Definitief programma zaal (datum-team)

 

Indeling op datum 

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats
17-11-2021 21:00 DAKOS MW1 DSV MW2 SOMEREN
17-11-2021 19:00 DSV MW1 DAKOS MW2 HILVARENBEEK
17-11-2021 20:00 BIO MW3 DAKOS MW3 VELDHOVEN
24-11-2021 21:00 DAKOS MW3 KVC MW2 SOMEREN
24-11-2021 20:00 Oxalis MW2 DAKOS MW4 SEVENUM
27-11-2021 13:30 De Peelkorf A1 DAKOS A1 VENRAY
27-11-2021 15:00 Arcades A1 DAKOS A2 DEURNE
27-11-2021 13:00 Klimop (A) B1 DAKOS B1 ASTEN
27-11-2021 14:00 DAKOS C1 Stormvogels (L) C1 SOMEREN
27-11-2021 13:00 DAKOS C2 DDW C2 SOMEREN
27-11-2021 10:00 DSV D1 DAKOS D1 DIESSEN
27-11-2021 12:00 DAKOS E1 Klimop (A) E1 SOMEREN
27-11-2021 10:00 Sporting ST F1 DAKOS F1 BROEKHUIZENVORST
27-11-2021 11:00 MKV F1 DAKOS F2 MILHEEZE
27-11-2021 12:00 DAKOS F4 MKV F2 SOMEREN (Postel)
28-11-2021 19:20 Melderslo 1 DAKOS 1 HORST
28-11-2021 17:55 Melderslo 2 DAKOS 2 HORST
1-12-2021 21:00 Vessem/Winty MW2 DAKOS MW1 KNEGSEL
1-12-2021 21:00 DAKOS MW2 DDW MW2 SOMEREN
1-12-2021 20:30 ODC MW3 DAKOS MW3 ASTEN
4-12-2021 12:30 DAKOS A1 Be Quick A1 SOMEREN
4-12-2021 13:50 DAKOS A2 Stormvogels (L) A1 SOMEREN
4-12-2021 12:10 De Peelkorf B2 DAKOS B1 VENRAY
4-12-2021 11:10 DAKOS C1 Springfield C1 SOMEREN
4-12-2021 10:00 DAKOS D1 Klimop (A) D2 SOMEREN
4-12-2021 09:30 DAKOS F1 Swift (V) F1 SOMEREN-HEIDE
4-12-2021 10:30 DAKOS F2 Lottum F2 SOMEREN-HEIDE
4-12-2021 09:00 Oranje Wit (L) F1 DAKOS F3 VENRAY
4-12-2021 09:00 Arcades F1 DAKOS F4 NEERKANT
5-12-2021 11:00 DAKOS 1 De Peelkorf 1 SOMEREN
5-12-2021 12:25 DAKOS 2 Rosolo 3 SOMEREN
5-12-2021 13:45 DAKOS 3 Merselo 2 SOMEREN
8-12-2021 20:30 ODC MW1 DAKOS MW1 ASTEN
8-12-2021 21:00 DAKOS MW4 Swift (V)/HBSV MW4 SOMEREN
11-12-2021 12:50 DAKOS A1 Rosolo A1 SOMEREN
11-12-2021 14:10 DAKOS A2 Rietvogels/Euro Girls A2 SOMEREN
11-12-2021 15:30 DAKOS C2 Klimop (A) C1 SOMEREN
11-12-2021 12:00 Rooi D1 DAKOS D1 SINT OEDENRODE
11-12-2021 09:00 Swift (V) E1 DAKOS E1 VELDEN
11-12-2021 09:00 Oranje Wit (L) F1 DAKOS F1 VENRAY
11-12-2021 09:00 Arcades F1 DAKOS F2 NEERKANT
11-12-2021 12:00 DAKOS F3 De Peelkorf F1 LIEROP
11-12-2021 13:00 DAKOS F4 HBSV F1 LIEROP
12-12-2021 11:00 DAKOS 1 ONA/Astrantia 1 SOMEREN
12-12-2021 12:25 DAKOS 2 DSV 2 SOMEREN
12-12-2021 13:45 DAKOS 3 SVOC ’01/United 2 SOMEREN
15-12-2021 21:00 DAKOS MW1 BIO MW2 SOMEREN
15-12-2021 20:30 OEC MW1 DAKOS MW2 HELMOND
18-12-2021 11:55 Swift (V) A1 DAKOS A1 VELDEN
18-12-2021 11:00 KVC A3 DAKOS A2 HAPERT
