Vervoer uitwedstrijden jeugd

 

Datum Aanvang Thuisteam Uitteam Waar Aan/Vertrek/Vervoer
16-nov 14:15 DDW/SDO A1 DAKOS A1 Reusel 12:45, Lisa-Mirte-Britt
23-nov 13:05 Korfrakkers A1 DAKOS A1 Erp 11:40, Lynn-Mirte-Jolijn
23-nov 14:35 Korfrakkers B1 DAKOS B1 Erp 13:10, Renske-Megan-Demy
23-nov 13:30 Oxalis B1 DAKOS B3 Sevenum 12:15, Janne-Kim-Roos
23-nov 13:05 Melderslo D1 DAKOS D1 Horst 11:50, Nina-Lynn-Maud
23-nov 10:00 MKV F DAKOS F1 Milheeze 9:00, Zara-Nikki
23-nov 10:00 Arcades F1 DAKOS F2 Neerkant 8:15, Lynn-Jackie
30-nov 13:55 ODC D1 DAKOS D2 Asten 13:00, Eefke-Tessa-Suus
30-nov 12:55 Klimop E3 DAKOS E2 Asten 12:15, Lana-Lotte J
7-dec 16:10 Be Quick A1 DAKOS A1 Geffen 14:45, Babet-Mirte-Jana
7-dec 11:20 Peelkorf B1 DAKOS B1 Venray (Wetteling) 9:50, Britt-Esmee-Loes
7-dec 12:15 Sporting B1 DAKOS B2 Meerlo 11:00, Dana-Kaya-Lotte
7-dec 10:00 Swift B2 DAKOS B3 Velden 8:50, Aukje-Fleur-Saske
7-dec 11:00 Stormvogels C1 DAKOS C1 Luyksgestel 9:45, Ize-Guusje-Renske
7-dec 11:00 Lottum D1 DAKOS D1 Grubbenvorst 9:45, Sophie-Renske-Liene
14-dec 12:10 Oranje Wit D1 DAKOS D2 Venray (Wetteling) 10:50, Noortje-Roos-Lune
14-dec 10:00 Arcades E2 DAKOS E1 Liessel 9:20, Julia-Britt
14-dec 10:00 DAKOS F1 DAKOS F2 Someren-Heide 9:25, Lynn-Lauren
11-jan 15:30 Peelkorf A1 DAKOS A1 Venray (Wetteling) 14:00, Lisa-Esmee-Britt
11-jan 16:50 DAW Schaijk B1 DAKOS B1 Schaijk 15:15, Maartje-Janne-Esmee
11-jan 13:45 United B1 DAKOS B2 Horst 12:30, Anne-Ilse-Mara
11-jan 10:25 Peelkorf D2 DAKOS D1 Venray (Wetteling) 9:15, Isabel-Floor-Janne
18-jan 15:15 Melderslo A1 DAKOS A1 Horst 13:50, Jolijn-Lynn-Esmee
18-jan 11:00 Swift B1 DAKOS B1 Velden 9:30, Cato-Kim-Megan
18-jan 09:45 Roka B2 DAKOS B2 Reuver 8:15, Lisan-Femke-Elise
18-jan 10:45 Roka B1 DAKOS B3 Reuver 9:15, Anouk-Vera-Sanne
18-jan 09:30 DOT F DAKOS F1 Vlierden 8:45, Zara-Janne
25-jan 09:00 Swift D1 DAKOS D2 Velden 07:50, Maud-Sylvie-Janske
1-feb 11:00 Rosolo C2 DAKOS C1 Reusel 9:45, Karlijn-Irene-Lana
1-feb 16:00 Merselo D1 DAKOS D2 Overloon 14:45, Eefke-Tessa-Suus
1-feb 12:10 ODC E1 DAKOS E2 Asten 13:30, Lotte B-Kim
8-feb 15:30 VIOS A1 DAKOS A1 Oeffelt 14:00, Babet-Roos-Jana
8-feb 14:30 SVOC’01 B1 DAKOS B1 Venray (Wetteling) 13:00, Renske-Loes-Kim
8-feb 13:10 ODC B1 DAKOS B2 Asten 12:00, fiets
8-feb 13:00 Lottum B1 DAKOS B3 Grubbenvorst 11:45, Janne-Vera-Fleur
8-feb 15:20 Rietvogels C1 DAKOS C1 Riethoven 14:10, Mirte-Ize-Anne
8-feb 09:00 Swift D2 DAKOS D1 Velden 7:50, Nina-Liene-Maud
8-feb 12:15 Rooi E2 DAKOS E1 St.Oedenrode 11:00, Demi-Malou
8-feb 10:00 Arcades F1 DAKOS F1 Neerkant 9:15, Zara-Anne
8-feb 11:00 ODC F DAKOS F2 Heusden 9:15, Lynn-Puck
15-feb 11:00 Vessem/Winty C1 DAKOS C1 Knegsel 9:45, Karlijn-Guusje-Renske
15-feb 14:10 Klimop D1 DAKOS D1 Asten 13:20, Lynn-Sophie-Renske
15-feb 10:10 SVOC’01 D1 DAKOS D2 Venray (Wetteling) 8:55, Noortje-Maud-Sylvie
15-feb 12:10 Klimop E3 DAKOS E1 Asten 11:30, Sophie-Julia
7-mrt 14:10 Rosolo A1 DAKOS A1 Reusel 12:45, Jolijn-Lynn-Roos
7-mrt 14:35 DES B1 DAKOS B2 Overloon 13:20, Mara-Kaya-Elise
7-mrt 12:30 SVOC’01 B2 DAKOS B3 Venray (Wetteling) 11:15, Aukje-Roos-Sanne
7-mrt 13:30 DES D1 DAKOS D1 Overloon 12:15, Isabel-Floor-Janne
7-mrt 12:15 Rooi E2 DAKOS E2 St.Oedenrode 11:00, Lotte J-Anouk K
7-mrt 10:00 Arcades F2 DAKOS F1 Liessel 9:15, Zara-Anouk
14-mrt 12:00 Klimroos/VVO C1 DAKOS C1 Hapert 10:45, Lana-Irene-Kristel
21-mrt 10:30 DOT D1 DAKOS D2 Deurne (Peelhorst) 9:30, Roos-Lune-Suus
21-mrt 12:05 ODC E1 DAKOS E1 Asten 11:30, Britt-Demi
21-mrt 09:00 DOT F DAKOS F2 Vlierden 8:15, Lynn-Keet
28-mrt 10:45 HBSV B1 DAKOS B2 Venlo 9:30, Dana-Anne-Femke
28-mrt 12:00 ODC B2 DAKOS B3 Asten 10:45, fiets
28-mrt 10:30 Arcades D1 DAKOS D1 Deurne (Peelhorst) 9:30, Maud-Liene-Sophie
28-mrt 11:00 Arcades E2 DAKOS E2 Liessel 10:15, Lana-Kim
28-mrt 11:00 ODC F DAKOS F1 Heusden 10:25, Zara-Fem
28-mrt 10:00 MKV F DAKOS F2 Milheeze 9:00, Lynn-Kyara