Scheidsrechters

Oefenwedstrijden:

Dinsdag 23 augustus 20:00 uur Someren Dakos 3/4 – Dakos A1 o.l.v. Nadie
Donderdag 1 september 20:00 uur Someren Dakos A1 – Peelkorf A1 o.l.v. Karin
Donderdag 8 september 19:15 uur Someren Dakos C1 – Rosolo C1 0.l.v. Kim V

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats Scheidsrechter
10-sep 14:30 DAKOS A1 DAW Schaijk A1 SOMEREN knkv
24-sep 14:30 DAKOS A1 KVC A1 SOMEREN knkv
15-okt 14:30 DAKOS A1 DDW A1 SOMEREN knkv
10-sep 13:15 DAKOS B1 DES B1 LIEROP Esther
24-sep 13:15 DAKOS B1 Lottum B1 LIEROP Anne E
22-okt 11:15 DAKOS B1 Merselo B1 SOMEREN Nadie
10-sep 12:00 DAKOS C1 SVOC/United C1 LIEROP Anne D
24-sep 12:00 DAKOS C1 Swift (V) C1 LIEROP Anne E
8-okt 12:00 DAKOS C1 Melderslo C1 LIEROP Tessa
17-sep 12:00 DAKOS D1 SVOC/Unit D1 SOMEREN Desire
1-okt 12:00 DAKOS D1 Swift (V) D1 SOMEREN Daniëlle
15-okt 13:00 DAKOS D1 DES (V) D1 SOMEREN Anne D
17-sep 10:45 DAKOS D2 SDDL D1 SOMEREN Desire
1-okt 10:45 DAKOS D2 Klimop (A) D2 SOMEREN Karin
22-okt 10:00 DAKOS D2 ONA D1 SOMEREN Daniëlle
10-sep 10:45 DAKOS E1 De Peelkorf E3 LIEROP Anne D
24-sep 10:45 DAKOS E1 Sporting ST E1 LIEROP Kim V
8-okt 10:45 DAKOS E1 Oranje Wit  E1 LIEROP Tessa
17-sep 09:30 DAKOS E2 Lottum E1 SOMEREN Desire
1-okt 09:30 DAKOS E2 DOT (V) E1 SOMEREN Karin
15-okt 10:30 DAKOS E2 De Peelkorf E2 SOMEREN Anne D
17-sep 10:45 DAKOS E3 ODC E1 SOMEREN Megan
1-okt 10:45 DAKOS E3 Oxalis E1 SOMEREN Kim V
15-okt 11:45 DAKOS E3 De Peelkorf E1 SOMEREN Daniëlle
17-sep 09:30 DAKOS F1 SVOC/United F1 SOMEREN Megan
1-okt 09:30 DAKOS F1 Oranje Wit F1 SOMEREN Kim V
11-okt 18:00 DAKOS F1 ODC F1 SOMEREN Daniëlle
10-sep 10:45 DAKOS F2 Oranje Wit F2 LIEROP Meike
24-sep 09:30 DAKOS F2 DOT (V) F1 LIEROP Malou
8-okt 09:30 DAKOS F2 Oxalis F1 LIEROP Anne E
10-sep 09:30 DAKOS F3 MKV F1 LIEROP Meike
24-sep 10:45 DAKOS F3 De Peelkorf F1 LIEROP Malou
8-okt 10:45 DAKOS F3 OEC F2 LIEROP Anne E
28-sep 20:00 DAKOS MW1 Peelkorf MW1 SOMEREN Esther
12-okt 19:30 DAKOS MW1 Melderslo MW2 SOMEREN Else
21-sep 20:50 DAKOS MW2 Melderslo MW1 SOMEREN Else
5-okt 20:00 DAKOS MW2 Oranje Wit MW1 SOMEREN Else
21-sep 19:30 DAKOS MW3 KVC MW2 SOMEREN Else
12-okt 20:50 DAKOS MW3 BIO MW3 SOMEREN Esther
26-okt 20:00 DAKOS MW3 DAKOS MW4 SOMEREN Else
14-sep 20:00 DAKOS MW4 Kraanvo MW1 LIEROP Karin
5-okt 20:00 DAKOS MW4 KVC MW2 LIEROP Esther
19-okt 20:00 DAKOS MW4 BIO MW3 LIEROP Karin
18-sep 13:00 DAKOS 1 ODIO 1 SOMEREN knkv
9-okt 13:00 DAKOS 1 Prinses Irene 1 SOMEREN knkv
16-okt 13:00 DAKOS 1 DAW Schaijk 1 SOMEREN knkv
30-okt 13:00 DAKOS 1 MKV 1 SOMEREN knkv
18-sep 11:15 DAKOS 2 Altior 2 SOMEREN knkv
2-okt 11:15 DAKOS 2 Be Quick 2 SOMEREN knkv
9-okt 11:15 DAKOS 2 Swift (V) 2 SOMEREN knkv
9-okt 10:30 DAKOS 3 Roka 1 LIEROP Nadie
23-okt 10:30 DAKOS 3 De Peelkorf 3 LIEROP Esther
30-okt 11:00 DAKOS 3 Swift 3 SOMEREN Karin
18-sep 10:30 DAKOS 4 Gazelle 1 LIEROP Meike
2-okt 10:30 DAKOS 4 ODC 3 LIEROP Meike
16-okt 10:30 DAKOS 4 Arcades 2 LIEROP Nadie

DAKOS scheidsrechters

Anne v.d. Eijnde
Anne Derix
Malou v Gastel
Karin de Brouwer
Desiree van Lierop
Danielle vd Laar
Else vd Kruijs
Meike Boerekamp
Nadie Teunissen
Megan Madou
Tessa Hollanders
Linda v.d. Bosch – Swinkels
Esther Custers (ook juryvoorzitter)
Kim van Vliet

Kijk even goed wanneer je moet fluiten en zorg dat je tijdig (15 min voor aanvang) aanwezig bent met fluit, stopwatch en iets om de score bij te houden.
Alle teams werken met Sportlink dus zorg dat  je de app gedownload hebt!

Heb je nog vragen neem dan contact op met de arbitragecommissie

Of stuur ’n app naar Linda 06-37005274