Standenlijst + Uitslagen

 

Standen en programma

Standenlijst alle DAKOS teams

Klik op standen en programma, je komt op de KNKV site.

Kijk bij standen voor de standenlijst van alle teams,

Uitslagen veld voorjaar

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
24-apr DAKOS 1 Bladella 1  6-4
8-mei Odisco 1 DAKOS 1  7-6
15-mei Arcades 1 DAKOS 1   8-15
22-mei DAKOS 1 Flamingo’s (M) 1
29-mei DAKOS 1 Corridor 1
12-jun DSV 1 DAKOS 1
24-apr DAKOS 2 DAW Schaijk 2  8-14
8-mei Prinses Irene 2 DAKOS 2  9-11
15-mei KVC 2 DAKOS 2   8-13
22-mei DAKOS 2 Altior 3
29-mei DAKOS 2 Stormvogels (L) 2
12-jun DSV 2 DAKOS 2
10-mei DAKOS 3 Merselo 2  10-11
8-mei ODC 3 DAKOS 3  15-7
22-mei Arcades 2 DAKOS 3
29-mei DAKOS 3 Gazelle 1
12-jun DAKOS 3 DOT (V) 2
14-jun Lottum 1 DAKOS 3
23-apr De Peelkorf A1 DAKOS A1  9-7
7-mei DAKOS A1 Be Quick A1  10-12
14-mei Swift (V) A1 DAKOS A1  14-6
21-mei DAKOS A1 Rosolo A1
28-mei Prinses Irene A1 DAKOS A1
11-jun DAKOS A1 Melderslo A1
23-apr DAKOS A2 KVC A1  1-7
30-apr Klimop (A) A1 DAKOS A2  15-5
7-mei Rosolo A2 DAKOS A2  9-3
14-mei DAKOS A2 Spoord Girls A1  12-4
11-jun DAKOS A2 Euro/Rietvogels A1
18-jun KVC A2 DAKOS A2
7-mei DAKOS B1 Arcades B1  10-4
14-mei Merselo B1 DAKOS B1  6-6
21-mei DAKOS B1 DES (V) B1
28-mei Oxalis B1 DAKOS B1
11-jun DAKOS B1 United/SVOC ’01 B2
18-jun ODC B1 DAKOS B1
7-mei DAKOS C1 DOT (V) C1  7-10
14-mei Rosolo C1 DAKOS C1  4-3
21-mei DAKOS C1 Swift (V) C1
28-mei De Peelkorf C1 DAKOS C1
11-jun DAKOS C1 DDW C1
18-jun Bladella C1 DAKOS C1
7-mei DAKOS C2 Oranje Wit (L) C1  2-5
14-mei SVOC/United C1 DAKOS C2  6-4
21-mei DAKOS C2 Lottum C1
28-mei Arcades C1 DAKOS C2
11-jun DAKOS C2 Melderslo C1
18-jun Merselo C1 DAKOS C2
23-apr DAKOS D1 Roka D1  7-2
7-mei HBSV/Swift (V) D3 DAKOS D1  11-4
14-mei DAKOS D1 Oranje Wit (L) D1  8-1
16-mei Sporting ST D1 DAKOS D1  1-9
11-jun Oxalis D1 DAKOS D1
18-jun DAKOS D1 DES (V) D2
23-apr DAKOS E1 De Peelkorf E2  19-1
7-mei Swift (V) E1 DAKOS E1  3-16
14-mei DAKOS E1 Arcades E1  18-4
21-mei DES (V) E1 DAKOS E1
11-jun Melderslo E1 DAKOS E1
18-jun DAKOS E1 ODC E1
7-mei MKV E2 DAKOS E2  9-1
14-mei DAKOS E2 Arcades E3  6-3
21-mei Klimop (A) E1 DAKOS E2
11-jun Oxalis E2 DAKOS E2
18-jun DAKOS E2 Sporting ST E1
23-apr DAKOS F1 Oranje Wit (L) F2  13-14
7-mei DES (V) F1 DAKOS F1  16-26
14-mei Lottum F1 DAKOS F1  8-15
21-mei DAKOS F1 De Peelkorf F1
11-jun Swift (V) F1 DAKOS F1
2-jun DAKOS F1 DOT (V) F1
23-apr DAKOS F2 ODC F1  18-7
14-mei Arcades F1 DAKOS F2  15-16
16-mei DOT (V) F2 DAKOS F2  7-5
28-mei DAKOS F2 DOT (V) F2
11-jun ODC F1 DAKOS F2
18-jun DAKOS F2 Arcades F1
23-apr DAKOS F3 De Peelkorf F2  7-14
14-mei DOT (V) F3 DAKOS F3  4-15
21-mei DAKOS F3 MKV F2
28-mei MKV F1 DAKOS F3
30-mei DAKOS F3 DAKOS F4
18-jun HBSV F1 DAKOS F3
23-apr DAKOS F4 MKV F2  11-8
14-mei MKV F1 DAKOS F4  3-7
28-mei DOT (V) F3 DAKOS F4
30-mei DAKOS F3 DAKOS F4
11-jun DAKOS F4 HBSV F1
18-jun DAKOS F4 De Peelkorf F2
20-apr Melderslo MW1 DAKOS MW1   7-19
25-apr Swift/HBSV MW3 DAKOS MW1  13-8
18-mei DAKOS MW1 HBSV/Swift MW1
11-mei DAKOS MW1 Oranje Wit  MW1  19-6
25-mei ODC MW2 DAKOS MW1
15-jun DAKOS MW1 Oxalis MW1
20-apr DAKOS MW2 DDW MW1  13-6
11-mei Eyckelkorf MW1 DAKOS MW2  6-11
1-jun DAKOS MW2 Tuldania MW2
8-jun Winty/Vess MW1 DAKOS MW2
15-jun DAKOS MW2 Rosolo MW2
20-apr DAKOS MW3 BIO MW2  5-1
18-mei KVC MW2 DAKOS MW3
25-mei DAKOS MW3 MKV MW1
8-jun DAKOS MW3 Corridor MW2
15-jun ODC MW3 DAKOS MW3
11-mei Oxalis MW2 DAKOS MW4  7-4
18-mei Lottum MW2 DAKOS MW4
25-mei DAKOS MW4 Swift/HBSV MW4
1-jun De Peelkorf MW2 DAKOS MW4
8-jun DAKOS MW4 DES (V) MW2

