Zaal/Veld wacht

 

Bij de wedstrijdkorfbal teams (S1-S2-A1-B1) is er ‘n  veld/zaal wacht!

Degene die ingedeeld staan zijn op de hoogte van wat er van hun wordt verwacht.

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Tijdwaarnemer Schotklok Juryvoorzitter
24-nov 12:40 DAKOS S1 Oranje Wit S1 Lise T Susan S (MW2) Diane E
24-nov 11:20 DAKOS S2 Oranje Wit S2 Karlijn + Linda B
8-dec 12:40 DAKOS S1 de Horst S1 Kim H Nienke V (MW1) Anke T
8-dec 11:20 DAKOS S2 Bladella S2 Veronique + R2
12-jan 12:40 DAKOS S1 Melderslo S1 Denise T Rachèl V (MW2) Jo V
12-jan 11:20 DAKOS S2 Stormvogels S2 Patty + R3
26-jan 12:40 DAKOS S1 Rooi S1 Ingrid B Rachèl V (MW2) Anke T
26-jan 11:20 DAKOS S2 Altior S2 Manon + R1
9-feb 12:40 DAKOS S1 ODC S1 Marloes V Saskia K (R3) Elle v B
9-feb 11:15 DAKOS S2 Pr. Irene S2 Else K + Linda B
8-mrt 12:40 DAKOS S1 Heumen S1 Michelle V Sandra S (MW2) Elle B
8-mrt 11:20 DAKOS S2 DSV S2 Meike + R2
22-mrt 12:40 DAKOS S1 Peelkorf S1 Laura Carola P (MW1) Jo V
22-mrt 11:20 DAKOS S2 Be Quick S3 Danielle + R1
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Tijdwaarnemer Schotklok Juryvoorzitter
30-nov 17:10 DAKOS A1 VIOS A1 Ouder Babet Nienke V (MW1) Diane E
14-dec 18:10 DAKOS A1 Rosolo A1 Ouder Mirte Ingrid L (O) Esther S
25-jan 15:15 DAKOS A1 DDW/SDO A1 Ouder Jolijn Hilde K (MW2) Anke T
1-feb 16:15 DAKOS A1 Korfrakkers A1 Ouder Lynn Debby (R3) Diane E
15-feb 14:15 DAKOS A1 Be Quick A1 Ouder Lisa Debby (R3) Elle B
14-mrt 15:15 DAKOS A1 Peelkorf A1 Ouder Esmee Daantje B (R1) Diane E
21-mrt 15:15 DAKOS A1 Melderslo A1 Ouder Roos Ingrid L (O) Anke T
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Zaalwacht Zaalwacht
30-nov 16:00 DAKOS B1 SVOC’01 B1 Ouder Renske Ouder Maartje
1-feb 15:00 DAKOS B1 Korfrakkers B1 Ouder Megan Ouder Kim
15-feb 13:05 DAKOS B1 Peelkorf B1 Ouder Britt Ouder Loes
14-mrt 14:05 DAKOS B1 DAW Schaijk B1 Ouder Demy Ouder Cato
21-mrt 14:05 DAKOS B1 Swift B1 Ouder Esmee Ouder Janne

Wedstrijdduur zaal: S1 en A1, 2×25 minuten zuivere speeltijd
Klik hier voor info SCHOTKLOK
Klik hier voor info TIJDWAARNEMER

Wedstrijdduur zaal : S2, 2×30 minuten
Wedstrijdduur zaal : B1, 2×25 minuten

Wedstrijdduur veld : S1-S2-A1-B1  2×30 minuten

Zijn er nog vragen stuur dan ’n mail naar wedstrijdsecretariaat@dakossomeren.nl