Standenlijst + Uitslagen

 

Standen en programma

Standenlijst alle DAKOS teams

Klik op standen en programma, je komt op de KNKV site.

Kijk bij standen voor de standenlijst van alle teams,

Uitslagen zaal

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
28-11-2021 Melderslo 1 DAKOS 1 niet gespeeld
5-12-2021 DAKOS 1 De Peelkorf 1 oefen: 19-18
12-12-2021 DAKOS 1 ONA/Astrantia 1
19-12-2021 Oranje Wit (L) 1 DAKOS 1
16-1-2022 DAKOS 1 Oxalis 1
23-1-2022 KVC 1 DAKOS 1
30-1-2022 DAKOS 1 MKV 1
6-2-2022 DAKOS 1 Melderslo 1
13-2-2022 De Peelkorf 1 DAKOS 1
20-2-2022 ONA/Astrantia 1 DAKOS 1
13-3-2022 DAKOS 1 Oranje Wit (L) 1
20-3-2022 Oxalis 1 DAKOS 1
27-3-2022 DAKOS 1 KVC 1
3-4-2022 MKV 1 DAKOS 1
28-11-2021 Melderslo 2 DAKOS 2 niet gespeeld
5-12-2021 DAKOS 2 Peelkorf 2 oefen: 12-13
12-12-2021 DAKOS 2 DSV 2
19-12-2021 Rooi 2 DAKOS 2
16-1-2022 DAKOS 2 Be Quick 3
23-1-2022 DAW Schaijk 2 DAKOS 2
30-1-2022 DAKOS 2 Prinses Irene 2
6-2-2022 DAKOS 2 Melderslo 2
13-2-2022 Rosolo 3 DAKOS 2
20-2-2022 DSV 2 DAKOS 2
13-3-2022 DAKOS 2 Rooi 2
20-3-2022 Be Quick 3 DAKOS 2
27-3-2022 DAKOS 2 DAW Schaijk 2
3-4-2022 Prinses Irene 2 DAKOS 2
5-12-2021 DAKOS 3 Merselo 2  8-6
12-12-2021 DAKOS 3 SVOC ’01/United 2
19-12-2021 Oranje Wit (L) 3 DAKOS 3
16-1-2022 DAKOS 3 Midako 1
23-1-2022 Lottum 1 DAKOS 3
30-1-2022 DAKOS 3 De Peelkorf 3
13-2-2022 Merselo 2 DAKOS 3
20-2-2022 SVOC ’01/United 2 DAKOS 3
13-3-2022 DAKOS 3 Oranje Wit (L) 3
20-3-2022 Midako 1 DAKOS 3
27-3-2022 DAKOS 3 Lottum 1
3-4-2022 De Peelkorf 3 DAKOS 3
27-11-2021 De Peelkorf A1 DAKOS A1  14-8
4-12-2021 DAKOS A1 Be Quick A1 niet gespeeld
11-12-2021 DAKOS A1 Rosolo A1 oefen:
18-12-2021 Swift (V) A1 DAKOS A1
15-1-2022 DAKOS A1 Melderslo A1
22-1-2022 DAKOS A1 De Korfrakkers A1
29-1-2022 DAW Schaijk A1 DAKOS A1
5-2-2022 DAKOS A1 De Peelkorf A1
12-2-2022 Be Quick A1 DAKOS A1
19-2-2022 Rosolo A1 DAKOS A1
5-3-2022 DAKOS A1 DAW Schaijk A1
12-3-2022 DAKOS A1 Swift (V) A1
19-3-2022 Melderslo A1 DAKOS A1
26-3-2022 De Korfrakkers A1 DAKOS A1
27-11-2021 Arcades A1 DAKOS A2  7-10
4-12-2021 DAKOS A2 Stormvogels (L) A1 niet gespeeld
11-12-2021 DAKOS A2 Rietvogels/Euro A2
18-12-2021 KVC A3 DAKOS A2
15-1-2022 DAKOS A2 Vessem/Winty A1
29-1-2022 ODC A1 DAKOS A2
5-2-2022 DAKOS A2 Arcades A1
12-2-2022 Stormvogels (L) A1 DAKOS A2
19-2-2022 Rietvogels/Euro A2 DAKOS A2
12-3-2022 DAKOS A2 KVC A3
19-3-2022 Vessem/Winty A1 DAKOS A2