Uitslagen veld najaar

Datum Thuisteam Uitteam Uitslagen
12-9-2021 DAKOS 1 BMC 1  14-5
19-9-2021 Bladella 1 DAKOS 1  13-18
26-9-2021 DAKOS 1 Odisco 1  16-4
3-10-2021 DAKOS 1 Arcades 1  15-7
10-10-2021 Flamingo’s 1 DAKOS 1  6-23
17-10-2021 Corridor 1 DAKOS 1  8-18
24-10-2021 DAKOS 1 DSV 1  14-7
31-10-2021 BMC 1 DAKOS 1  9-12
12-9-2021 DAKOS 2 Rosolo 3  14-9
19-9-2021 DAW Schaijk 2 DAKOS 2  9-11
26-9-2021 DAKOS 2 Prinses Irene 2  10-2
3-10-2021 DAKOS 2 KVC 2  9-9
10-10-2021 Altior 3 DAKOS 2  13-10
17-10-2021 Stormvogels (L) 2 DAKOS 2  8-12
24-10-2021 DAKOS 2 DSV 2   14-4
31-10-2021 Rosolo 3 DAKOS 2  7-7
16-9-2021 DAKOS 3 DDW 3  6-15
26-9-2021 DAKOS 3 Tuldania 2  10-4
3-10-2021 Stormvogels (L) 5 DAKOS 3  2-2
10-10-2021 Rietvogels/Euro Girls 3 DAKOS 3  6-6
17-10-2021 DAKOS 3 Rosolo 4  12-8
11-9-2021 De Korfrakkers A1 DAKOS A1  10-1
18-9-2021 DAKOS A1 De Peelkorf A1  2-14
25-9-2021 Be Quick A1 DAKOS A1  10-5
2-10-2021 DAKOS A1 Swift (V) A1  2-12
9-10-2021 Rosolo A1 DAKOS A1  14-2
16-10-2021 DAKOS A1 Prinses Irene A1  7-6
23-10-2021 Melderslo A1 DAKOS A1  8-11
30-10-2021 DAKOS A1 De Korfrakkers A1  6-9
11-9-2021 Lottum A1 DAKOS A2  4-5
18-9-2021 DAKOS A2 Oxalis A1  7-4
25-9-2021 DAKOS A2 ODC A1   8-5
2-10-2021 DAKOS A2 Lottum A1  14-6
9-10-2021 Oxalis A1 DAKOS A2  5-10
16-10-2021 ODC A1 DAKOS A2  7-8
11-9-2021 DAKOS B1 Astrantia/ONA B1  7-11
25-9-2021 DAKOS B1 Diosa B1  2-11
2-10-2021 De Peelkorf B2 DAKOS B1  16-4
9-10-2021 Fortuna ’74 B1 DAKOS B1  7-6
16-10-2021 DAKOS B1 Oranje Wit (L) B1  0-12
11-9-2021 DAKOS C1 Bladella C1  2-8
18-9-2021 Vessem/Winty C1 DAKOS C1  3-3
25-9-2021 DAKOS C1 Rosolo C1  2-6
2-10-2021 Bladella C1 DAKOS C1  6-2
9-10-2021 DAKOS C1 Vessem/Winty C1  6-3
16-10-2021 Rosolo C1 DAKOS C1  4-2
18-9-2021 DSV C2 DAKOS C2  1-2
21-9-2021 DAKOS C2 Rosolo C2  8-1
