Veldprogramma op datum

 

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats
week 16
16-apr 11:00 Kangoeroeklup SOMEREN
20-apr 20:00 Melderslo MW1 DAKOS MW1 MELDERSLO
20-apr 20:50 DAKOS MW2 DDW MW1 SOMEREN
20-apr 19:30 DAKOS MW3 BIO MW2 SOMEREN
23-apr 15:00 De Peelkorf A1 DAKOS A1 YSSELSTEYN LB
23-apr 11:45 DAKOS A2 KVC A1 SOMEREN
23-apr 11:00 DAKOS D1 Roka D1 LIEROP
23-apr 10:00 DAKOS E1 De Peelkorf E2 LIEROP
23-apr 10:30 DAKOS F1 Oranje Wit (L) F2 SOMEREN
23-apr 09:30 DAKOS F2 ODC F1 SOMEREN
23-apr 10:30 DAKOS F3 De Peelkorf F2 LIEROP
23-apr 09:30 DAKOS F4 MKV F2 LIEROP
24-apr 12:30 DAKOS 1 Bladella 1 SOMEREN
24-apr 11:00 DAKOS 2 DAW Schaijk 2 SOMEREN
week 17
25-apr 20:00 Swift/HBSV MW3 DAKOS MW1 VELDEN
30-apr 10:00 Klimop (A) A1 DAKOS A2 ASTEN
week 18
7-mei 13:30 DAKOS A1 Be Quick A1 SOMEREN
7-mei 13:00 Rosolo A2 DAKOS A2 REUSEL
7-mei 12:30 DAKOS B1 Arcades B1 LIEROP
7-mei 11:15 DAKOS C1 DOT (V) C1 LIEROP
7-mei 10:00 DAKOS C2 Oranje Wit (L) C1 LIEROP
7-mei 10:00 HBSV/Swift D3 DAKOS D1 VENLO
7-mei 09:30 Swift (V) E1 DAKOS E1 VELDEN
7-mei 10:00 MKV E2 DAKOS E2 MILHEEZE
7-mei 09:30 DES (V) F1 DAKOS F1 VIERLINGSBEEK
8-mei 12:00 Odisco 1 DAKOS 1 ST-OEDENRODE
8-mei 10:45 Prinses Irene 2 DAKOS 2 NISTELRODE
8-mei 10:15 ODC 3 DAKOS 3 OMMEL
week 19
10-mei 19:30 DAKOS 3 Merselo 2 SOMEREN
11-mei 20:00 DAKOS MW1 Oranje Wit  MW1 SOMEREN
11-mei 20:00 Eyckelkorf MW1 DAKOS MW2 BERGEIJK
11-mei 19:30 Oxalis MW2 DAKOS MW4 HEGELSOM
14-mei 15:00 Swift (V) A1 DAKOS A1 VELDEN
14-mei 11:00 DAKOS A2 Spoordonk  A1 SOMEREN
14-mei 10:00 Merselo B1 DAKOS B1 MERSELO
14-mei 11:15 Rosolo C1 DAKOS C1 REUSEL
14-mei 12:30 SVOC /United C1 DAKOS C2 OIRLO
14-mei 11:00 DAKOS D1 Oranje Wit (L) D1 LIEROP
14-mei 10:00 DAKOS E1 Arcades E1 LIEROP
14-mei 11:00 DAKOS E2 Arcades E3 LIEROP
14-mei 09:30 Lottum F1 DAKOS F1 LOTTUM
14-mei 09:00 Arcades F1 DAKOS F2 NEERKANT
14-mei 09:00 DOT (V) F3 DAKOS F3 VLIERDEN
14-mei 10:30 MKV F1 DAKOS F4 MILHEEZE
15-mei 12:30 Arcades 1 DAKOS 1 LIESSEL
15-mei 11:30 KVC 2 DAKOS 2 HOOGELOON
week 20
16-mei 18:00 DOT F2 DAKOS F2 VLIERDEN
16-mei 18:30 Sporting ST D1 DAKOS D1 SWOLGEN
18-mei 20:00 DAKOS MW1 HBSV/Swift  MW1 SOMEREN
18-mei 20:00 KVC MW2 DAKOS MW3 HOOGELOON
18-mei 20:00 Lottum MW2 DAKOS MW4 LOTTUM
21-mei 13:30 DAKOS A1 Rosolo A1 SOMEREN
21-mei 12:30 DAKOS B1 DES (V) B1 LIEROP
21-mei 11:15 DAKOS C1 Swift (V) C1 LIEROP