2-4-2022 DAKOS A2 ODC A1
27-11-2021 Klimop (A) B1 DAKOS B1  10-8
4-12-2021 De Peelkorf B2 DAKOS B1  10-1
18-12-2021 DAKOS B1 Melderslo B1
15-1-2022 Oranje Wit (L) B1 DAKOS B1
29-1-2022 Merselo B1 DAKOS B1
5-2-2022 DAKOS B1 Klimop (A) B1
12-2-2022 DAKOS B1 De Peelkorf B2
12-3-2022 Melderslo B1 DAKOS B1
19-3-2022 DAKOS B1 Oranje Wit (L) B1
2-4-2022 DAKOS B1 Merselo B1
27-11-2021 DAKOS C1 Stormvogels (L) C1 niet gespeeld
4-12-2021 DAKOS C1 Springfield C1 niet gespeeld
18-12-2021 Rosolo C1 DAKOS C1
15-1-2022 DAKOS C1 Bladella C1
22-1-2022 KVC C1 DAKOS C1
29-1-2022 DAKOS C1 DDW C1
5-2-2022 Stormvogels (L) C1 DAKOS C1
12-2-2022 Springfield C1 DAKOS C1
12-3-2022 DAKOS C1 Rosolo C1
19-3-2022 Bladella C1 DAKOS C1
26-3-2022 DAKOS C1 KVC C1
2-4-2022 DDW C1 DAKOS C1
27-11-2021 DAKOS C2 DDW C2  7-5
11-12-2021 DAKOS C2 Klimop (A) C1
15-1-2022 DAKOS C2 DSV C2
22-1-2022 DAKOS C2 Rosolo C2
29-1-2022 Arcades C1 DAKOS C2
5-2-2022 DDW C2 DAKOS C2
19-2-2022 Klimop (A) C1 DAKOS C2
19-3-2022 DSV C2 DAKOS C2
26-3-2022 Rosolo C2 DAKOS C2
2-4-2022 DAKOS C2 Arcades C1
27-11-2021 DSV D1 DAKOS D1  0-7
4-12-2021 DAKOS D1 Klimop (A) D2  1-8
11-12-2021 Rooi D1 DAKOS D1
18-12-2021 DAKOS D1 BIO D1
15-1-2022 KVC D4 DAKOS D1
29-1-2022 DAKOS D1 Corridor D2
5-2-2022 DAKOS D1 DSV D1
12-2-2022 Klimop (A) D2 DAKOS D1
19-2-2022 DAKOS D1 Rooi D1
12-3-2022 BIO D1 DAKOS D1
19-3-2022 DAKOS D1 KVC D4
2-4-2022 Corridor D2 DAKOS D1
27-11-2021 DAKOS E1 Klimop (A) E1  5-0
11-12-2021 Swift (V) E1 DAKOS E1
15-1-2022 Oranje Wit (L) E1 DAKOS E1
22-1-2022 Arcades E2 DAKOS E1
5-2-2022 Klimop (A) E1 DAKOS E1
12-2-2022 DAKOS E1 DES (V) E1
19-2-2022 DAKOS E1 Swift (V) E1
12-3-2022 DES (V) E1 DAKOS E1
19-3-2022 DAKOS E1 Oranje Wit (L) E1
26-3-2022 DAKOS E1 Arcades E2
27-11-2021 Sporting ST F1 DAKOS F1  1-14
11-12-2021 Oranje Wit (L) F1 DAKOS F1
18-12-2021 DAKOS F1 DOT (V) F1
15-1-2022 DAKOS F3 DAKOS F1
29-1-2022 De Peelkorf F1 DAKOS F1
5-2-2022 DAKOS F1 Sporting ST F1
12-2-2022 Swift (V) F1 DAKOS F1
19-2-2022 DAKOS F1 Oranje Wit (L) F1
5-03-2022 DAKOS F1 Swift F1
12-3-2022 DOT (V) F1 DAKOS F1
19-3-2022 DAKOS F1 DAKOS F3
2-4-2022 DAKOS F1 De Peelkorf F1
27-11-2021 MKV F1 DAKOS F2  3-14
4-12-2021 DAKOS F2 Lottum F2  23-4
11-12-2021 Arcades F1 DAKOS F2
18-12-2021 DAKOS F2 SVOC/United F1
15-1-2022 DAKOS F4 DAKOS F2
22-1-2022 DAKOS F2 MKV F2
29-1-2022 HBSV F1 DAKOS F2
5-2-2022 DAKOS F2 MKV F1
