Zaal/Veld wacht

 


Veldwacht:

* Bij de wedstrijdkorfbal teams S1-S2 worden de MW teams ingedeeld.
* Bij het wedstrijdkorfbal team A1 worden 2 ouders ingedeeld.
* Bij de breedtekorfbal teams (A2-B1-C1-C2-D1-E1-F1-F2) wordt  1 ouder ingedeeld.
* De Midweek teams zorgen er zelf voor dat alles goed verloopt.

Wat wordt er van jullie verwacht:
Bij de breedtekorfbal teams zou het fijn zijn als de ouder zorgt dat de ranja klaar staat en het kleedlokaal opgeruimd en schoon achter gelaten wordt.
Zo kan de leiding zich volledig bezig houden met het team.
Bij de wedstrijdkorfbal teams uiteraard het bovenstaande met extra taak
* de KNKV scheidsrechter ontvangen en drankje aanbieden
* Het scorebord bedienen.

Hopelijk gaat dit lukken, zijn er nog vragen dan horen wij dat graag.
Mail naar wedstrijdsecretariaat of stuur ’n app naar 06-50870765

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats Veldwacht
11-9-2021 12:30 DAKOS B1 Astrantia/ONA B1 LIEROP ouder Sanne
11-9-2021 11:15 DAKOS C1 Bladella C1 LIEROP ouder Guusje
12-9-2021 13:00 DAKOS 1 BMC 1 SOMEREN MW1
12-9-2021 11:35 DAKOS 2 Rosolo 3 SOMEREN MW1
12-9-2021 19:45 DAKOS 3 DDW 3 LIEROP MW1
15-9-2021 20:00 DAKOS MW3 Vessem/Winty MW3 SOMEREN zelf
15-9-2021 20:00 DAKOS MW4 Lottum MW2 LIEROP zelf
18-9-2021 14:30 DAKOS A2 Oxalis A1 SOMEREN ouder Roos
18-9-2021 13:00 DAKOS A1 De Peelkorf A1 SOMEREN ouder Lynn-Karlijn
18-9-2021 10:30 DAKOS D1 BIO D1 SOMEREN ouder Anouk K
18-9-2021 09:30 DAKOS F1 OEC F1 SOMEREN ouder Bregje
21-9-2021 19:00 DAKOS C2 Rosolo C2 LIEROP ouder Nina
22-9-2021 21:00 DAKOS MW2 DOT (V) MW1 SOMEREN zelf
22-9-2021 19:30 DAKOS MW1 HBSV/Swift (V) MW1 SOMEREN zelf
25-9-2021 11:00 DAKOS A2 ODC A1 SOMEREN ouder Loes
25-9-2021 12:30 DAKOS B1 Diosa B1 LIEROP ouder Irene
25-9-2021 11:15 DAKOS C1 Rosolo C1 LIEROP ouder Maud A
25-9-2021 10:00 DAKOS C2 KVC C2 LIEROP ouder Sophie Z
25-9-2021 10:30 DAKOS E1 MKV E2 LIEROP ouder Lauren
25-9-2021 09:30 DAKOS F2 DAKOS F1 LIEROP ouder Lot
26-9-2021 13:00 DAKOS 1 Odisco 1 SOMEREN MW4
26-9-2021 11:35 DAKOS 2 Prinses Irene 2 SOMEREN MW4
26-9-2021 10:15 DAKOS 3 Tuldania 2 SOMEREN MW4
29-9-2021 20:00 DAKOS MW4 De Peelkorf MW2 LIEROP zelf
2-10-2021 14:30 DAKOS A2 Lottum A1 SOMEREN ouder Mara
2-10-2021 13:00 DAKOS A1 Swift (V) A1 SOMEREN ouder Kim-Esmee B
2-10-2021 10:30 DAKOS D1 KVC D4 SOMEREN ouder Anouk S
3-10-2021 13:00 DAKOS 1 Arcades 1 SOMEREN MW2
3-10-2021 11:30 DAKOS 2 KVC 2 SOMEREN MW2
6-10-2021 21:00 DAKOS MW1 Oranje Wit (L) MW1 SOMEREN zelf
6-10-2021 19:30 DAKOS MW2 Swift (V)/HBSV MW3 SOMEREN zelf
9-10-2021 10:00 DAKOS F1 Oxalis F2 SOMEREN ouder Juul
9-10-2021 11:45 DAKOS C1 Vessem/Winty C1 LIEROP ouder Maud L
9-10-2021 10:30 DAKOS C2 Stormvogels (L) C2 LIEROP ouder Milou
9-10-2021 10:30 DAKOS E1 Sporting ST E1 LIEROP ouder Jackie
9-10-2021 09:30 DAKOS F2 MKV F1 LIEROP ouder Mijs
13-10-2021 20:00 DAKOS MW3 KVC MW2 SOMEREN zelf
13-10-2021 20:00 DAKOS MW4 ODC MW3 LIEROP zelf
16-10-2021 13:00 DAKOS A1 Prinses Irene A1 SOMEREN ouder Demy-Cato
16-10-2021 11:00 DAKOS B1 Oranje Wit (L) B1 LIEROP ouder Femke
17-10-2021 10:30 DAKOS 3 Rosolo 4 SOMEREN zelf
20-10-2021 20:00 DAKOS MW2 SVOC ’01/United MW1 SOMEREN zelf
23-10-2021 10:30 DAKOS D1 Kraanvogels D1 SOMEREN ouder Janne
23-10-2021 09:30 DAKOS F1 MKV F1 SOMEREN ouder Fay
23-10-2021 10:30 DAKOS E1 Swift (V) E3 LIEROP ouder  Elise
23-10-2021 09:30 DAKOS F2 OEC F1 LIEROP ouder Lieke
24-10-2021 13:00 DAKOS 1 DSV 1 SOMEREN MW3
24-10-2021 11:30 DAKOS 2 DSV 2 SOMEREN MW3
27-10-2021 20:00 DAKOS MW1 Oxalis MW1 SOMEREN zelf
30-10-2021 13:00 DAKOS A1 De Korfrakkers A1 SOMEREN ouder Esmée M-Elise


Wedstrijdduur veld : S1-S2-A1  2×30 minuten
——————————————————————————-
Wedstrijdduur zaal: S1 en A1, 2×25 minuten zuivere speeltijd
Klik hier voor info SCHOTKLOK
Klik hier voor info TIJDWAARNEMER

Wedstrijdduur zaal : S2, 2×30 minuten

Zijn er nog vragen stuur dan ’n mail naar wedstrijdsecretariaat@dakossomeren.nl