalprogramma datum

 

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats
week 44
1-nov 19:30 De Peelkorf MW2 DAKOS MW3 VENRAY
week 45
8-nov 21:00 DAKOS MW2 Swift (V) MW1 SOMEREN
8-nov 21:30 DES (V) MW2 DAKOS MW4 VENRAY
9-nov 21:00 Swift (V) MW2 DAKOS MW3 VELDEN
11-nov 12:55 DAKOS D1 Swift (V) D1 SOMEREN
11-nov 11:45 DAKOS E1 Oranje Wit (L) E1 SOMEREN
11-nov 09:00 Melderslo E1 DAKOS E2 HORST
11-nov 11:45 DAKOS E3 De Peelkorf E2 SOMEREN
11-nov 11:45 DAKOS E4 DES (V) E1 SOMEREN
11-nov 09:30 DAKOS F1 Oxalis F1 LIEROP
12-nov 12:30 ONA/Astrantia 1 DAKOS 1 OVERASSELT
12-nov 12:50 Rooi 2 DAKOS 2 SINT-OEDENRODE
12-nov 16:50 Olland/KVS ’17 2 DAKOS 3 SINT-OEDENRODE
12-nov 11:45 DAKOS 4 De Peelkorf 4 SOMEREN
12-nov 10:30 DAKOS 5 Roka 1 SOMEREN
week 46
15-nov 20:30 SVOC ’01/United MW1 DAKOS MW1 VENRAY
15-nov 19:30 DOT (V) MW1 DAKOS MW2 DEURNE
15-nov 21:00 DAKOS MW4 Oxalis MW2 SOMEREN
18-nov 11:45 DAKOS A1 Oxalis A2 SOMEREN
18-nov 10:35 DAKOS C1 Swift (V) C1 SOMEREN
18-nov 11:30 Oxalis D1 DAKOS D1 SEVENUM
18-nov 10:00 Swift (V) D2 DAKOS D2 VELDEN
18-nov 09:30 DAKOS E2 DAKOS E1 SOMEREN
18-nov 09:30 Oxalis E1 DAKOS E3 SEVENUM
18-nov 10:30 Oxalis E2 DAKOS E4 SEVENUM
18-nov 09:00 DES (V) F1 DAKOS F1 OVERLOON
18-nov 10:15 Sporting ST F1 DAKOS F2 BROEKHUIZENVORST
19-nov 14:30 DAKOS 1 ODIO 1 SOMEREN
19-nov 13:05 DAKOS 2 Be Quick 3 SOMEREN
19-nov 11:45 DAKOS 3 Oranje Wit (L) 3 SOMEREN
19-nov 09:50 ODC 4 DAKOS 4 ASTEN
19-nov 11:15 ODC 3 DAKOS 5 ASTEN
week 47
20-nov 21:00 DAKOS MW1 Oxalis MW1 SOMEREN
22-nov 21:00 DAKOS MW3 De Peelkorf MW2 SOMEREN
22-nov 20:00 BIO MW3 DAKOS MW4 VELDHOVEN
25-nov 15:40 Oranje Wit (L) A1 DAKOS A1 VENRAY
25-nov 13:15 DAKOS D2 MKV D1 SOMEREN
25-nov 11:15 DAKOS E1 Melderslo E1 SOMEREN
25-nov 12:15 DAKOS E2 MKV E1 SOMEREN
25-nov 11:15 DAKOS E3 Melderslo E2 SOMEREN
25-nov 12:15 DAKOS E4 SVOC ’01/United E1 SOMEREN
25-nov 10:00 SVOC ’01/United F1 DAKOS F1 VENRAY
25-nov 09:30 MKV F1 DAKOS F2 MILHEEZE
26-nov 15:15 ODC 1 DAKOS 1 ASTEN
26-nov 13:30 KVC 2 DAKOS 2 HAPERT
26-nov 11:00 SVO 2 DAKOS 3 GROESBEEK
26-nov 10:00 DAKOS 4 Oranje Wit (L) 4 SOMEREN
26-nov 11:15 DAKOS 5 De Peelkorf 3 SOMEREN
week 48
27-nov 21:00 DAKOS MW4 DAKOS MW3 SOMEREN