21-mei 10:00 DAKOS C2 Lottum C1 LIEROP
21-mei 09:00 DES (V) E1 DAKOS E1 VIERLINGSBEEK
21-mei 09:00 Klimop (A) E1 DAKOS E2 ASTEN
21-mei 09:30 DAKOS F3 MKV F2 LIEROP
21-mei 11:00 Kangoeroeklup SOMEREN
22-mei 13:00 DAKOS 1 Flamingo’s (M) 1 SOMEREN
22-mei 11:30 DAKOS 2 Altior 3 SOMEREN
22-mei 10:45 Arcades 2 DAKOS 3 LIESSEL
week 21
24-mei 18:00 DAKOS F4 HBSV F1 LIEROP
25-mei 20:00 ODC MW2 DAKOS MW1 OMMEL
25-mei 20:00 DAKOS MW3 MKV MW1 SOMEREN
28-mei 13:50 Prinses Irene A1 DAKOS A1 NISTELRODE
28-mei 12:45 Oxalis B1 DAKOS B1 HEGELSOM
28-mei 12:45 Arcades C1 DAKOS C2 LIESSEL
28-mei 10:30 MKV F1 DAKOS F3 MILHEEZE
28-mei 09:00 DOT (V) F3 DAKOS F4 VLIERDEN
29-mei 13:00 DAKOS 1 Corridor 1 SOMEREN
29-mei 11:30 DAKOS 2 Stormvogels (L) 2 SOMEREN
29-mei 10:05 DAKOS 3 Gazelle 1 SOMEREN
week 22
30-mei 15:30 DAKOS F3 DAKOS F4 LIEROP
1-jun 20:00 DAKOS MW2 Tuldania MW2 SOMEREN
1-jun 20:30 De Peelkorf MW2 DAKOS MW4 YSSELSTEYN LB
2-jun 18:00 DAKOS F1 DOT F1 SOMEREN
2-jun 18:00 DAKOS F2 DOT F2 SOMEREN
4-jun 13:30 DAKOS A1 Melderslo A1 SOMEREN
4-jun 10:00 Peelkorf C1 DAKOS C1 YSSELSTEYN LB
4-jun 09:30 Oxalis E2 DAKOS E2 HEGELSOM
4-jun 10:30 DAKOS F1 Peelkorf F1 SOMEREN
week 23
8-jun 19:30 Winty/Ves MW1 DAKOS MW2 WINTELRE
8-jun 20:00 DAKOS MW3 Corridor MW2 SOMEREN
8-jun 20:00 DAKOS MW4 DES (V) MW2 LIEROP
9-jun 19:15 DSV 2 DAKOS 2 DIESSEN
9-jun 20:30 DSV 1 DAKOS 1 DIESSEN
11-jun 12:00 DAKOS A2 Euro/Rietvog A1 SOMEREN
11-jun 12:30 DAKOS B1 United/SVOC B2 LIEROP
11-jun 11:15 DAKOS C1 DDW C1 LIEROP
11-jun 10:00 DAKOS C2 Melderslo C1 LIEROP
11-jun 09:30 Oxalis D1 DAKOS D1 HEGELSOM
11-jun 12:00 Melderslo E1 DAKOS E1 MELDERSLO
11-jun 10:30 Swift (V) F1 DAKOS F1 VELDEN
11-jun 10:15 ODC F1 DAKOS F2 HEUSDEN
12-jun 10:00 DAKOS 3 DOT (V) 2 SOMEREN
week 24
14-jun 20:15 Lottum 1 DAKOS 3 LOTTUM
15-jun 20:00 DAKOS MW1 Oxalis MW1 SOMEREN
15-jun 19:30 DAKOS MW2 Rosolo MW2 SOMEREN
15-jun 19:30 ODC MW3 DAKOS MW3 HEUSDEN
18-jun 13:50 KVC A2 DAKOS A2 HOOGELOON
18-jun 13:30 ODC B1 DAKOS B1 OMMEL
18-jun 13:15 Bladella C1 DAKOS C1 BLADEL
18-jun 10:00 Merselo C1 DAKOS C2 MERSELO
18-jun 10:30 DAKOS D1 DES (V) D2 LIEROP
18-jun 09:30 DAKOS E1 ODC E1 LIEROP
18-jun 10:30 DAKOS E2 Sporting ST E1 LIEROP
18-jun 09:30 DAKOS F2 Arcades F1 SOMEREN
18-jun 10:00 HBSV F1 DAKOS F3 VENLO
18-jun 09:30 DAKOS F4 De Peelkorf F2 LIEROP
22-jun 20:00 DAKOS MW4 Swift/HBSV MW4 LIEROP