Veldprogramma op datum

 

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats
Week 36
10-9-2022 14:30 DAKOS A1 DAW Schaijk A1 SOMEREN
10-9-2022 13:15 DAKOS B1 DES B1 LIEROP
10-9-2022 12:00 DAKOS C1 SVOC ’01/United C1 LIEROP
10-9-2022 12:00 TOG D1 DAKOS D2 OVERLANGEL
10-9-2022 10:45 DAKOS E1 De Peelkorf E3 LIEROP
10-9-2022 10:50 DOT (V) E1 DAKOS E2 VLIERDEN
10-9-2022 09:45 Oxalis E1 DAKOS E3 HEGELSOM
10-9-2022 09:15 Oranje Wit (L) F1 DAKOS F1 LEUNEN
10-9-2022 10:45 DAKOS F2 Oranje Wit (L) F2 LIEROP
10-9-2022 09:30 DAKOS F3 MKV F1 LIEROP
11-9-2022 13:00 MKV 1 DAKOS 1 MILHEEZE
11-9-2022 11:00 Merselo 2 DAKOS 3 MERSELO
11-9-2022 10:30 De Peelkorf 4 DAKOS 4 YSSELSTEYN
Week 37
14-9-2022 20:00 DOT (V) MW1 DAKOS MW2 VLIERDEN
14-9-2022 20:00 ODC MW2 DAKOS MW3 HEUSDEN
14-9-2022 20:00 DAKOS MW4 Kraanvogels MW1 LIEROP
17-9-2022 15:00 DDW A1 DAKOS A1 HOOGE MIERDE
17-9-2022 12:45 Melderslo C1 DAKOS C1 MELDERSLO
17-9-2022 12:00 DAKOS D1 SVOC ’01/United D1 SOMEREN
17-9-2022 10:45 DAKOS D2 SDDL D1 SOMEREN
17-9-2022 10:00 Oranje Wit (L) E1 DAKOS E1 LEUNEN
17-9-2022 09:30 DAKOS E2 Lottum E1 SOMEREN
17-9-2022 10:45 DAKOS E3 ODC E1 SOMEREN
17-9-2022 09:30 DAKOS F1 SVOC ’01/Un F1 SOMEREN
17-9-2022 09:45 Oxalis F1 DAKOS F2 HEGELSOM
17-9-2022 09:30 OEC F2 DAKOS F3 HELMOND
18-9-2022 13:00 DAKOS 1 ODIO 1 SOMEREN
18-9-2022 11:15 DAKOS 2 Altior 2 SOMEREN
18-9-2022 10:30 DAKOS 4 Gazelle 1 LIEROP
Week 38
21-9-2022 20:00 Swift/HB MW2 DAKOS MW1 VELDEN
21-9-2022 20:50 DAKOS MW2 Melderslo MW1 SOMEREN
21-9-2022 19:30 DAKOS MW3 KVC MW2 SOMEREN
24-9-2022 14:30 DAKOS A1 KVC A1 SOMEREN
24-9-2022 13:15 DAKOS B1 Lottum B1 LIEROP
24-9-2022 12:00 DAKOS C1 Swift (V) C1 LIEROP
24-9-2022 09:30 DES (V) D1 DAKOS D1 VIERLINGSBEEK
24-9-2022 10:45 DAKOS E1 Sporting ST E1 LIEROP
24-9-2022 09:00 De Peelkorf E2 DAKOS E2 YSSELSTEYN
24-9-2022 10:15 De Peelkorf E1 DAKOS E3 YSSELSTEYN
24-9-2022 09:30 DAKOS F2 DOT (V) F1 LIEROP
24-9-2022 10:45 DAKOS F3 De Peelkorf F1 LIEROP
25-9-2022 14:30 Stormvogels 1 DAKOS 1 LUYKSGESTEL
25-9-2022 13:15 DDW 2 DAKOS 2 HOOGE MIERDE
25-9-2022 11:00 Lottum 1 DAKOS 3 LOTTUM
25-9-2022 10:30 Sporting ST 1 DAKOS 4 SWOLGEN
Week 39
27-9-2022 18:30 ODC F1 DAKOS F1 HEUSDEN
28-9-2022 20:00 DAKOS MW1 De Peelkorf MW1 SOMEREN
28-9-2022 20:00 OEC MW1 DAKOS MW2 HELMOND
28-9-2022 19:30 Vessem MW3 DAKOS MW3 VESSEM
28-9-2022 20:00 ODC MW2 DAKOS MW4 HEUSDEN
1-10-2022 10:45 DES B1 DAKOS B1 VIERLINGSBEEK
1-10-2022 14:00 SVOC/United C1 DAKOS C1 OIRLO
1-10-2022 12:00 DAKOS D1 Swift (V) D1 SOMEREN
1-10-2022 10:45 DAKOS D2 Klimop (A) D2 SOMEREN
1-10-2022 09:oo De Peelkorf E3 DAKOS E1 YSSELSTEYN