28-nov 18:00 DAKOS D2 DES D2 SOMEREN
29-nov 21:30 Merselo MW1 DAKOS MW1 VENRAY
29-nov 21:00 DAKOS MW2 Arcades MW1 SOMEREN
2-dec 11:45 DAKOS A1 SVOC ’01/United A2 SOMEREN
2-dec 10:35 DAKOS C1 DOT (V) C1 SOMEREN
2-dec 12:00 Arcades D2 DAKOS D1 DEURNE
2-dec 13:00 Arcades D1 DAKOS D2 DEURNE
2-dec 09:10 De Peelkorf E1 DAKOS E1 VENRAY
2-dec 09:10 Oranje Wit (L) E1 DAKOS E2 VENRAY
2-dec 10:00 Arcades E1 DAKOS E3 LIESSEL
2-dec 09:00 Arcades E2 DAKOS E4 LIESSEL
2-dec 09:30 DAKOS F1 De Peelkorf F1 LIEROP
2-dec 10:30 DAKOS F2 Swift (V) F1 LIEROP
3-dec 16:50 DAKOS 1 Heumen 1 SOMEREN
3-dec 15:30 DAKOS 2 Swift (V)/HBSV 2 SOMEREN
3-dec 14:10 DAKOS 3 Heumen 2 SOMEREN
3-dec 11:40 Kraanvogels 1 DAKOS 4 MAARHEEZE
3-dec 10:30 Kraanvogels 2 DAKOS 5 MAARHEEZE
week 49
6-dec 17:00 Sporting F1 DAKOS F2 BROEKHUIZERVORST
6-dec 21:00 DAKOS MW1 Lottum MW1 SOMEREN
6-dec 20:30 De Peelkorf MW1 DAKOS MW2 VENRAY
9-dec 16:45 ODC A1 DAKOS A1 DEURNE
9-dec 15:35 ODC C1 DAKOS C1 DEURNE
9-dec 13:00 DAKOS D1 United/SVOC ’01 D1 SOMEREN
9-dec 12:00 DAKOS D2 Lottum D1 SOMEREN
9-dec 10:00 DAKOS E1 MKV E1 SOMEREN
9-dec 11:00 DAKOS E2 De Peelkorf E1 SOMEREN
9-dec 10:00 DAKOS E3 Lottum E1 SOMEREN
9-dec 11:00 DAKOS E4 Lottum E2 SOMEREN
9-dec 09:00 Oranje Wit (L) F1 DAKOS F1 VENRAY
9-dec 09:00 Arcades F2 DAKOS F2 LIESSEL
10-dec 15:05 Swift (V)/HBSV 1 DAKOS 1 VELDEN
10-dec 12:55 VIOS/Spes 2 DAKOS 2 GENNEP
10-dec 13:50 ODC 2 DAKOS 3 ASTEN
10-dec 13:15 DAKOS 4 Lottum 1 SOMEREN
10-dec 14:30 DAKOS 5 Vessem/Winty 3 SOMEREN
week 50
11-dec 21:00 DAKOS MW3 Oxalis MW2 SOMEREN
13-dec 21:00 DAKOS MW1 Oranje Wit (L) MW1 SOMEREN
13-dec 21:00 Melderslo MW1 DAKOS MW2 SEVENUM
13-dec 20:00 ODC MW1 DAKOS MW4 ASTEN
16-dec 12:15 DAKOS A1 Roka A1 SOMEREN
16-dec 11:05 DAKOS C1 United/SVOC ’01 C1 SOMEREN
16-dec 10:05 Oranje Wit (L) D1 DAKOS D1 VENRAY
16-dec 11:35 ODC D1 DAKOS D2 DEURNE
16-dec 09:30 DOT (V) E1 DAKOS E1 VLIERDEN
16-dec 10:00 HBSV E1 DAKOS E2 VENLO
16-dec 09:00 Oranje Wit (L) E2 DAKOS E3 VENRAY
16-dec 09:00 Oranje Wit (L) E3 DAKOS E4 VENRAY
16-dec 09:00 Arcades F1 DAKOS F1 NEERKANT
16-dec 09:30 DAKOS F2 Oranje Wit (L) F2 SOMEREN
17-dec 14:30 DAKOS 1 ONA/Astrantia 1 SOMEREN
