Scheidsrechters

 

 

Datum Aanvang Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
17-11-2021 21:00 DAKOS MW1 DSV MW2 Karin de B
24-11-2021 21:00 DAKOS MW3 KVC MW2 Laura E
27-11-2021 09:30 DAKOS F3 DES (V) F1 Anne E
27-11-2021 14:00 DAKOS C1 Stormvogels (L) C1 Anne D
27-11-2021 13:00 DAKOS C2 DDW C2 Anne D
27-11-2021 12:00 DAKOS E1 Klimop (A) E1 Demi B
1-12-2021 21:00 DAKOS MW2 DDW MW2 Laura E
4-12-2021 12:30 DAKOS A1 Be Quick A1 KNKV
4-12-2021 13:50 DAKOS A2 Stormvogels (L) A1 Malou v G
4-12-2021 11:10 DAKOS C1 Springfield C1 Desiree v L
4-12-2021 10:00 DAKOS D1 Klimop (A) D2 Desiree v L
4-12-2021 09:30 DAKOS F1 Swift (V) F1 Anne D
4-12-2021 10:30 DAKOS F2 Lottum F2 Anne D
5-12-2021 11:00 DAKOS 1 De Peelkorf 1 oefen (Patrick J)
5-12-2021 12:25 DAKOS 2 De Peelkorf 2 oefen (Patrick J)
5-12-2021 13:45 DAKOS 3 Merselo 2 Danielle
8-12-2021 21:00 DAKOS MW4 Swift (V)/HBSV MW4 Laura E
11-12-2021 09:30 DAKOS F3 De Peelkorf F1 Megan
11-12-2021 10:30 DAKOS F4 HBSV F1 Megan
11-12-2021 12:50 DAKOS A1 Rosolo A1 KNKV
11-12-2021 14:10 DAKOS A2 Rietvogels/Euro Girls A2 Malou v G
11-12-2021 15:30 DAKOS C2 Klimop (A) C1 Malou v G
12-12-2021 11:00 DAKOS 1 ONA/Astrantia 1 KNKV
12-12-2021 12:25 DAKOS 2 DSV 2 KNKV
12-12-2021 13:45 DAKOS 3 SVOC ’01/United 2 MW2
15-12-2021 21:00 DAKOS MW1 BIO MW2 Karin de B
18-12-2021 12:00 DAKOS B1 Melderslo B1 Anne D
18-12-2021 11:00 DAKOS D1 BIO D1 Demi B
18-12-2021 10:00 DAKOS F1 DOT (V) F1 Anne D
18-12-2021 10:00 DAKOS F2 SVOC ’01/United F1 Demi B
22-12-2021 21:00 DAKOS MW2 BIO MW1 Laura E
5-1-2022 21:00 DAKOS MW4 Oxalis MW2 Malou v G
12-1-2022 21:00 DAKOS MW3 ODC MW3 Esther C
15-1-2022 09:30 DAKOS F3 DAKOS F1 Malou v G
15-1-2022 10:30 DAKOS F4 DAKOS F2 Malou v G
15-1-2022 12:30 DAKOS A1 Melderslo A1 KNKV
15-1-2022 13:50 DAKOS A2 Vessem/Winty A1 Dorien
15-1-2022 11:10 DAKOS C1 Bladella C1 Danielle
15-1-2022 10:00 DAKOS C2 DSV C2 Danielle
16-1-2022 16:00 DAKOS 1 Oxalis 1 KNKV
16-1-2022 17:25 DAKOS 2 Be Quick 3 KNKV
16-1-2022 18:45 DAKOS 3 Midako 1 Nadie
19-1-2022 21:00 DAKOS MW1 Spoordonkse Girls MW1 Esther C
22-1-2022 10:45 DAKOS A1 De Korfrakkers A1 KNKV
22-1-2022 09:30 DAKOS C2 Rosolo C2 Desiree v L
22-1-2022 10:00 DAKOS F1 DES (V) F1 Nadie
26-1-2022 21:00 DAKOS MW2 Eyckelkorf MW1 Esther C
29-1-2022 09:30 DAKOS F3 DOT (V) F1 Anne E
29-1-2022 10:30 DAKOS F4 SVOC ’01/United F1 Anne E
29-1-2022 12:00 DAKOS C1 DDW C1 Tessa
29-1-2022 11:00 DAKOS D1 Corridor D2 Tessa
30-1-2022 16:00 DAKOS 1 MKV 1 KNKV
30-1-2022 17:25 DAKOS 2 Prinses Irene 2 KNKV
30-1-2022 18:45 DAKOS 3 De Peelkorf 3 Nadie
2-2-2022 21:00 DAKOS MW2 DSV MW1 Dorien
5-2-2022 12:25 DAKOS A1 De Peelkorf A1 KNKV
5-2-2022 13:45 DAKOS A2 Arcades A1 Else
5-2-2022 11:05 DAKOS B1 Klimop (A) B1 Else
5-2-2022 10:00 DAKOS D1 DSV D1 Danielle
