Scheidsrechters

 

Indeling scheidsrechters thuiswedstrijden DAKOS

Kijk even goed wanneer je moet fluiten en zorg dat je tijdig (15 min voor aanvang) aanwezig bent met fluit, stopwatch en iets om de score bij te houden.
Alle teams, behalve de F-pupillen en de Recreanten, werken met Sportlink dus zorg dat  je de app gedownload hebt!

Datum Aanvang Thuisteam Uitteam Waar Scheids
Wo 6 nov 21:00 DAKOS R1 DAKOS R2 Someren (V) Mw1-Carly
Wo 13 nov 21:00 DAKOS R2 United R Someren (V) Laura E
Za 16 nov 10:00 DAKOS F1 ODC F Someren-Heide Anne D
Za 16 nov 10:00 DAKOS F2 MKV F Lierop Megan M
Wo 20 nov 21:00 DAKOS MW1 HBSV MW1 Someren (V) Danielle L
Za 23 nov 12:00 DAKOS C1 Rosolo C2 Someren (P) Meike B
Za 23 nov 11:00 DAKOS D2 SVOC’01 D1 Someren (P) Else K
Za 23 nov 10:00 DAKOS E1 Klimop E3 Someren (P) Meike B
Za 23 nov 10:00 DAKOS E2 ODC E1 Someren (P) Else K
Zo 24 nov 12:40 DAKOS S1 Oranje Wit S1 Someren (P) knkv
Zo 24 nov 11:20 DAKOS S2 Oranje Wit S2 Someren (P) knkv
Zo 24 nov 10:05 DAKOS S3 Lottum S2 Someren (P) MW1-Anne
Wo 27 nov 21:00 DAKOS MW2 DOT MW Someren (V) Laura E
Za 30 nov 17:10 DAKOS A1 VIOS A1 Someren (P) knkv
Za 30 nov 16:00 DAKOS B1 SVOC’01 B1 Someren (P) knkv
Za 30 nov 15:00 DAKOS B2 ODC B1 Someren (P) Else K
Za 30 nov 14:00 DAKOS B3 Lottum B1 Someren (P) Else K
Za 30 nov 13:00 DAKOS D1 Swift D2 Someren (P) Else K
Ma 2 dec 21:00 DAKOS R1 Melderslo R Someren (V) Ingrid B
Wo 4 dec 21:00 DAKOS R3 n.n.b. Someren (V) MW2
Za 7 dec 13:00 DAKOS D2 Merselo D2 Someren (P) Veronique V
Za 7 dec 12:00 DAKOS E1 Rooi E2 Someren (P) Veronique V
Zo 8 dec 12:40 DAKOS S1 de Horst S1 Someren (P) knkv
Zo 8 dec 11:20 DAKOS S2 Bladella S2 Someren (P) knkv
Zo 8 dec 10:05 DAKOS S3 Oranje Wit S3 Someren (P) MW2
Ma 9 dec 21:00 DAKOS R2 ODC R Someren (V) Ingrid B
Wo 11 dec 21:00 DAKOS MW2 Arcades MW1 Someren (V) Laura E
Za 14 dec 18:10 DAKOS A1 Rosolo A1 Someren (P) knkv
Za 14 dec 17:00 DAKOS B2 DES B1 Someren (P) Anne E
Za 14 dec 11:00 DAKOS B3 SVOC’01 B2 Someren (P) Patty V
Za 14 dec 10:00 DAKOS D1 DES D1 Someren (P) Patty V
Za 14 dec 12:00 DAKOS E2 Rooi E2 Someren (P) Patty V
Za 14 dec 10:00 DAKOS F1 DAKOS F2 Someren-Heide Anne D
Wo 18 dec 21:00 DAKOS MW1 Oxalis MW1 Someren (V) Nadie T
Wo 8 jan 21:00 DAKOS R2 Oxalis R Someren (V) Ingrid B
Za 11 jan 13:00 DAKOS C1 Stormvogels C1 Someren (P) Veronique V
Za 11 jan 12:00 DAKOS D2 DOT D1 Someren (P) Nadie T
Za 11 jan 11:00 DAKOS E1 DAKOS E2 Someren (P) Veronique V
Za 11 jan 11:00 DAKOS E1 DAKOS E2 Someren (P) nvt
Za 11 jan 10:00 DAKOS F1 DOT F Someren-Heide Anne D
Zo 12 jan 12:40 DAKOS S1 Melderslo S1 Someren (P) knkv
Zo 12 jan 11:20 DAKOS S2 Stormvogels S2 Someren (P) knkv
Zo 12 jan 10:05 DAKOS S3 Sporting S1 Someren (P) MW1-Marloes
Wo 15 jan 21:00 DAKOS MW2 Melderslo MW1 Someren (V) Laura E
Za 18 jan 15:00 DAKOS C1 Rietvogels C1 Someren (P) Lindy B
Za 18 jan 14:00 DAKOS D1 Peelkorf D2 Someren (P) Lindy B
Za 18 jan 13:00 DAKOS E1 ODC E1 Someren (P) Lindy B
Za 18 jan 10:00 DAKOS F2 Arcades F2 Lierop Megan M
Ma 20 jan 21:00 DAKOS MW1 Roka MW1 Someren (V) Laura E
Wo 22 jan 21:00 DAKOS R2 MKV R Someren (V) Danielle L