17-dec 15:50 DAKOS 2 De Peelkorf 2 SOMEREN
17-dec 17:05 DAKOS 3 ONA/Astrantia 2 SOMEREN
17-dec 10:30 Merselo 2 DAKOS 5 OVERLOON
week 51
19-dec 18:00 DAKOS D1 Melderslo D1 SOMEREN
20-dec 21:00 DAKOS MW3 DES (V) MW2 SOMEREN
week 01
3-jan 20:00 BIO MW3 DAKOS MW3 VELDHOVEN
3-jan 21:00 DAKOS MW4 Swift (V) MW2 SOMEREN
week 02
8-jan 20:00 Roka MW1 DAKOS MW1 REUVER
10-jan 20:45 OEC MW2 DAKOS MW2 HELMOND
13-jan 14:00 DES (V) A2 DAKOS A1 OVERLOON
13-jan 14:10 Melderslo C1 DAKOS C1 HORST
13-jan 14:00 DAKOS D1 Sporting ST D1 SOMEREN
13-jan 13:00 DAKOS D2 DOT (V) D1 SOMEREN
13-jan 11:00 DAKOS E1 HBSV E1 SOMEREN
13-jan 12:00 DAKOS E2 DOT (V) E1 SOMEREN
13-jan 12:00 DAKOS E3 Sporting ST E1 SOMEREN
13-jan 11:00 DAKOS E4 MKV E2 SOMEREN
13-jan 09:30 DAKOS F1 Lottum F1 LIEROP
13-jan 10:00 De Peelkorf F2 DAKOS F2 VENRAY
14-jan 11:45 ODIO 1 DAKOS 1 MILLINGEN AAN DE RIJN
14-jan 11:00 Prinses Irene 2 DAKOS 2 NISTELRODE
14-jan 10:20 ODIO 2 DAKOS 3 MILLINGEN AAN DE RIJN
14-jan 11:20 DAKOS 4 Swift (V)/HBSV 3 SOMEREN
14-jan 10:05 DAKOS 5 DOT (V)/MKV 2 SOMEREN
week 03
17-jan 21:00 DAKOS MW1 Melderslo MW2 SOMEREN
17-jan 20:00 ODC MW1 DAKOS MW3 ASTEN
17-jan 20:00 Oxalis MW2 DAKOS MW4 SEVENUM
20-jan 11:05 VIOS/Spes C1 DAKOS C1 GENNEP
20-jan 10:30 Swift (V) D1 DAKOS D1 VELDEN
20-jan 11:00 DES (V) D2 DAKOS D2 OVERLOON
20-jan 10:15 Oranje Wit (L) E1 DAKOS E1 VENRAY
20-jan 11:30 DAKOS E2 Melderslo E1 SOMEREN
20-jan 10:15 De Peelkorf E2 DAKOS E3 VENRAY
20-jan 10:00 DES (V) E1 DAKOS E4 OVERLOON
20-jan 09:30 Oxalis F1 DAKOS F1 SEVENUM
20-jan 09:00 Melderslo F1 DAKOS F2 MELDERSLO
21-jan 11:40 DAKOS 1 ODC 1 SOMEREN
21-jan 10:15 DAKOS 2 Rooi 2 SOMEREN
21-jan 16:20 DAKOS 3 Olland/KVS ’17 2 SOMEREN
21-jan 15:50 De Peelkorf 4 DAKOS 4 VENRAY
21-jan 13:30 Roka 1 DAKOS 5 REUVER
week 04
22-jan 21:00 Swift (V) MW1 DAKOS MW2 VELDEN
22-jan 21:00 DAKOS MW3 Swift (V) MW2 SOMEREN
24-jan 20:00 Lottum MW1 DAKOS MW1 SEVENUM
24-jan 21:00 DAKOS MW4 DES (V) MW2 SOMEREN
27-jan 14:30 Oxalis A2 DAKOS A1 SEVENUM
27-jan 09:30 Swift (V) C1 DAKOS C1 VELDEN
27-jan 13:00 DAKOS D1 Oxalis D1 SOMEREN
27-jan 12:00 DAKOS D2 Swift (V) D2 SOMEREN
27-jan 11:00 DAKOS E1 DAKOS E2 SOMEREN
27-jan 11:00 DAKOS E3 Oxalis E1 SOMEREN