18-12-2021 12:00 DAKOS B1 Melderslo B1 SOMEREN
18-12-2021 12:10 Rosolo C1 DAKOS C1 REUSEL
18-12-2021 11:00 DAKOS D1 BIO D1 SOMEREN
18-12-2021 10:00 DAKOS F1 DOT (V) F1 SOMEREN (Postel)
18-12-2021 10:00 DAKOS F2 SVOC ’01/United F1 SOMEREN (Postel)
18-12-2021 09:00 Swift (V) F1 DAKOS F3 VELDEN
18-12-2021 10:30 Lottum F2 DAKOS F4 LOTTUM
19-12-2021 17:20 Oranje Wit (L) 1 DAKOS 1 VENRAY
19-12-2021 14:40 Rooi 2 DAKOS 2 SINT-OEDENRODE
19-12-2021 18:50 Oranje Wit (L) 3 DAKOS 3 VENRAY
22-12-2021 21:00 DAKOS MW2 BIO MW1 SOMEREN
29-12-2021 19:30 Peelkorf MW2 DAKOS MW4 VENRAY
5-1-2022 21:00 DAKOS MW4 Oxalis MW2 SOMEREN
12-1-2022 19:00 FSC MW1 DAKOS MW1 KNEGSEL
12-1-2022 21:00 DAKOS MW3 ODC MW3 SOMEREN
15-1-2022 12:30 DAKOS A1 Melderslo A1 SOMEREN
15-1-2022 13:50 DAKOS A2 Vessem/Winty A1 SOMEREN
15-1-2022 11:20 Oranje Wit (L) B1 DAKOS B1 VENRAY
15-1-2022 11:10 DAKOS C1 Bladella C1 SOMEREN
15-1-2022 10:00 DAKOS C2 DSV C2 SOMEREN
15-1-2022 11:00 KVC D4 DAKOS D1 HOOGELOON
15-1-2022 10:00 Oranje Wit (L) E1 DAKOS E1 VENRAY
15-1-2022 09:30 DAKOS F3 DAKOS F1 LIEROP
15-1-2022 10:30 DAKOS F4 DAKOS F2 LIEROP
15-1-2022 09:30 DAKOS F3 DAKOS F1 LIEROP
15-1-2022 10:30 DAKOS F4 DAKOS F2 LIEROP
16-1-2022 16:00 DAKOS 1 Oxalis 1 SOMEREN
16-1-2022 17:25 DAKOS 2 Be Quick 3 SOMEREN
16-1-2022 18:45 DAKOS 3 Midako 1 SOMEREN
19-1-2022 21:00 DAKOS MW1 Spoordonkse Girls MW1 SOMEREN
19-1-2022 19:00 Tuldania MW2 DAKOS MW2 HILVARENBEEK
19-1-2022 20:00 Lottum MW2 DAKOS MW4 SEVENUM
22-1-2022 10:50 DAKOS A1 De Korfrakkers A1 SOMEREN
22-1-2022 11:00 KVC C1 DAKOS C1 HAPERT
22-1-2022 09:35 DAKOS C2 Rosolo C2 SOMEREN
22-1-2022 09:00 Arcades E2 DAKOS E1 LIESSEL
22-1-2022 09:30 DAKOS F2 MKV F2 SOMEREN-HEIDE
22-1-2022 10:05 Sporting ST F1 DAKOS F3 BROEKHUIZENVORST
22-1-2022 11:00 MKV F1 DAKOS F4 MILHEEZE
23-1-2022 10:10 KVC 1 DAKOS 1 HAPERT
23-1-2022 10:05 DAW Schaijk 2 DAKOS 2 SCHAIJK
23-1-2022 12:15 Lottum 1 DAKOS 3 GRUBBENVORST
26-1-2022 19:45 Rietvogels MW1 DAKOS MW1 RIETHOVEN
26-1-2022 21:00 DAKOS MW2 Eyckelkorf MW1 SOMEREN
29-1-2022 17:20 DAW Schaijk A1 DAKOS A1 SCHAIJK
29-1-2022 14:10 ODC A1 DAKOS A2 ASTEN
29-1-2022 14:40 Merselo B1 DAKOS B1 OVERLOON
29-1-2022 12:00 DAKOS C1 DDW C1 SOMEREN
29-1-2022 13:00 Arcades C1 DAKOS C2 DEURNE
29-1-2022 11:00 DAKOS D1 Corridor D2 SOMEREN
29-1-2022 09:00 De Peelkorf F1 DAKOS F1 VENRAY
29-1-2022 15:00 HBSV F1 DAKOS F2 VENLO
29-1-2022 09:30 DAKOS F3 DOT (V) F1 LIEROP
29-1-2022 10:30 DAKOS F4 SVOC ’01/United F1 LIEROP
30-1-2022 16:00 DAKOS 1 MKV 1 SOMEREN