12-2-2022 Lottum F2 DAKOS F2
19-2-2022 DAKOS F2 Arcades F1
12-3-2022 SVOC/United F1 DAKOS F2
19-3-2022 DAKOS F2 DAKOS F4
26-3-2022 MKV F2 DAKOS F2
2-4-2022 DAKOS F2 HBSV F1
4-12-2021 Oranje Wit (L) F1 DAKOS F3  17-11
11-12-2021 DAKOS F3 De Peelkorf F1
18-12-2021 Swift (V) F1 DAKOS F3
15-1-2022 DAKOS F3 DAKOS F1
22-1-2022 Sporting ST F1 DAKOS F3
29-1-2022 DAKOS F3 DOT (V) F1
12-2-2022 DAKOS F3 Oranje Wit (L) F1
19-2-2022 De Peelkorf F1 DAKOS F3
12-3-2022 DAKOS F3 Swift (V) F1
19-3-2022 DAKOS F1 DAKOS F3
26-3-2022 DAKOS F3 Sporting ST F1
2-4-2022 DOT (V) F1 DAKOS F3
27-11-2021 DAKOS F4 MKV F2  11-6
4-12-2021 Arcades F1 DAKOS F4  10-10
11-12-2021 DAKOS F4 HBSV F1
18-12-2021 Lottum F2 DAKOS F4
15-1-2022 DAKOS F4 DAKOS F2
22-1-2022 MKV F1 DAKOS F4
29-1-2022 DAKOS F4 SVOC/United F1
5-2-2022 MKV F2 DAKOS F4
12-2-2022 DAKOS F4 Arcades F1
19-2-2022 HBSV F1 DAKOS F4
12-3-2022 DAKOS F4 Lottum F2
19-3-2022 DAKOS F2 DAKOS F4
26-3-2022 DAKOS F4 MKV F1
2-4-2022 SVOC/United F1 DAKOS F4
17-11-2021 DAKOS MW1 DSV MW2  16-7
1-12-2021 Vessem/W MW2 DAKOS MW1 niet gespeeld
8-12-2021 ODC MW1 DAKOS MW1
15-12-2021 DAKOS MW1 BIO MW2
12-1-2022 FSC MW1 DAKOS MW1
19-1-2022 DAKOS MW1 Spoordonk MW1
26-1-2022 Rietvogels MW1 DAKOS MW1
2-2-2022 DSV MW2 DAKOS MW1
9-2-2022 DAKOS MW1 Vessem/W MW2
23-2-2022 DAKOS MW1 ODC MW1
9-3-2022 BIO MW2 DAKOS MW1
14-3-2022 DAKOS MW1 FSC MW1
23-3-2022 Spoordonk MW1 DAKOS MW1
30-3-2022 DAKOS MW1 Rietvogels MW1
17-11-2021 DSV MW1 DAKOS MW2  7-13
24-11-2021 BIO MW1 DAKOS MW2 niet gespeeld
1-12-2021 DAKOS MW2 DDW MW2 niet gespeeld
15-12-2021 OEC MW1 DAKOS MW2
22-12-2021 DAKOS MW2 BIO MW1
19-1-2022 Tuldania MW2 DAKOS MW2
26-1-2022 DAKOS MW2 Eyckelkorf MW1
2-2-2022 DAKOS MW2 DSV MW1
9-2-2022 DDW MW2 DAKOS MW2
2-3-2022 DAKOS MW2 OEC MW1
21-3-2022 DAKOS MW2 Tuldania MW2
30-3-2022 Eyckelkorf MW1 DAKOS MW2
17-11-2021 BIO MW3 DAKOS MW3  8-4
24-11-2021 DAKOS MW3 KVC MW2  4-4
1-12-2021 ODC MW3 DAKOS MW3 niet gespeeld
12-1-2022 DAKOS MW3 ODC MW3
2-2-2022 KVC MW2 DAKOS MW3
16-2-2022 DAKOS MW3 BIO MW3
16-3-2022 DAKOS MW3 MKV MW1
23-3-2022 MKV MW1 DAKOS MW3
24-11-2021 Oxalis MW2 DAKOS MW4  6-7
8-12-2021 DAKOS MW4 Swift/HBSV MW4 niet gespeeld
29-12-2021 De Peelkorf MW2 DAKOS MW4
5-1-2022 DAKOS MW4 Oxalis MW2
19-1-2022 Lottum MW2 DAKOS MW4
17-2-2022 Swift/HBSV MW4 DAKOS MW4
9-3-2022 DAKOS MW4 De Peelkorf MW2
23-3-2022 DAKOS MW4 Lottum MW2