27-jan 11:00 DAKOS E4 Oxalis E2 SOMEREN
27-jan 09:30 DAKOS F1 DES (V) F1 LIEROP
27-jan 09:30 DAKOS F2 Sporting ST F1 SOMEREN
28-jan 10:30 Heumen 1 DAKOS 1 OVERASSELT
28-jan 12:20 Be Quick 3 DAKOS 2 ROSMALEN
28-jan 11:30 Oranje Wit (L) 3 DAKOS 3 VENRAY
28-jan 15:35 DAKOS 4 ODC 4 SOMEREN
28-jan 14:20 DAKOS 5 ODC 3 SOMEREN
week 05
29-jan 21:00 DAKOS MW1 SVOC ’01/United MW1 SOMEREN
31-jan 21:00 DAKOS MW2 DOT (V) MW1 SOMEREN
31-jan 20:30 DES (V) MW2 DAKOS MW3 VENRAY
1-feb 21:00 Swift (V) MW2 DAKOS MW4 VELDEN
3-feb 11:50 DAKOS A1 Oranje Wit (L) A1 SOMEREN
3-feb 10:40 DAKOS C1 VIOS/Spes C1 SOMEREN
3-feb 13:05 Melderslo D1 DAKOS D1 HORST
3-feb 11:00 MKV D1 DAKOS D2 BAKEL
3-feb 12:00 Melderslo E1 DAKOS E1 HORST
3-feb 09:45 MKV E1 DAKOS E2 BAKEL
3-feb 12:00 Melderslo E2 DAKOS E3 HORST
3-feb 09:30 SVOC ’01/United E1 DAKOS E4 VENRAY
3-feb 09:30 DAKOS F1 SVOC ’01/United F1 LIEROP
3-feb 09:30 DAKOS F2 MKV F1 SOMEREN
4-feb 13:45 DAKOS 1 Swift (V)/HBSV 1 SOMEREN
4-feb 12:25 DAKOS 2 KVC 2 SOMEREN
4-feb 11:05 DAKOS 3 SVO 2 SOMEREN
4-feb 12:25 Oranje Wit (L) 4 DAKOS 4 VENRAY
4-feb 13:35 De Peelkorf 3 DAKOS 5 VENRAY
week 06
5-feb 21:00 DAKOS MW2 De Peelkorf MW1 SOMEREN
7-feb 20:00 Oxalis MW1 DAKOS MW1 SEVENUM
7-feb 21:00 DAKOS MW4 BIO MW3 SOMEREN
week 07
17-feb 14:45 United/SVOC ’01 C1 DAKOS C1 MEERLO
week 08
19-feb 21:00 DAKOS MW3 BIO MW3 SOMEREN
21-feb 21:00 Oxalis MW2 DAKOS MW3 SEVENUM
21-feb 21:00 DAKOS MW4 De Peelkorf MW2 SOMEREN
24-feb 14:50 SVOC ’01/United A2 DAKOS A1 VENRAY
24-feb 12:00 DOT (V) C1 DAKOS C1 DEURNE
24-feb 13:00 DAKOS D1 Arcades D2 SOMEREN
24-feb 12:00 DAKOS D2 Arcades D1 SOMEREN
24-feb 10:00 DAKOS E1 De Peelkorf E1 SOMEREN
24-feb 11:00 DAKOS E2 Oranje Wit (L) E1 SOMEREN
24-feb 11:00 DAKOS E3 Arcades E1 SOMEREN
24-feb 10:00 DAKOS E4 Arcades E2 SOMEREN
24-feb 09:00 De Peelkorf F1 DAKOS F1 VENRAY
24-feb 10:15 Swift (V) F1 DAKOS F2 VELDEN
25-feb 12:30 MKV S1 DAKOS S1 BAKEL
25-feb 15:00 Swift/HBSV 2 DAKOS 2 VELDEN
25-feb 10:15 Heumen 2 DAKOS 3 OVERASSELT
25-feb 10:05 DAKOS 4 Kraanvogels 1 SOMEREN
25-feb 11:20 DAKOS 5 Kraanvogels 2 SOMEREN
week 09
26-feb 21:00 DAKOS MW3 DAKOS MW4 SOMEREN
28-feb 21:00 DAKOS MW1 Merselo MW1 SOMEREN