5-2-2022 09:30 DAKOS F1 Sporting ST F1 Megan
5-2-2022 10:30 DAKOS F2 MKV F1 Megan
6-2-2022 11:20 DAKOS 1 Melderslo 1 KNKV
6-2-2022 12:45 DAKOS 2 Melderslo 2 KNKV
9-2-2022 21:00 DAKOS MW1 Vessem/Winty MW2 Laura E
12-2-2022 09:30 DAKOS F3 Oranje Wit (L) F1 Anne E
12-2-2022 10:30 DAKOS F4 Arcades F1 Anne E
12-2-2022 13:30 DAKOS B1 De Peelkorf B2 Dorien
12-2-2022 12:30 DAKOS E1 DES (V) E1 Demi B
16-2-2022 21:00 DAKOS MW3 BIO MW3 Karin de B
19-2-2022 11:00 DAKOS D1 Rooi D1 Meike B
19-2-2022 10:00 DAKOS E1 Swift (V) E1 Meike B
19-2-2022 10:00 DAKOS F1 Oranje Wit (L) F1 Megan
19-2-2022 09:00 DAKOS F2 Arcades F1 Megan
23-2-2022 21:00 DAKOS MW1 ODC MW1 Laura E
2-3-2022 21:00 DAKOS MW2 OEC MW1 Karin de B
5-3-2022 14:15 DAKOS A1 DAW Schaijk A1 KNKV
9-3-2022 21:00 DAKOS MW4 De Peelkorf MW2 Meike B
12-3-2022 10:30 DAKOS F3 Swift (V) F1 Danielle
12-3-2022 09:30 DAKOS F4 Lottum F2 Danielle
12-3-2022 11:25 DAKOS A1 Swift (V) A1 KNKV
12-3-2022 12:45 DAKOS A2 KVC A3 Dorien
12-3-2022 10:00 DAKOS C1 Rosolo C1 Tessa
13-3-2022 11:00 DAKOS 1 Oranje Wit (L) 1 KNKV
13-3-2022 12:25 DAKOS 2 Rooi 2 KNKV
13-3-2022 13:45 DAKOS 3 Oranje Wit (L) 3 Nadie
14-3-2022 21:00 DAKOS MW1 FSC MW1 Karin de B
16-3-2022 21:00 DAKOS MW3 MKV MW1 Laura E
19-3-2022 17:30 DAKOS B1 Oranje Wit (L) B1 Else
19-3-2022 16:30 DAKOS D1 KVC D4 Else
19-3-2022 15:30 DAKOS E1 Oranje Wit (L) E1 Meike B
19-3-2022 09:00 DAKOS F1 DAKOS F3 Demi B
19-3-2022 10:00 DAKOS F2 DAKOS F4 Demi B
21-3-2022 21:00 DAKOS MW2 Tuldania MW2 Dorien
23-3-2022 21:00 DAKOS MW4 Lottum MW2 Malou v G
26-3-2022 09:30 DAKOS F3 Sporting ST F1 Megan
26-3-2022 10:30 DAKOS F4 MKV F1 Megan
26-3-2022 11:00 DAKOS C1 KVC C1 Tessa
26-3-2022 10:00 DAKOS E1 Arcades E2 Tessa
27-3-2022 11:00 DAKOS 1 KVC 1 KNKV
27-3-2022 12:25 DAKOS 2 DAW Schaijk 2 KNKV
27-3-2022 13:45 DAKOS 3 Lottum 1 Nadie
30-3-2022 21:00 DAKOS MW1 Rietvogels MW1 Dorien
2-4-2022 12:15 DAKOS A2 ODC A1 Danielle
2-4-2022 11:05 DAKOS B1 Merselo B1 Danielle
2-4-2022 10:00 DAKOS C2 Arcades C1 Anne E
2-4-2022 09:30 DAKOS F1 De Peelkorf F1 Desiree v L
2-4-2022 10:30 DAKOS F2 HBSV F1 Desiree v L

DAKOS scheidsrechters

Anne v.d. Eijnde
Anne Derix
Malou v Gastel
Karin de Brouwer
Laura Engelen
Dorien Roijakkers
Desiree van Lierop
Danielle vd Laar
Kim vd Moosdijk
Else vd Kruijs
Meike Boerekamp
Nadie Teunissen (blessure)
Megan Madou
Tessa Hollanders
Sandra Swinkels
Linda v.d. Bosch – Swinkels
Esther Custers (ook juryvoorzitter)
Demi Boerekamp

Kijk even goed wanneer je moet fluiten en zorg dat je tijdig (15 min voor aanvang) aanwezig bent met fluit, stopwatch en iets om de score bij te houden.
Alle teams werken met Sportlink dus zorg dat  je de app gedownload hebt!

Heb je nog vragen neem dan contact op met de arbitragecommissie

Of stuur ’n app naar Linda 06-37005274