Scheidsrechters

 

 

DAKOS scheidsrechters

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats
week 16
20-apr 19:30 DAKOS MW3 BIO MW2 SOMEREN Laura
20-apr 20:50 DAKOS MW2 DDW MW1 SOMEREN Laura
23-apr 09:30 DAKOS F2 ODC F1 SOMEREN Danielle
23-apr 09:30 DAKOS F4 MKV F2 LIEROP Desiree
23-apr 10:00 DAKOS E1 De Peelkorf E2 LIEROP Anne E
23-apr 10:30 DAKOS F1 Oranje Wit (L) F2 SOMEREN Danielle
23-apr 10:30 DAKOS F3 De Peelkorf F2 LIEROP Desiree
23-apr 11:00 DAKOS D1 Roka D1 LIEROP Anne E
23-apr 11:45 DAKOS A2 KVC A1 SOMEREN Danielle
24-apr 11:30 DAKOS 2 DAW Schaijk 2 SOMEREN KNKV
24-apr 13:00 DAKOS 1 Bladella 1 SOMEREN KNKV
week 18
7-mei 10:00 DAKOS C2 Oranje Wit (L) C1 LIEROP Anne E
7-mei 11:15 DAKOS C1 DOT (V) C1 LIEROP Malou
7-mei 12:30 DAKOS B1 Arcades B1 LIEROP Malou
7-mei 13:30 DAKOS A1 Be Quick A1 SOMEREN KNKV
week 19
10-mei 19:30 DAKOS 3 Merselo 2 SOMEREN Else
11-mei 20:00 DAKOS MW1 Oranje Wit  MW1 SOMEREN Laura
14-mei 10:00 DAKOS E1 Arcades E1 LIEROP Demi
14-mei 11:00 DAKOS D1 Oranje Wit (L) D1 LIEROP Desiree
14-mei 11:00 DAKOS E2 Arcades E3 LIEROP Demi
14-mei 11:00 DAKOS A2 Spoor Girls A1 SOMEREN Karin
week 20
18-mei 20:00 DAKOS MW1 HBSV/Swift MW1 SOMEREN Esther
21-mei 09:30 DAKOS F3 MKV F2 LIEROP Megan
21-mei 10:00 DAKOS C2 Lottum C1 LIEROP Malou
21-mei 11:15 DAKOS C1 Swift (V) C1 LIEROP Dorien
21-mei 12:30 DAKOS B1 DES (V) B1 LIEROP Dorien
21-mei 13:30 DAKOS A1 Rosolo A1 SOMEREN KNKV
22-mei 11:30 DAKOS 2 Altior 3 SOMEREN KNKV
22-mei 13:00 DAKOS 1 Flamingo’s (M) 1 SOMEREN KNKV
week 21
24-mei 18:00 DAKOS F4 HBSV F1 LIEROP Demi
25-mei 20:00 DAKOS MW3 MKV MW1 SOMEREN Meike B
29-mei 10:05 DAKOS 3 Gazelle 1 SOMEREN Nadie
29-mei 11:30 DAKOS 2 Stormvogels (L) 2 SOMEREN KNKV
29-mei 13:00 DAKOS 1 Corridor 1 SOMEREN KNKV
week 22
30-mei 15:30 DAKOS F3 DAKOS F4 LIEROP zelf
1-jun 20:00 DAKOS MW2 Tuldania MW2 SOMEREN Laura
2-jun 18.00 DAKOS F1 DOT F1 SOMEREN Tessa
2-jun 18:00 DAKOS F2 DOT F2 SOMEREN Malou
4-jun 10:30 DAKOS F1 Peelkorf F1 SOMEREN Megan
week 23
8-jun 20:00 DAKOS MW3 Corridor MW2 SOMEREN Esther
8-jun 20:00 DAKOS MW4 DES (V) MW2 LIEROP Meike B
11-jun 10:00 DAKOS C2 Melderslo C1 LIEROP Demi
11-jun 11:15 DAKOS C1 DDW C1 LIEROP Tessa
11-jun 12:00 DAKOS A2 Euro/Rietvogels A1 SOMEREN Nadie
11-jun 12:30 DAKOS B1 United/SVOC B2 LIEROP Tessa
11-jun 13:30 DAKOS A1 Melderslo A1 SOMEREN KNKV
12-jun 10:00 DAKOS 3 DOT (V) 2 SOMEREN Nadie
week 24
15-jun 19:30 DAKOS MW2 Rosolo MW2 SOMEREN Else
15-jun 20:00 DAKOS MW1 Oxalis MW1 SOMEREN Dorien
18-jun 09:30 DAKOS E1 ODC E1 LIEROP Meike B
18-jun 09:30 DAKOS F4 De Peelkorf F2 LIEROP Megan
18-jun 09:30 DAKOS F2 Arcades F1 SOMEREN Demi
18-jun 10:30 DAKOS D1 DES (V) D2 LIEROP Meike B
18-jun 10:30 DAKOS E2 Sporting ST E1 LIEROP Megan
22-jun 20:00 DAKOS MW4 Swift/HBSV MW4 LIEROP Karin

Anne v.d. Eijnde
Anne Derix
Malou v Gastel
Karin de Brouwer
Laura Engelen
Dorien Roijakkers
Desiree van Lierop
Danielle vd Laar
Kim vd Moosdijk
Else vd Kruijs
Meike Boerekamp
Nadie Teunissen
Megan Madou
Tessa Hollanders
Sandra Swinkels
Linda v.d. Bosch – Swinkels
Esther Custers (ook juryvoorzitter)
Demi Boerekamp

Kijk even goed wanneer je moet fluiten en zorg dat je tijdig (15 min voor aanvang) aanwezig bent met fluit, stopwatch en iets om de score bij te houden.
Alle teams werken met Sportlink dus zorg dat  je de app gedownload hebt!

Heb je nog vragen neem dan contact op met de arbitragecommissie

Of stuur ’n app naar Linda 06-37005274