1-10-2022 09:30 DAKOS E2 DOT (V) E1 SOMEREN
1-10-2022 10:45 DAKOS E3 Oxalis E1 SOMEREN
1-10-2022 09:30 DAKOS F1 Oranje Wit  F1 SOMEREN
1-10-2022 09:15 Oranje Wit F2 DAKOS F2 LEUNEN
1-10-2022 10:00 MKV F1 DAKOS F3 MILHEEZE
2-10-2022 13:00 KVC 1 DAKOS 1 HOOGELOON
2-10-2022 11:00 DAKOS 2 Be Quick 2 SOMEREN
2-10-2022 10:30 DAKOS 4 ODC 3 LIEROP
Week 40
5-10-2022 19:30 DES (V) MW1 DAKOS MW1 VIERLINGSBEEK
5-10-2022 20:00 DAKOS MW2 Oranje Wit MW1 SOMEREN
5-10-2022 20:00 DAKOS MW4 KVC MW2 LIEROP
8-10-2022 15;30 VIOS/Spes A2 DAKOS A1 OTTERSUM
8-10-2022 11:00 Merselo B1 DAKOS B1 MERSELO
8-10-2022 12:00 DAKOS C1 Melderslo C1 LIEROP
8-10-2022 12:30 SVOC/United D1 DAKOS D1 OIRLO
8-10-2022 10:45 DAKOS E1 Oranje Wit (L) E1 LIEROP
8-10-2022 09:30 Lottum E1 DAKOS E2 LOTTUM
8-10-2022 10:30 ODC E1 DAKOS E3 HEUSDEN
8-10-2022 10:45 SVOC/United F1 DAKOS F1 OIRLO
8-10-2022 09:30 DAKOS F2 Oxalis F1 LIEROP
8-10-2022 10:45 DAKOS F3 OEC F2 LIEROP
9-10-2022 13:00 DAKOS 1 Prinses Irene 1 SOMEREN
9-10-2022 11:15 DAKOS 2 Swift (V) 2 SOMEREN
9-10-2022 10:30 DAKOS 3 Roka 1 LIEROP
Week 41
11-10-2022 18:00 DAKOS F1 ODC F1 SOMEREN
12-10-2022 19:30 DAKOS MW1 Melderslo MW2 SOMEREN
12-10-2022 20:50 DAKOS MW3 BIO MW3 SOMEREN
12-10-2022 19:30 Vessem MW3 DAKOS MW4 VESSEM
15-10-2022 17:00 SVOC/United 3 DAKOS 3 OIRLO
15-10-2022 14:30 DAKOS A1 DDW A1 SOMEREN
15-10-2022 13:00 Lottum B1 DAKOS B1 LOTTUM
15-10-2022 11:00 Swift (V) C1 DAKOS C1 VELDEN
15-10-2022 13:00 DAKOS D1 DES (V) D1 SOMEREN
15-10-2022 09:45 Tovido D1 DAKOS D2 ESCH
15-10-2022 09:30 Sporting ST E1 DAKOS E1 SWOLGEN
15-10-2022 10:30 DAKOS E2 De Peelkorf E2 SOMEREN
15-10-2022 11:45 DAKOS E3 De Peelkorf E1 SOMEREN
15-10-2022 10:30 DOT (V) F1 DAKOS F2 VLIERDEN
15-10-2022 10:00 De Peelkorf F1 DAKOS F3 YSSELSTEYN
16-10-2022 13:00 DAKOS 1 DAW Schaijk 1 SOMEREN
16-10-2022 10:30 Oranje Wit (L) 2 DAKOS 2 LEUNEN
16-10-2022 10:30 DAKOS 4 Arcades 2 LIEROP
Week 42
19-10-2022 20:00 Kraanvogels MW1 DAKOS MW3 SOERENDONK
19-10-2022 20:00 DAKOS MW4 BIO MW3 LIEROP
22-10-2022 14:00 DAW Schaijk A1 DAKOS A1 SCHAIJK
22-10-2022 11:15 DAKOS B1 Merselo B1 SOMEREN
22-10-2022 11:00 SWIFT D1 DAKOS D1 VELDEN
22-10-2022 10:00 DAKOS D2 ONA D1 SOMEREN
23-10-2022 13:00 Oranje Wit  1 DAKOS 1 LEUNEN
23-10-2022 10:30 DAKOS 3 De Peelkorf 3 LIEROP
23-10-2022 11:00 DOT (V) 2 DAKOS 4 VLIERDEN
Week 43
24-10-2022 20:00 JES MW1 DAKOS MW1 VENHORST
26-10-2022 20:00 Roka MW1 DAKOS MW2 BEESEL
26-10-2022 20:00 DAKOS MW3 DAKOS MW4 SOMEREN
29-10-2022 11:00 KVC A1 DAKOS A1 HOOGELOON
30-10-2022 13:00 DAKOS 1 MKV 1 SOMEREN
30-10-2022 11:00 DAKOS 3 Swift 3 SOMEREN