Najaarsprogramma

 

 

Najaars programma definitief:

week 38
18-9-2019 20:00 DES (V) MW1 DAKOS MW1 Soetendaal VIERLINGSBEEK zelf regelen
18-9-2019 20:30 DAKOS MW2 DOT (V) MW1 De Plagge SOMEREN nvt
18-9-2019 19:30 DAKOS R1 Lottum R De Plagge SOMEREN nvt
18-9-2019 20:00 Peelkorf R DAKOS R2 De Vlies YSSELSTEYN zelf regelen
18-9-2019 20:00 BIO R DAKOS R3 VELDHOVEN zelf regelen
21-9-2019 15:00 De Peelkorf A1 DAKOS A1 De Vlies YSSELSTEYN 13:30, Babet-Britt-Roos
21-9-2019 13:00 Oranje Wit (L) B1 DAKOS B1 ’t Klaverblad LEUNEN 11:30, Britt-Megan-Demy
21-9-2019 09:45 Swift (V) B2 DAKOS B3 De Vilgert/Theo Lommen sportpark VELDEN 8:30, Anouk-Saske-Sanne
21-9-2019 12:45 Melderslo C1 DAKOS C1 De Merel MELDERSLO 11:30, Lana-Irene-Anne
21-9-2019 10:30 Lottum D1 DAKOS D1 Oud Aast LOTTUM 9:15, Isabel-Janne-Renske
21-9-2019 10:00 Oranje Wit (L) D1 DAKOS D2 ’t Klaverblad LEUNEN 8:45, Janske-Suus-Roos
21-9-2019 10:30 Oxalis E1 DAKOS E1 Wienus HEGELSOM 9:15, Julia-Milou
21-9-2019 11:00 De Peelkorf E3 DAKOS E2 De Vlies YSSELSTEYN 9:45, Kim-Lana
21-9-2019 09:30 MKV F DAKOS F1 ’t Rooi MILHEEZE 8:45, Zara-Fem
22-9-2019 13:00 DAKOS 1 Odisco 1 De Plagge SOMEREN nvt
22-9-2019 11:30 DAKOS 2 Altior 2 De Plagge SOMEREN nvt
22-9-2019 10:00 DAKOS 3 Rietvogels 3 De Plagge SOMEREN nvt
week 39
25-9-2019 20:30 DAKOS MW1 De Peelkorf MW2 De Plagge SOMEREN nvt
25-9-2019 20:00 Melderslo MW1 DAKOS MW2 De Merel MELDERSLO zelf regelen
25-9-2019 19:30 DAKOS R1 MKV R De Plagge SOMEREN nvt
25-9-2019 20:00 Rosolo R DAKOS R3 Sportpark Den Hoek REUSEL zelf regelen
28-9-2019 15:30 DAKOS A1 De Korfrakkers A1 De Plagge SOMEREN nvt
28-9-2019 16:15 Altior B1 DAKOS B1 Droevendaal HEESWIJK-DINTHER 14:45, Maartje-Esmee-Loes
28-9-2019 13:00 ODC B1 DAKOS B2 Sportpark Ommel OMMEL 12:00, Mara-Anne-Lotte
28-9-2019 13:45 DAKOS B3 Swift (V) B2 De Plagge SOMEREN nvt
28-9-2019 13:00 DAKOS C1 De Peelkorf C2 De Renkant LIEROP nvt
28-9-2019 11:45 DAKOS D1 De Peelkorf D2 De Renkant LIEROP nvt
28-9-2019 10:30 DAKOS D2 ODC D1 De Renkant LIEROP nvt
28-9-2019 10:30 DAKOS E1 De Peelkorf E2 De Renkant LIEROP nvt
28-9-2019 11:00 DAKOS E2 ODC E1 De Plagge SOMEREN nvt
28-9-2019 10:00 DAKOS F1 DAKOS F2 De Plagge SOMEREN 9:15 F2: Lynn-Keet
29-9-2019 13:00 MKV 1 DAKOS 1 ’t Rooi MILHEEZE zelf regelen
29-9-2019 11:30 Klimroos/VVO 2 DAKOS 2 De Roetwijer (ingang via Landrop) HOOGELOON zelf regelen
29-9-2019 11:00 Euro Girls 1 DAKOS 3 De Koolakkers (veld) WESTERHOVEN zelf regelen
week 40
1-10-2019 20:00 HBSV/Swift (V) MW1 DAKOS MW1 Sportcomplex Schansheide VENLO zelf regelen
2-10-2019 20:30 DAKOS MW2 HBSV/Swift (V) MW2 De Plagge SOMEREN nvt
2-10-2019 19:30 DAKOS R1 Peelkorf R De Plagge SOMEREN nvt
2-10-2019 20:00 DAKOS R2 Melderslo R De Renkant LIEROP nvt
2-10-2019 19:45 Vessem R DAKOS R3 VESSEM zelf regelen
5-10-2019 15:00 Swift (V) A1 DAKOS A1 De Vilgert/Theo Lommen sportpark VELDEN 13:30, Lisa-Mirte-Lynn
5-10-2019 12:30 DAKOS B1 De Peelkorf B1 De Plagge SOMEREN nvt
5-10-2019 14:00 DAKOS B2 DOT (V) B1 De Plagge SOMEREN nvt
5-10-2019 11:00 DAKOS B3 Roka B2 De Plagge SOMEREN nvt