30-1-2022 17:25 DAKOS 2 Prinses Irene 2 SOMEREN
30-1-2022 18:45 DAKOS 3 De Peelkorf 3 SOMEREN
2-2-2022 19:30 DSV MW2 DAKOS MW1 MOERGESTEL
2-2-2022 21:00 DAKOS MW2 DSV MW1 SOMEREN
2-2-2022 20:00 KVC MW2 DAKOS MW3 HOOGELOON
5-2-2022 12:25 DAKOS A1 De Peelkorf A1 SOMEREN
5-2-2022 13:45 DAKOS A2 Arcades A1 SOMEREN
5-2-2022 11:05 DAKOS B1 Klimop (A) B1 SOMEREN
5-2-2022 11:10 Stormvogels (L) C1 DAKOS C1 LUYKSGESTEL
5-2-2022 10:00 DDW C2 DAKOS C2 REUSEL
5-2-2022 10:00 DAKOS D1 DSV D1 SOMEREN
5-2-2022 13:15 Klimop (A) E1 DAKOS E1 ASTEN
5-2-2022 09:30 DAKOS F1 Sporting ST F1 SOMEREN-HEIDE
5-2-2022 10:30 DAKOS F2 MKV F1 SOMEREN-HEIDE
5-2-2022 09:30 MKV F2 DAKOS F4 MILHEEZE
6-2-2022 11:20 DAKOS 1 Melderslo 1 SOMEREN
6-2-2022 12:45 DAKOS 2 Melderslo 2 SOMEREN
9-2-2022 21:00 DAKOS MW1 Vessem/Winty MW2 SOMEREN
9-2-2022 21:30 DDW MW2 DAKOS MW2 REUSEL
12-2-2022 14:00 Be Quick A1 DAKOS A1 GEFFEN
12-2-2022 12:25 Stormvogels (L) A1 DAKOS A2 LUYKSGESTEL
12-2-2022 13:30 DAKOS B1 De Peelkorf B2 SOMEREN
12-2-2022 14:15 Springfield C1 DAKOS C1 HOEVEN
12-2-2022 12:00 Klimop (A) D2 DAKOS D1 ASTEN
12-2-2022 12:30 DAKOS E1 DES (V) E1 SOMEREN
12-2-2022 09:00 Swift (V) F1 DAKOS F1 VELDEN
12-2-2022 10:00 Lottum F2 DAKOS F2 LOTTUM
12-2-2022 09:30 DAKOS F3 Oranje Wit (L) F1 LIEROP
12-2-2022 10:30 DAKOS F4 Arcades F1 LIEROP
13-2-2022 17:00 De Peelkorf 1 DAKOS 1 VENRAY
13-2-2022 11:15 Rosolo 3 DAKOS 2 HAPERT
13-2-2022 10:35 Merselo 2 DAKOS 3 OVERLOON
16-2-2022 21:00 DAKOS MW3 BIO MW3 SOMEREN
17-2-2022 21:00 Swift (V)/HBSV MW4 DAKOS MW4 VELDEN
19-2-2022 12:10 Rosolo A1 DAKOS A1 REUSEL
19-2-2022 16:45 Rietvogels/Euro Girls A2 DAKOS A2 RIETHOVEN
19-2-2022 13:00 Klimop (A) C1 DAKOS C2 ASTEN
19-2-2022 11:00 DAKOS D1 Rooi D1 SOMEREN
19-2-2022 10:00 DAKOS E1 Swift (V) E1 SOMEREN
19-2-2022 10:00 DAKOS F1 Oranje Wit (L) F1 SOMEREN-HEIDE
19-2-2022 09:00 DAKOS F2 Arcades F1 SOMEREN-HEIDE
19-2-2022 09:00 De Peelkorf F1 DAKOS F3 VENRAY
19-2-2022 15:00 HBSV F1 DAKOS F4 VENLO
20-2-2022 13:15 ONA/Astrantia 1 DAKOS 1 OVERASSELT
20-2-2022 13:00 DSV 2 DAKOS 2 TILBURG
20-2-2022 13:05 SVOC ’01/United 2 DAKOS 3 VENRAY
23-2-2022 21:00 DAKOS MW1 ODC MW1 SOMEREN
23-2-2022 20:00 BIO MW1 DAKOS MW2 VELDHOVEN
2-3-2022 21:00 DAKOS MW2 OEC MW1 SOMEREN
5-3-2022 14:15 DAKOS A1 DAW Schaijk A1 SOMEREN
9-3-2022 20:00 BIO MW2 DAKOS MW1 VELDHOVEN
9-3-2022 21:00 DAKOS MW4 De Peelkorf MW2 SOMEREN
12-3-2022 11:25 DAKOS A1 Swift (V) A1 SOMEREN
12-3-2022 12:45 DAKOS A2 KVC A3 SOMEREN