28-feb 19:30 Arcades MW1 DAKOS MW2 DEURNE
2-mrt 11:45 DAKOS A1 ODC A1 SOMEREN
2-mrt 10:35 DAKOS C1 ODC C1 SOMEREN
2-mrt 12:35 United/SVOC ’01 D1 DAKOS D1 MEERLO
2-mrt 11:00 Lottum D1 DAKOS D2 GRUBBENVORST
2-mrt 09:45 MKV E1 DAKOS E1 BAKEL
2-mrt 10:00 De Peelkorf E1 DAKOS E2 VENRAY
2-mrt 10:00 Lottum E1 DAKOS E3 GRUBBENVORST
2-mrt 10:00 Lottum E2 DAKOS E4 GRUBBENVORST
2-mrt 09:30 DAKOS F1 Oranje Wit (L) F1 LIEROP
2-mrt 09:30 DAKOS F2 Arcades F2 SOMEREN
3-mrt 12:45 DAKOS S1 MKV S1 SOMEREN
3-mrt 11:20 DAKOS 2 VIOS/Spes 2 SOMEREN
3-mrt 10:05 DAKOS 3 ODC 2 SOMEREN
3-mrt 12:15 Lottum 1 DAKOS 4 GRUBBENVORST
3-mrt 10:00 Vessem/Winty 3 DAKOS 5 KNEGSEL
week 10
4-mrt 21:00 DAKOS MW4 ODC MW1 SOMEREN
6-mrt 19:30 Oranje Wit (L) MW1 DAKOS MW1 VENRAY
6-mrt 21:00 DAKOS MW2 Melderslo MW1 SOMEREN
9-mrt 11:45 Roka A1 DAKOS A1 REUVER
9-mrt 14:00 DAKOS D1 Oranje Wit (L) D1 SOMEREN
9-mrt 13:00 DAKOS D2 ODC D1 SOMEREN
9-mrt 15:00 DAKOS E1 DOT (V) E1 SOMEREN
9-mrt 16:00 DAKOS E2 HBSV E1 SOMEREN
9-mrt 16:00 DAKOS E3 Oranje Wit (L) E2 SOMEREN
9-mrt 15:00 DAKOS E4 Oranje Wit (L) E3 SOMEREN
9-mrt 09:30 DAKOS F1 Arcades F1 LIEROP
9-mrt 09:30 Oranje Wit (L) F2 DAKOS F2 VENRAY
10-mrt 12:40 De Peelkorf 2 DAKOS 2 VENRAY
10-mrt 10:25 ONA/Astrantia 2 DAKOS 3 OVERASSELT
10-mrt 16:45 DAKOS 5 Merselo 2 SOMEREN
week 11
11-mrt 21:00 DAKOS MW2 DES MW1 SOMEREN
13-mrt 21:00 DAKOS MW1 Roka MW1 SOMEREN
13-mrt 20:30 De Peelkorf MW2 DAKOS MW4 VENRAY
16-mrt 10:35 DAKOS A1 DES (V) A2 SOMEREN
16-mrt 11:45 DAKOS C1 Melderslo C1 SOMEREN
16-mrt 11:25 Sporting ST D1 DAKOS D1 HORST
16-mrt 11:00 DOT (V) D1 DAKOS D2 DEURNE
16-mrt 10:00 HBSV E1 DAKOS E1 VENLO
16-mrt 09:30 DOT (V) E1 DAKOS E2 VLIERDEN
16-mrt 10:15 Sporting ST E1 DAKOS E3 HORST
16-mrt 10:00 MKV E2 DAKOS E4 BAKEL
16-mrt 09:30 Lottum F1 DAKOS F1 LOTTUM
16-mrt 09:00 DAKOS F2 De Peelkorf F2 SOMEREN
17-mrt 12:20 DAKOS 2 Prinses Irene 2 SOMEREN
17-mrt 11:05 DAKOS 3 ODIO 2 SOMEREN
17-mrt 12:00 Swift (V)/HBSV 3 DAKOS 4 VELDEN
17-mrt 11:10 DOT (V)/MKV 2 DAKOS 5 DEURNE
week 12
18-mrt 21:00 DAKOS MW2 OEC MW2 SOMEREN
20-mrt 20:00 Melderslo MW2 DAKOS MW1 SEVENUM
20-mrt 19:30 DES (V) MW1 DAKOS MW2 VENRAY
20-mrt 21:00 DAKOS MW3 ODC MW1 SOMEREN