25-9-2021 DAKOS C2 KVC C2  7-5
2-10-2021 MKV C1 DAKOS C2  0-6
9-10-2021 DAKOS C2 Stormvogels (L) C2  3-2
23-10-2021 BIO C1 DAKOS C2  0-8
11-9-2021 Rosolo D2 DAKOS D1  3-5
18-9-2021 DAKOS D1 BIO D1  1-1
2-10-2021 DAKOS D1 KVC D4  8-2
9-10-2021 DSV D1 DAKOS D1  2-2
16-10-2021 Klimop (A) D2 DAKOS D1  1-0
02-11-2021 DAKOS D1 Kraanvogels D1
18-9-2021 Arcades E2 DAKOS E1  1-5
25-9-2021 DAKOS E1 MKV E2  17-10
2-10-2021 Arcades E3 DAKOS E1  1-8
9-10-2021 DAKOS E1 Sporting ST E1  6-3
16-10-2021 DES (V) E2 DAKOS E1  1-12
23-10-2021 DAKOS E1 Swift (V) E3  26-0
11-9-2021 DOT (V) F1 DAKOS F1  4-6
18-9-2021 DAKOS F1 OEC F1  12-5
25-9-2021 DAKOS F2 DAKOS F1   4-14
9-10-2021 DAKOS F1 DOT F2   7-7
16-10-2021 ODC F1 DAKOS F1  6-8
23-10-2021 DAKOS F1 MKV F1  16-3
18-9-2021 DOT F2 DAKOS F2  5-1
25-9-2021 DAKOS F2 DAKOS F1  4-14
2-10-2021 ODC F1 DAKOS F2  4-2
9-10-2021 DAKOS F2 MKV F1  3-3
16-10-2021 DOT (V) F1 DAKOS F2  9-12
23-10-2021 DAKOS F2 OEC F1  5-6
15-9-2021 ODC MW1 DAKOS MW1  2-10
22-9-2021 DAKOS MW1 HBSV/Swift (V) MW1  9-6
3-11-2021 DAKOS MW1 Oranje Wit (L) MW1
13-10-2021 Roka MW1 DAKOS MW1  4-13
20-10-2021 Melderslo MW1 DAKOS MW1  6-4
27-10-2021 DAKOS MW1 Oxalis MW1  11-6
13-9-2021 Swift (V)/HBSV MW3 DAKOS MW2  12-11
22-9-2021 DAKOS MW2 DOT (V) MW1  13-8
29-9-2021 SVOC ’01/United MW1 DAKOS MW2  4-17
6-10-2021 DAKOS MW2 Swift (V)/HBSV MW3  8-5
13-10-2021 DOT (V) MW1 DAKOS MW2  13-23
20-10-2021 DAKOS MW2 SVOC ’01/United MW1  24-4
15-9-2021 DAKOS MW3 Vessem/Winty MW3  5-4
22-9-2021 KVC MW2 DAKOS MW3  9-1
6-10-2021 Vessem/Winty MW3 DAKOS MW3  7-5
13-10-2021 DAKOS MW3 KVC MW2  3-8
15-9-2021 DAKOS MW4 Lottum MW2  4-3
22-9-2021 MKV MW1 DAKOS MW4  2-1
29-9-2021 DAKOS MW4 De Peelkorf MW2  2-8
7-10-2021 Swift (V)/HBSV MW4 DAKOS MW4  9-1
13-10-2021 DAKOS MW4 ODC MW3  5-6
27-10-2021 Oxalis MW2 DAKOS MW4  11-3