5-10-2019 09:30 Arcades F1 DAKOS F1 NEERKANT 8:45, Zara-Nikki
5-10-2019 09:30 DAKOS F2 Arcades F2 De Renkant LIEROP nvt
6-10-2019 13:00 DAKOS 1 DSV 1 De Plagge SOMEREN nvt
6-10-2019 11:30 DAKOS 2 De Korfrakkers 3 De Plagge SOMEREN nvt
6-10-2019 10:00 DAKOS 3 De Peelkorf 3 De Plagge SOMEREN nvt
week 41
9-10-2019 20:30 DAKOS MW1 Oxalis MW2 De Plagge SOMEREN nvt
9-10-2019 20:00 DAKOS R2 DAKOS R1 De Renkant LIEROP nvt
9-10-2019 19:30 DAKOS R3 Kraanvogels De Plagge SOMEREN nvt
12-10-2019 15:30 DAKOS A1 Be Quick A1 De Plagge SOMEREN nvt
12-10-2019 11:00 HBSV B1 DAKOS B2 Sportcomplex Schansheide VENLO 09:45, Lisan-Elise-Femke
12-10-2019 14:00 ODC B2 DAKOS B3 De Heikamp HEUSDEN 13:15, Aukje-Fleur-Roos
12-10-2019 13:00 DAKOS C1 Oranje Wit (L) C1 De Renkant LIEROP nvt
12-10-2019 11:45 DAKOS D1 Arcades D1 De Renkant LIEROP nvt
12-10-2019 10:30 DAKOS D2 Swift (V) D1 De Renkant LIEROP nvt
12-10-2019 10:30 DAKOS E1 Klimop (A) E3 De Renkant LIEROP nvt
12-10-2019 11:00 DAKOS E2 Swift (V) E2 De Plagge SOMEREN nvt
12-10-2019 10:00 DAKOS F1 ODC F De Plagge SOMEREN nvt
12-10-2019 09:30 DAKOS F2 MKV F De Renkant LIEROP nvt
13-10-2019 12:00 Bladella 1 DAKOS 1 De Smagtenbocht BLADEL zelf regelen
13-10-2019 12:00 Stormvogels (L) 2 DAKOS 2 Ingang via Sporthal De Stap LUYKSGESTEL zelf regelen
13-10-2019 12:30 Tilburg 1 DAKOS 3 KV Tilburg TILBURG zelf regelen
week 42
16-10-2019 20:00 Lottum MW1 DAKOS MW1 Oud Aast LOTTUM zelf regelen
16-10-2019 20:30 DAKOS MW2 De Peelkorf MW1 De Plagge SOMEREN nvt
16-10-2019 19:30 ODC R DAKOS R2 HEUSDEN zelf regelen
19-10-2019 15:30 Melderslo A1 DAKOS A1 De Merel MELDERSLO 14:00, Esmée-Nadie-Britt
19-10-2019 12:00 Swift (V) B1 DAKOS B1 De Vilgert/Theo Lommen sportpark VELDEN 10:30, Cato-Janne-Kim
19-10-2019 11:00 DAKOS B2 Melderslo B1 De Plagge SOMEREN nvt
19-10-2019 11:00 Oxalis C1 DAKOS C1 Wienus HEGELSOM 9:45, Renske-Mirte-Guusje
19-10-2019 12:45 Melderslo D1 DAKOS D1 De Merel MELDERSLO 11:30, Maud-Liene-Floor
19-10-2019 11:10 De Peelkorf D1 DAKOS D2 De Vlies YSSELSTEYN 10:00, Noortje-Sylvie-Lune
19-10-2019 10:00 Oranje Wit (L) E1 DAKOS E1 ’t Klaverblad LEUNEN 9:00, Demi-Milou
19-10-2019 09:00 Merselo E2 DAKOS E2 De Vloet MERSELO 8:00, Lotte B-Lana
19-10-2019 10:00 ODC F DAKOS F1 OMMEL 9:25, Zara-Anouk K
20-10-2019 13:00 DAKOS 1 Oxalis 1 De Plagge SOMEREN nvt
20-10-2019 11:30 DAKOS 2 Oxalis 2 De Plagge SOMEREN nvt
20-10-2019 10:00 DAKOS 3 ODC 3 De Plagge SOMEREN nvt
week 43/44
23-10-2019 20:00 DAKOS MW1 Roka MW1 De Plagge SOMEREN nvt
23-10-2019 20:00 ODC MW2 DAKOS MW2 De Heikamp HEUSDEN zelf regelen
26-10-2019 15:30 DAKOS A1 Rosolo A1 De Plagge SOMEREN nvt
26-10-2019 14:00 DAKOS B1 Oranje Wit (L) B1 De Plagge SOMEREN nvt
26-10-2019 12:30 DAKOS B2 United B1 De Plagge SOMEREN nvt
26-10-2019 10:00 DAKOS F1 DAKOS F2 De Plagge SOMEREN 9:25 F2: Lynn-Lauren
27-10-2019 10:30 SVOC ’01 1 DAKOS 1 De Heesakker OIRLO zelf regelen
27-10-2019 13:00 Prinses Irene 2 DAKOS 2 De Schellen NISTELRODE zelf regelen
27-10-2019 11:45 Kraanvogels 2 DAKOS 3 De Braken SOERENDONK zelf regelen
30-10-2019 19:30 DAKOS R3 Rosolo R De Plagge SOMEREN nvt