12-3-2022 13:05 Melderslo B1 DAKOS B1 HORST
12-3-2022 10:00 DAKOS C1 Rosolo C1 SOMEREN
12-3-2022 12:30 BIO D1 DAKOS D1 VELDHOVEN
12-3-2022 10:00 DES (V) E1 DAKOS E1 OVERLOON
12-3-2022 10:30 DOT (V) F1 DAKOS F1 VLIERDEN
12-3-2022 09:00 SVOC ’01/United F1 DAKOS F2 VENRAY
12-3-2022 09:30 DAKOS F3 Swift (V) F1 LIEROP
12-3-2022 10:30 DAKOS F4 Lottum F2 LIEROP
13-3-2022 11:00 DAKOS 1 Oranje Wit (L) 1 SOMEREN
13-3-2022 12:25 DAKOS 2 Rooi 2 SOMEREN
13-3-2022 13:45 DAKOS 3 Oranje Wit (L) 3 SOMEREN
14-3-2022 21:00 DAKOS MW1 FSC MW1 SOMEREN
16-3-2022 21:00 DAKOS MW3 MKV MW1 SOMEREN
19-3-2022 15:35 Melderslo A1 DAKOS A1 HORST
19-3-2022 11:00 Vessem/Winty A1 DAKOS A2 KNEGSEL
19-3-2022 17:30 DAKOS B1 Oranje Wit (L) B1 SOMEREN
19-3-2022 10:00 Bladella C1 DAKOS C1 BLADEL
19-3-2022 12:15 DSV C2 DAKOS C2 DIESSEN
19-3-2022 16:30 DAKOS D1 KVC D4 SOMEREN
19-3-2022 15:30 DAKOS E1 Oranje Wit (L) E1 SOMEREN
19-3-2022 09:00 DAKOS F1 DAKOS F3 SOMEREN-HEIDE
19-3-2022 10:00 DAKOS F2 DAKOS F4 SOMEREN-HEIDE
19-3-2022 09:00 DAKOS F1 DAKOS F3 SOMEREN-HEIDE
19-3-2022 10:00 DAKOS F2 DAKOS F4 SOMEREN-HEIDE
20-3-2022 13:30 Oxalis 1 DAKOS 1 SEVENUM
20-3-2022 12:10 Be Quick 3 DAKOS 2 GEFFEN
20-3-2022 13:00 Midako 1 DAKOS 3 MIERLO
21-3-2022 21:00 DAKOS MW2 Tuldania MW2 SOMEREN
23-3-2022 19:30 Spoordonkse Girls MW1 DAKOS MW1 MOERGESTEL
23-3-2022 19:30 MKV MW1 DAKOS MW3 DEURNE
23-3-2022 21:00 DAKOS MW4 Lottum MW2 SOMEREN
26-3-2022 15:00 De Korfrakkers A1 DAKOS A1 ERP
26-3-2022 11:00 DAKOS C1 KVC C1 SOMEREN
26-3-2022 11:00 Rosolo C2 DAKOS C2 REUSEL
26-3-2022 10:00 DAKOS E1 Arcades E2 SOMEREN
26-3-2022 09:30 MKV F2 DAKOS F2 MILHEEZE
26-3-2022 09:30 DAKOS F3 Sporting ST F1 LIEROP
26-3-2022 10:30 DAKOS F4 MKV F1 LIEROP
27-3-2022 11:00 DAKOS 1 KVC 1 SOMEREN
27-3-2022 12:25 DAKOS 2 DAW Schaijk 2 SOMEREN
27-3-2022 13:45 DAKOS 3 Lottum 1 SOMEREN
30-3-2022 21:00 DAKOS MW1 Rietvogels MW1 SOMEREN
30-3-2022 20:00 Eyckelkorf MW1 DAKOS MW2 LUYKSGESTEL
2-4-2022 12:15 DAKOS A2 ODC A1 SOMEREN
2-4-2022 11:05 DAKOS B1 Merselo B1 SOMEREN
2-4-2022 12:15 DDW C1 DAKOS C1 REUSEL
2-4-2022 10:00 DAKOS C2 Arcades C1 SOMEREN
2-4-2022 09:40 Corridor D2 DAKOS D1 SON EN BREUGEL
2-4-2022 09:30 DAKOS F1 De Peelkorf F1 SOMEREN-HEIDE
2-4-2022 10:30 DAKOS F2 HBSV F1 SOMEREN-HEIDE
2-4-2022 10:30 DOT (V) F1 DAKOS F3 VLIERDEN
2-4-2022 09:00 SVOC ’01/United F1 DAKOS F4 VENRAY
3-4-2022 12:15 MKV 1 DAKOS 1 BAKEL
3-4-2022 11:25 Prinses Irene 2 DAKOS 2 NISTELRODE