Uitslagen veld najaar

Datum Thuisteam Uitteam Uitslagen
12-9-2021 DAKOS 1 BMC 1  14-5
19-9-2021 Bladella 1 DAKOS 1  13-18
26-9-2021 DAKOS 1 Odisco 1  16-4
3-10-2021 DAKOS 1 Arcades 1  15-7
10-10-2021 Flamingo’s (M) 1 DAKOS 1  6-23
17-10-2021 Corridor 1 DAKOS 1  8-18
24-10-2021 DAKOS 1 DSV 1  14-7
31-10-2021 BMC 1 DAKOS 1  9-12
12-9-2021 DAKOS 2 Rosolo 3  14-9
19-9-2021 DAW Schaijk 2 DAKOS 2  9-11
26-9-2021 DAKOS 2 Prinses Irene 2  10-2
3-10-2021 DAKOS 2 KVC 2  9-9
10-10-2021 Altior 3 DAKOS 2  13-10
17-10-2021 Stormvogels (L) 2 DAKOS 2  8-12
24-10-2021 DAKOS 2 DSV 2   14-4
31-10-2021 Rosolo 3 DAKOS 2  7-7
16-9-2021 DAKOS 3 DDW 3  6-15
26-9-2021 DAKOS 3 Tuldania 2  10-4
3-10-2021 Stormvogels (L) 5 DAKOS 3  2-2
10-10-2021 Rietvogels/Euro Girls 3 DAKOS 3  6-6
17-10-2021 DAKOS 3 Rosolo 4  12-8
11-9-2021 De Korfrakkers A1 DAKOS A1  10-1
18-9-2021 DAKOS A1 De Peelkorf A1  2-14
25-9-2021 Be Quick A1 DAKOS A1  10-5
2-10-2021 DAKOS A1 Swift (V) A1  2-12
9-10-2021 Rosolo A1 DAKOS A1  14-2
16-10-2021 DAKOS A1 Prinses Irene A1  7-6
23-10-2021 Melderslo A1 DAKOS A1  8-11
30-10-2021 DAKOS A1 De Korfrakkers A1  6-9
11-9-2021 Lottum A1 DAKOS A2  4-5
18-9-2021 DAKOS A2 Oxalis A1  7-4
25-9-2021 DAKOS A2 ODC A1   8-5
2-10-2021 DAKOS A2 Lottum A1  14-6
9-10-2021 Oxalis A1 DAKOS A2  5-10
16-10-2021 ODC A1 DAKOS A2  7-8
11-9-2021 DAKOS B1 Astrantia/ONA B1  7-11
25-9-2021 DAKOS B1 Diosa B1  2-11
2-10-2021 De Peelkorf B2 DAKOS B1  16-4
9-10-2021 Fortuna ’74 B1 DAKOS B1  7-6
16-10-2021 DAKOS B1 Oranje Wit (L) B1  0-12
11-9-2021 DAKOS C1 Bladella C1  2-8
18-9-2021 Vessem/Winty C1 DAKOS C1  3-3
25-9-2021 DAKOS C1 Rosolo C1  2-6
2-10-2021 Bladella C1 DAKOS C1  6-2
9-10-2021 DAKOS C1 Vessem/Winty C1  6-3
16-10-2021 Rosolo C1 DAKOS C1  4-2
18-9-2021 DSV C2 DAKOS C2  1-2
21-9-2021 DAKOS C2 Rosolo C2  8-1
