Gaat het DAKOS 1 weer lukken?
TEAM 2024-2025 TEAM 2008-2009
Met nog drie wedstrijden te gaan en drie punten los op concurrent Altior lonkt de topklasse voor de dames uit Someren…..
We gaan terug in de tijd. Maart 2009 lukte het “clubke uit de Hei” om de Topklasse te halen. Een prestatie waar destijds met bewondering naar gekeken werd. Een team dat voornamelijk bestond uit zussen en nichtjes en dat door een enorme gedrevenheid en winnaarsmentaliteit destijds voor een topprestatie zorgde. 16 jaar later, spelen drie speelsters van toen nog steeds in het eerste. Lies, Dorien en Esther brengen daarmee een rugzak vol ervaring mee en dat maakt het voor de jeugd makkelijker om in te passen. De andere speelsters van 2009 zijn allemaal nog actief op de woensdag en trainen/coachen verschillende jeugdteams.
Inmiddels is het “clubke uit de Hei” al een aantal jaren een fusieverenging onder de naam DAKOS. Samen met speelsters uit Lierop en Someren werd er destijds een belangrijke stap gezet om zowel sportief als recreatief te kunnen blijven korfballen. DAKOS was daarin een van de eerste damesverenigingen en veel damesverenigingen volgden later.
Hoe mooi is het dan ook dat na zoveel jaar weer het hoogste niveau van dameskorfbal gehaald kan worden. De topklasse voor dameskorfbal in de zaal is het crème de la crème van dameskorfbal. Hoger kan er niet gekorfbald worden en om daar weer deel uit te van mogen maken, zou super zijn.
Onder leiding van Arno wordt er dit jaar in een versnelling hoger gekorfbald en dit leidt op dit moment tot de nummer 1 positie in de Hoofdklasse met 172 gescoorde doelpunten in 11 wedstrijden. Defensief staat het collectief er en dat betekent dat DAKOS 1 een duidelijk sprong heeft gemaakt.
Gesteund door de fanatieke supporters maken de dames zich van senioren 1 op voor de climax van het zaalseizoen. Nummer 2, Altior, staat op drie punten en met nog drie wedstrijden te gaan staat DAKOS er goed voor. Maar wedstrijd voor wedstrijd en daar was de wedstrijd tegen ODC een goed voorbeeld van. Focus houden.
Het programma van DAKOS 1 ziet er als volgt uit:
– Zondag 16 febr uit: Stormvogels – DAKOS 14:30 uur
– Zondag 23 febr. uit: ONA/Astrantia – DAKOS 12:30 uur
– Zondag 16 maart thuis: DAKOS – Prinses Irene 12:55 uur
Arno en de dames van senioren kunnen alle support gebruiken!
Dus kom DAKOS 1 aanmoedigen in dit spannende slot van de zaalcompetitie.