3-4-2022 10:25 De Peelkorf 3 DAKOS 3 VENRAY

Indeling op team

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats
28-11-2021 19:20 Melderslo 1 DAKOS 1 HORST
5-12-2021 11:00 DAKOS 1 De Peelkorf 1 SOMEREN
12-12-2021 11:00 DAKOS 1 ONA/Astrantia 1 SOMEREN
19-12-2021 17:20 Oranje Wit (L) 1 DAKOS 1 VENRAY
16-1-2022 16:00 DAKOS 1 Oxalis 1 SOMEREN
23-1-2022 10:10 KVC 1 DAKOS 1 HAPERT
30-1-2022 16:00 DAKOS 1 MKV 1 SOMEREN
6-2-2022 11:20 DAKOS 1 Melderslo 1 SOMEREN
13-2-2022 17:00 De Peelkorf 1 DAKOS 1 VENRAY
20-2-2022 13:15 ONA/Astrantia 1 DAKOS 1 OVERASSELT
13-3-2022 11:00 DAKOS 1 Oranje Wit (L) 1 SOMEREN
20-3-2022 13:30 Oxalis 1 DAKOS 1 SEVENUM
27-3-2022 11:00 DAKOS 1 KVC 1 SOMEREN
3-4-2022 12:15 MKV 1 DAKOS 1 BAKEL
28-11-2021 17:55 Melderslo 2 DAKOS 2 HORST
5-12-2021 12:25 DAKOS 2 Rosolo 3 SOMEREN
12-12-2021 12:25 DAKOS 2 DSV 2 SOMEREN
19-12-2021 14:40 Rooi 2 DAKOS 2 SINT-OEDENRODE
16-1-2022 17:25 DAKOS 2 Be Quick 3 SOMEREN
23-1-2022 10:05 DAW Schaijk 2 DAKOS 2 SCHAIJK
30-1-2022 17:25 DAKOS 2 Prinses Irene 2 SOMEREN
6-2-2022 12:45 DAKOS 2 Melderslo 2 SOMEREN
13-2-2022 11:15 Rosolo 3 DAKOS 2 HAPERT
20-2-2022 13:00 DSV 2 DAKOS 2 TILBURG
13-3-2022 12:25 DAKOS 2 Rooi 2 SOMEREN
20-3-2022 12:10 Be Quick 3 DAKOS 2 GEFFEN
27-3-2022 12:25 DAKOS 2 DAW Schaijk 2 SOMEREN
3-4-2022 11:25 Prinses Irene 2 DAKOS 2 NISTELRODE
5-12-2021 13:45 DAKOS 3 Merselo 2 SOMEREN
12-12-2021 13:45 DAKOS 3 SVOC ’01/United 2 SOMEREN
19-12-2021 18:50 Oranje Wit (L) 3 DAKOS 3 VENRAY
16-1-2022 18:45 DAKOS 3 Midako 1 SOMEREN
23-1-2022 12:15 Lottum 1 DAKOS 3 GRUBBENVORST
30-1-2022 18:45 DAKOS 3 De Peelkorf 3 SOMEREN
13-2-2022 10:35 Merselo 2 DAKOS 3 OVERLOON
20-2-2022 13:05 SVOC ’01/United 2 DAKOS 3 VENRAY
13-3-2022 13:45 DAKOS 3 Oranje Wit (L) 3 SOMEREN
20-3-2022 13:00 Midako 1 DAKOS 3 MIERLO
27-3-2022 13:45 DAKOS 3 Lottum 1 SOMEREN
3-4-2022 10:25 De Peelkorf 3 DAKOS 3 VENRAY
27-11-2021 13:30 De Peelkorf A1 DAKOS A1 VENRAY
4-12-2021 12:30 DAKOS A1 Be Quick A1 SOMEREN
11-12-2021 12:50 DAKOS A1 Rosolo A1 SOMEREN
18-12-2021 11:55 Swift (V) A1 DAKOS A1 VELDEN
15-1-2022 12:30 DAKOS A1 Melderslo A1 SOMEREN
22-1-2022 10:50 DAKOS A1 De Korfrakkers A1 SOMEREN
29-1-2022 17:20 DAW Schaijk A1 DAKOS A1 SCHAIJK
5-2-2022 12:25 DAKOS A1 De Peelkorf A1 SOMEREN
12-2-2022 14:00 Be Quick A1 DAKOS A1 GEFFEN
19-2-2022 12:10 Rosolo A1 DAKOS A1 REUSEL
5-3-2022 14:15 DAKOS A1 DAW Schaijk A1 SOMEREN
12-3-2022 11:25 DAKOS A1 Swift (V) A1 SOMEREN
19-3-2022 15:35 Melderslo A1 DAKOS A1 HORST