25-9-2021 DAKOS C2 KVC C2  7-5
2-10-2021 MKV C1 DAKOS C2  0-6
9-10-2021 DAKOS C2 Stormvogels (L) C2  3-2
23-10-2021 BIO C1 DAKOS C2  0-8
11-9-2021 Rosolo D2 DAKOS D1  3-5
18-9-2021 DAKOS D1 BIO D1  1-1
2-10-2021 DAKOS D1 KVC D4  8-2
9-10-2021 DSV D1 DAKOS D1  2-2
16-10-2021 Klimop (A) D2 DAKOS D1  1-0
02-11-2021 DAKOS D1 Kraanvogels D1
18-9-2021 Arcades E2 DAKOS E1  1-5
25-9-2021 DAKOS E1 MKV E2  17-10
2-10-2021 Arcades E3 DAKOS E1  1-8
9-10-2021 DAKOS E1 Sporting ST E1  6-3
16-10-2021 DES (V) E2 DAKOS E1  1-12
23-10-2021 DAKOS E1 Swift (V) E3  26-0
11-9-2021 DOT (V) F1 DAKOS F1  4-6
18-9-2021 DAKOS F1 OEC F1  12-5
25-9-2021 DAKOS F2 DAKOS F1   4-14
9-10-2021 DAKOS F1 DOT F2   7-7
16-10-2021 ODC F1 DAKOS F1  6-8
23-10-2021 DAKOS F1 MKV F1  16-3
18-9-2021 DOT F2 DAKOS F2  5-1
25-9-2021 DAKOS F2 DAKOS F1  4-14
2-10-2021 ODC F1 DAKOS F2  4-2
9-10-2021 DAKOS F2 MKV F1  3-3
16-10-2021 DOT (V) F1 DAKOS F2  9-12
23-10-2021 DAKOS F2 OEC F1  5-6
15-9-2021 ODC MW1 DAKOS MW1  2-10
22-9-2021 DAKOS MW1 HBSV/Swift (V) MW1  9-6
3-11-2021 DAKOS MW1 Oranje Wit (L) MW1
13-10-2021 Roka MW1 DAKOS MW1  4-13
20-10-2021 Melderslo MW1 DAKOS MW1  6-4
27-10-2021 DAKOS MW1 Oxalis MW1  11-6
13-9-2021 Swift (V)/HBSV MW3 DAKOS MW2  12-11
22-9-2021 DAKOS MW2 DOT (V) MW1  13-8
29-9-2021 SVOC ’01/United MW1 DAKOS MW2  4-17
6-10-2021 DAKOS MW2 Swift (V)/HBSV MW3  8-5
13-10-2021 DOT (V) MW1 DAKOS MW2  13-23
20-10-2021 DAKOS MW2 SVOC ’01/United MW1  24-4
15-9-2021 DAKOS MW3 Vessem/Winty MW3  5-4
22-9-2021 KVC MW2 DAKOS MW3  9-1
6-10-2021 Vessem/Winty MW3 DAKOS MW3  7-5
13-10-2021 DAKOS MW3 KVC MW2  3-8
15-9-2021 DAKOS MW4 Lottum MW2  4-3
22-9-2021 MKV MW1 DAKOS MW4  2-1
29-9-2021 DAKOS MW4 De Peelkorf MW2  2-8
7-10-2021 Swift (V)/HBSV MW4 DAKOS MW4  9-1
13-10-2021 DAKOS MW4 ODC MW3  5-6
27-10-2021 Oxalis MW2 DAKOS MW4  11-3