Definitief programma verkorte jeugdcompetitie

 

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats Scheids Veldwacht/vervoer
12-6-2021 A1 11:00 DAKOS A1 Peelkorf A1 SOMEREN-HEIDE Karin B
12-6-2021 A2 12:45 DAKOS A2 Arcades A1 SOMEREN-HEIDE Karin B
12-6-2021 B1 14:00 Peelkorf B1 DAKOS B1 YSSELSTEIN nvt
12-6-2021 B2 13:30 ODC B1 DAKOS B2 HEUSDEN nvt Aukje – Femke – Juul
12-6-2021 C1 10:00 DOT C1 DAKOS C1 VLIERDEN nvt
12-6-2021 D1 10:00 DDW D1 DAKOS D1 HOOGE MIERDE nvt
12-6-2021 D2 14:30 DAKOS D2 SDDL D1 LIEROP Anne E
12-6-2021 E1 10:35 Klimop E1 DAKOS E1 ASTEN nvt Anouk S
12-6-2021 E2 10:00 DAKOS E2 BIO E2 SOMEREN-HEIDE Megan Fem – Iris
12-6-2021 E3 12:30 DAKOS E3 BIO E1 LIEROP Anne E Marieke – Marc
12-6-2021 F1 09:30 MKV F1 DAKOS F1 MILHEEZE nvt Hannie
12-6-2021 F2 10:30 ODC F1 DAKOS F2 HEUSDEN nvt
12-6-2021 F3 vrij
19-6-2021 A1 15:30 Melderslo A1 DAKOS A1 MELDERSLO nvt
19-6-2021 A2 13:00 Merselo A1 DAKOS A2 MERSELO nvt
19-6-2021 B1 10:45 DAKOS B1 VIOS B1 SOMEREN-HEIDE Danielle
19-6-2021 B2 12:30 DAKOS B2 Rosolo B2 LIEROP Danielle Kim – Lotte
19-6-2021 C1 11:15 DAKOS C1 Arcades C1 LIEROP Meike B Marion(vL) – Annemie
19-6-2021 D1 10:00 DAKOS D1 ROSOLO D1 LIEROP Meike B
19-6-2021 D2 10:10 Eendracht D2 DAKOS D2 MOOK nvt
19-6-2021 E1 09:30 DAKOS E1 DOT E1 SOMEREN-HEIDE Anne D Lotte B
19-6-2021 E2 10:30 MKV E1 DAKOS E2 MILHEEZE nvt Zara – Janne
19-6-2021 E3 12:45 Klimop E2 DAKOS E3 ASTEN nvt Monique
19-6-2021 F1 09:30 DAKOS F1 Arcades F2 LIEROP Kim Efrie – Michelle
19-6-2021 F2 09:30 MKV F2 DAKOS F2 MILHEEZE nvt
19-6-2021 F3 vrij
22-6-2021 C1 DAKOS C1 DOT C1 LIEROP ?? Vivian – Heidi
26-6-2021 A1 11:30 DAKOS A1 SWIFT A1 SOMEREN-HEIDE Linda
26-6-2021 A2 14:30 Oxalis A2 DAKOS A2 HEGELSOM nvt
26-6-2021 B1 13:00 DAKOS B1 SWIFT B1 SOMEREN-HEIDE Veronique
26-6-2021 B2 14:00 Kraanvogels B1 DAKOS B2 SOERENDONK nvt Renske – Saske – Sanne
26-6-2021 C1 11:30 KLIMOP C2 DAKOS C1 ASTEN nvt
26-6-2021 D1 10:30 DAKOS D1 Corridor D1 LIEROP Malou G
26-6-2021 D2 11:45 DAKOS D2 FSC D1 LIEROP Malou G Hermie – Annemiek
26-6-2021 E1 10:00 DAKOS E1 Arcades E1 SOMEREN-HEIDE Anne D Nikki
26-6-2021 E2 09:30 BIO E3 DAKOS E2 VELDHOVEN nvt Anouk K – Linne
26-6-2021 E3 10:30 DAKOS E3 ODC E1 LIEROP Desiree Elsbeth – Sanne
26-6-2021 F1 09:30 DAKOS F1 Arcades F1 LIEROP Desiree Resi – Sanne
26-6-2021 F2 09:30 DAKOS F2 DOT F1 SOMEREN-HEIDE Megan
26-6-2021 F3 10:30 DAKOS F3 MKV F2 SOMEREN-HEIDE Megan