26-3-2022 15:00 De Korfrakkers A1 DAKOS A1 ERP
27-11-2021 15:00 Arcades A1 DAKOS A2 DEURNE
4-12-2021 13:50 DAKOS A2 Stormvogels (L) A1 SOMEREN
11-12-2021 14:10 DAKOS A2 Rietvogels/Euro Girls A2 SOMEREN
18-12-2021 11:00 KVC A3 DAKOS A2 HAPERT
15-1-2022 13:50 DAKOS A2 Vessem/Winty A1 SOMEREN
29-1-2022 14:10 ODC A1 DAKOS A2 ASTEN
5-2-2022 13:45 DAKOS A2 Arcades A1 SOMEREN
12-2-2022 12:25 Stormvogels (L) A1 DAKOS A2 LUYKSGESTEL
19-2-2022 16:45 Rietvogels/Euro Girls A2 DAKOS A2 RIETHOVEN
12-3-2022 12:45 DAKOS A2 KVC A3 SOMEREN
19-3-2022 11:00 Vessem/Winty A1 DAKOS A2 KNEGSEL
2-4-2022 12:15 DAKOS A2 ODC A1 SOMEREN
27-11-2021 13:00 Klimop (A) B1 DAKOS B1 ASTEN
4-12-2021 12:10 De Peelkorf B2 DAKOS B1 VENRAY
18-12-2021 12:00 DAKOS B1 Melderslo B1 SOMEREN
15-1-2022 11:20 Oranje Wit (L) B1 DAKOS B1 VENRAY
29-1-2022 14:40 Merselo B1 DAKOS B1 OVERLOON
5-2-2022 11:05 DAKOS B1 Klimop (A) B1 SOMEREN
12-2-2022 13:30 DAKOS B1 De Peelkorf B2 SOMEREN
12-3-2022 13:05 Melderslo B1 DAKOS B1 HORST
19-3-2022 17:30 DAKOS B1 Oranje Wit (L) B1 SOMEREN
2-4-2022 11:05 DAKOS B1 Merselo B1 SOMEREN
27-11-2021 14:00 DAKOS C1 Stormvogels (L) C1 SOMEREN
4-12-2021 11:10 DAKOS C1 Springfield C1 SOMEREN
18-12-2021 12:10 Rosolo C1 DAKOS C1 REUSEL
15-1-2022 11:10 DAKOS C1 Bladella C1 SOMEREN
22-1-2022 11:00 KVC C1 DAKOS C1 HAPERT
29-1-2022 12:00 DAKOS C1 DDW C1 SOMEREN
5-2-2022 11:10 Stormvogels (L) C1 DAKOS C1 LUYKSGESTEL
12-2-2022 14:15 Springfield C1 DAKOS C1 HOEVEN
12-3-2022 10:00 DAKOS C1 Rosolo C1 SOMEREN
19-3-2022 10:00 Bladella C1 DAKOS C1 BLADEL
26-3-2022 11:00 DAKOS C1 KVC C1 SOMEREN
2-4-2022 12:15 DDW C1 DAKOS C1 REUSEL
27-11-2021 13:00 DAKOS C2 DDW C2 SOMEREN
11-12-2021 15:30 DAKOS C2 Klimop (A) C1 SOMEREN
15-1-2022 10:00 DAKOS C2 DSV C2 SOMEREN
22-1-2022 09:35 DAKOS C2 Rosolo C2 SOMEREN
29-1-2022 13:00 Arcades C1 DAKOS C2 DEURNE
5-2-2022 10:00 DDW C2 DAKOS C2 REUSEL
19-2-2022 13:00 Klimop (A) C1 DAKOS C2 ASTEN
19-3-2022 12:15 DSV C2 DAKOS C2 DIESSEN
26-3-2022 11:00 Rosolo C2 DAKOS C2 REUSEL
2-4-2022 10:00 DAKOS C2 Arcades C1 SOMEREN
27-11-2021 10:00 DSV D1 DAKOS D1 DIESSEN
4-12-2021 10:00 DAKOS D1 Klimop (A) D2 SOMEREN
11-12-2021 12:00 Rooi D1 DAKOS D1 SINT OEDENRODE
18-12-2021 11:00 DAKOS D1 BIO D1 SOMEREN
15-1-2022 11:00 KVC D4 DAKOS D1 HOOGELOON
29-1-2022 11:00 DAKOS D1 Corridor D2 SOMEREN
5-2-2022 10:00 DAKOS D1 DSV D1 SOMEREN
12-2-2022 12:00 Klimop (A) D2 DAKOS D1 ASTEN
19-2-2022 11:00 DAKOS D1 Rooi D1 SOMEREN
12-3-2022 12:30 BIO D1 DAKOS D1 VELDHOVEN