Za 25 jan 15:15 DAKOS A1 DDW/SDO A1 Someren (P) knkv
Za 25 jan 14:00 DAKOS B2 HBSV B1 Someren (P) Marly V
Za 25 jan 13:00 DAKOS B3 ODC B2 Someren (P) Marly V
Za 25 jan 12:00 DAKOS D1 Lottum D1 Someren (P) Meike B
Za 25 jan 11:00 DAKOS E2 DAKOS E1 Someren (P) Meike B
Za 25 jan 10:00 DAKOS F1 Arcades F2 Someren-Heide Anne E
Zo 26 jan 12:40 DAKOS S1 Rooi S1 Someren (P) knkv
Zo 26 jan 11:20 DAKOS S2 Altior S2 Someren (P) knkv
Zo 26 jan 10:05 DAKOS S3 Arcades S2 Someren (P) MW2
Ma 27 jan 21:00 DAKOS MW2 Swift/HBSV MW Someren (V) Patty V
Wo 29 jan 21:00 DAKOS R3 ??? Someren (V) Laura E
Za 1 feb 14:00 DAKOS B3 Oxalis B1 Someren (P) Danielle L
Za 1 feb 13:00 DAKOS D1 Melderslo D1 Someren (P) Danielle L
Wo 5 feb 21:00 DAKOS Mw1 Stormvogels MW Someren (V) R3-Debby
Za 8 feb 11:00 DAKOS D2 ODC D1 Someren (V) Malou G
Za 8 feb 10:00 DAKOS E2 Klimop E3 Someren (V) Malou G
Zo 9 feb 12:40 DAKOS S1 ODC S1 Asten knkv
Zo 9 feb 11:15 DAKOS S2 Pr.Irene S2 Asten knkv
Zo 9 feb 10:00 DAKOS S3 ODC S3 Asten R3-Saskia
Wo 12 feb 21:00 DAKOS MW1 ODC MW1 Someren (V) Karin B
Za 15 feb 14:15 DAKOS A1 Be Quick A1 Someren (P) knkv
Za 15 feb 13:05 DAKOS B1 Peelkorf B1 Someren (P) knkv
Za 15 feb 12:00 DAKOS B2 Sporting B1 Someren (P) Marly V
Za 15 feb 11:00 DAKOS B3 Swift B2 Someren (P) Marly V
Za 15 feb 10:00 DAKOS F1 MKV F Someren-Heide Meike B
Za 15 feb 10:00 DAKOS F2 Arcades F1 Lierop Megan M
Ma 17 feb 21:00 DAKOS R3 ??? Someren (V) Ingrid B
Wo 19 feb 21:00 DAKOS R1 Peelkorf R Someren (V) Ingrid B
Wo 26 feb 21:00 DAKOS R1 Oxalis R Someren (V) Karin B
Wo 4 mrt 21:00 DAKOS MW2 ODC MW2 Someren (V) Karin B
Za 7 mrt 15:00 DAKOS C1 Vessem/Winty C1 Someren (P) Lindy B
Za 7 mrt 14:00 DAKOS D2 Oranje Wit D1 Someren (P) Lindy B
Za 7 mrt 13:00 DAKOS E1 Arcades E2 Someren (P) Anne E
Za 7 mrt 10:00 DAKOS F2 ODC F Lierop Anne E
Zo 8 mrt 12:40 DAKOS S1 Heumen S1 Someren (P) knkv
Zo 8 mrt 11:20 DAKOS S2 DSV S2 Someren (P) knkv
Zo 8 mrt 10:05 DAKOS S3 Peelkorf S3 Someren (P) MW1-Anne
Wo 11 mrt 21:00 DAKOS MW1 Oranje Wit MW Someren (V) MW2
Za 14 mrt 15:15 DAKOS A1 Peelkorf A1 Someren (P) knkv
Za 14 mrt 14:05 DAKOS B1 DAW Schaijk B1 Someren (P) knkv
Za 14 mrt 13:00 DAKOS B2 United B1 Someren (P) Meike B
Za 14 mrt 12:00 DAKOS D1 Arcades D1 Someren (P) Nadie T
Za 14 mrt 11:00 DAKOS E2 Arcades E2 Someren (P) Nadie T
Za 14 mrt 10:00 DAKOS F2 DOT F Lierop Megan M
Wo 18 mrt 21:00 DAKOS R3 ???? Someren (V) Ingrid B
Za 21 mrt 15:15 DAKOS A1 Melderslo A1 Someren (P) knkv
Za 21 mrt 14:05 DAKOS B1 Swift B1 Someren (P) knkv
Za 21 mrt 13:00 DAKOS B2 Roka B2 Someren (P) Karin B
Za 21 mrt 12:00 DAKOS B3 Roka B1 Someren (P) Karin B
Za 21 mrt 11:00 DAKOS D1 Klimop D1 Someren (P) Malou G
Zo 22 mrt 12:40 DAKOS S1 Peelkorf S1 Someren (P) knkv
Zo 22 mrt 11:20 DAKOS S2 Be Quick S3 Someren (P) knkv
Zo 22 mrt 10:05 DAKOS S3 Swift S4 Someren (P) MW2
Wo 25 mrt 21:00 DAKOS MW2 Peelkorf MW Someren (V) R3-Debby
Za 28 mrt 11:00 DAKOS C1 Klimroos/VVO C1 Someren (P) Malou G
Za 28 mrt 10:00 DAKOS D2 Swift D1 Someren (P) Malou G

Heb je nog vragen neem dan contact op met de arbitragecommissie

Of stuur ’n app naar Linda 06-37005274