19-3-2022 16:30 DAKOS D1 KVC D4 SOMEREN
2-4-2022 09:40 Corridor D2 DAKOS D1 SON EN BREUGEL
27-11-2021 12:00 DAKOS E1 Klimop (A) E1 SOMEREN
11-12-2021 09:00 Swift (V) E1 DAKOS E1 VELDEN
15-1-2022 10:00 Oranje Wit (L) E1 DAKOS E1 VENRAY
22-1-2022 09:00 Arcades E2 DAKOS E1 LIESSEL
5-2-2022 13:15 Klimop (A) E1 DAKOS E1 ASTEN
12-2-2022 12:30 DAKOS E1 DES (V) E1 SOMEREN
19-2-2022 10:00 DAKOS E1 Swift (V) E1 SOMEREN
12-3-2022 10:00 DES (V) E1 DAKOS E1 OVERLOON
19-3-2022 15:30 DAKOS E1 Oranje Wit (L) E1 SOMEREN
26-3-2022 10:00 DAKOS E1 Arcades E2 SOMEREN
27-11-2021 10:00 Sporting ST F1 DAKOS F1 BROEKHUIZENVORST
4-12-2021 09:30 DAKOS F1 Swift (V) F1 SOMEREN-HEIDE
11-12-2021 09:00 Oranje Wit (L) F1 DAKOS F1 VENRAY
18-12-2021 10:00 DAKOS F1 DOT (V) F1 SOMEREN (Postel)
15-1-2022 09:30 DAKOS F3 DAKOS F1 LIEROP
29-1-2022 09:00 De Peelkorf F1 DAKOS F1 VENRAY
5-2-2022 09:30 DAKOS F1 Sporting ST F1 SOMEREN-HEIDE
12-2-2022 09:00 Swift (V) F1 DAKOS F1 VELDEN
19-2-2022 10:00 DAKOS F1 Oranje Wit (L) F1 SOMEREN-HEIDE
12-3-2022 10:30 DOT (V) F1 DAKOS F1 VLIERDEN
19-3-2022 09:00 DAKOS F1 DAKOS F3 SOMEREN-HEIDE
2-4-2022 09:30 DAKOS F1 De Peelkorf F1 SOMEREN-HEIDE
27-11-2021 11:00 MKV F1 DAKOS F2 MILHEEZE
4-12-2021 10:30 DAKOS F2 Lottum F2 SOMEREN-HEIDE
11-12-2021 09:00 Arcades F1 DAKOS F2 NEERKANT
18-12-2021 10:00 DAKOS F2 SVOC ’01/United F1 SOMEREN (Postel)
15-1-2022 10:30 DAKOS F4 DAKOS F2 LIEROP
22-1-2022 09:30 DAKOS F2 MKV F2 SOMEREN-HEIDE
29-1-2022 15:00 HBSV F1 DAKOS F2 VENLO
5-2-2022 10:30 DAKOS F2 MKV F1 SOMEREN-HEIDE
12-2-2022 10:00 Lottum F2 DAKOS F2 LOTTUM
19-2-2022 09:00 DAKOS F2 Arcades F1 SOMEREN-HEIDE
12-3-2022 09:00 SVOC ’01/United F1 DAKOS F2 VENRAY
19-3-2022 10:00 DAKOS F2 DAKOS F4 SOMEREN-HEIDE
26-3-2022 09:30 MKV F2 DAKOS F2 MILHEEZE
2-4-2022 10:30 DAKOS F2 HBSV F1 SOMEREN-HEIDE
4-12-2021 09:00 Oranje Wit (L) F1 DAKOS F3 VENRAY
11-12-2021 12:00 DAKOS F3 De Peelkorf F1 LIEROP
18-12-2021 09:00 Swift (V) F1 DAKOS F3 VELDEN
15-1-2022 09:30 DAKOS F3 DAKOS F1 LIEROP
22-1-2022 10:05 Sporting ST F1 DAKOS F3 BROEKHUIZENVORST
29-1-2022 09:30 DAKOS F3 DOT (V) F1 LIEROP
12-2-2022 09:30 DAKOS F3 Oranje Wit (L) F1 LIEROP
19-2-2022 09:00 De Peelkorf F1 DAKOS F3 VENRAY
12-3-2022 09:30 DAKOS F3 Swift (V) F1 LIEROP
19-3-2022 09:00 DAKOS F1 DAKOS F3 SOMEREN-HEIDE
26-3-2022 09:30 DAKOS F3 Sporting ST F1 LIEROP
2-4-2022 10:30 DOT (V) F1 DAKOS F3 VLIERDEN
27-11-2021 12:00 DAKOS F4 MKV F2 SOMEREN (Postel)
4-12-2021 09:00 Arcades F1 DAKOS F4 NEERKANT
11-12-2021 13:00 DAKOS F4 HBSV F1 LIEROP
18-12-2021 10:30 Lottum F2 DAKOS F4 LOTTUM
15-1-2022 10:30 DAKOS F4 DAKOS F2 LIEROP
22-1-2022 11:00 MKV F1 DAKOS F4 MILHEEZE
29-1-2022 10:30 DAKOS F4 SVOC ’01/United F1 LIEROP
5-2-2022 09:30 MKV F2 DAKOS F4 MILHEEZE
12-2-2022 10:30 DAKOS F4 Arcades F1 LIEROP
19-2-2022 15:00 HBSV F1 DAKOS F4 VENLO
12-3-2022 10:30 DAKOS F4 Lottum F2 LIEROP
19-3-2022 10:00 DAKOS F2 DAKOS F4 SOMEREN-HEIDE
26-3-2022 10:30 DAKOS F4 MKV F1 LIEROP
2-4-2022 09:00 SVOC ’01/United F1 DAKOS F4 VENRAY
17-11-2021 21:00 DAKOS MW1 DSV MW2 SOMEREN
1-12-2021 21:00 Vessem/Winty MW2 DAKOS MW1 KNEGSEL
8-12-2021 20:30 ODC MW1 DAKOS MW1 ASTEN
15-12-2021 21:00 DAKOS MW1 BIO MW2 SOMEREN
12-1-2022 19:00 FSC MW1 DAKOS MW1 KNEGSEL
19-1-2022 21:00 DAKOS MW1 Spoordonkse Girls MW1 SOMEREN
26-1-2022 19:45 Rietvogels MW1 DAKOS MW1 RIETHOVEN
2-2-2022 19:30 DSV MW2 DAKOS MW1 MOERGESTEL
9-2-2022 21:00 DAKOS MW1 Vessem/Winty MW2 SOMEREN
23-2-2022 21:00 DAKOS MW1 ODC MW1 SOMEREN
9-3-2022 20:00 BIO MW2 DAKOS MW1 VELDHOVEN
14-3-2022 21:00 DAKOS MW1 FSC MW1 SOMEREN
23-3-2022 19:30 Spoordonkse Girls MW1 DAKOS MW1 MOERGESTEL
30-3-2022 21:00 DAKOS MW1 Rietvogels MW1 SOMEREN
17-11-2021 19:00 DSV MW1 DAKOS MW2 HILVARENBEEK
1-12-2021 21:00 DAKOS MW2 DDW MW2 SOMEREN
15-12-2021 20:30 OEC MW1 DAKOS MW2 HELMOND
22-12-2021 21:00 DAKOS MW2 BIO MW1 SOMEREN
19-1-2022 19:00 Tuldania MW2 DAKOS MW2 HILVARENBEEK
26-1-2022 21:00 DAKOS MW2 Eyckelkorf MW1 SOMEREN
2-2-2022 21:00 DAKOS MW2 DSV MW1 SOMEREN
9-2-2022 21:30 DDW MW2 DAKOS MW2 REUSEL
23-2-2022 20:00 BIO MW1 DAKOS MW2 VELDHOVEN
2-3-2022 21:00 DAKOS MW2 OEC MW1 SOMEREN
21-3-2022 21:00 DAKOS MW2 Tuldania MW2 SOMEREN
30-3-2022 20:00 Eyckelkorf MW1 DAKOS MW2 LUYKSGESTEL
17-11-2021 20:00 BIO MW3 DAKOS MW3 VELDHOVEN
24-11-2021 21:00 DAKOS MW3 KVC MW2 SOMEREN
1-12-2021 20:30 ODC MW3 DAKOS MW3 ASTEN
12-1-2022 21:00 DAKOS MW3 ODC MW3 SOMEREN
2-2-2022 20:00 KVC MW2 DAKOS MW3 HOOGELOON
16-2-2022 21:00 DAKOS MW3 BIO MW3 SOMEREN
16-3-2022 21:00 DAKOS MW3 MKV MW1 SOMEREN
23-3-2022 19:30 MKV MW1 DAKOS MW3 DEURNE
24-11-2021 20:00 Oxalis MW2 DAKOS MW4 SEVENUM
8-12-2021 21:00 DAKOS MW4 Swift (V)/HBSV MW4 SOMEREN
29-12-2021 19:30 Peelkorf MW2 DAKOS MW4 VENRAY
5-1-2022 21:00 DAKOS MW4 Oxalis MW2 SOMEREN
19-1-2022 20:00 Lottum MW2 DAKOS MW4 SEVENUM
17-2-2022 21:00 Swift (V)/HBSV MW4 DAKOS MW4 VELDEN
9-3-2022 21:00 DAKOS MW4 De Peelkorf MW2 SOMEREN
23-3-2022 21:00 DAKOS MW4 Lottum MW2 SOMEREN