Voorbereiding & Najaarsprogramma

 

Voorbereiding:

vr 9 aug: aanvang training S1 & S2
do 22 aug: oefenwedstrijd DAKOS S1 – Pr. Irene S1, aanvang 20:30 scheids Nathalie D
do 22 aug: oefenwedstrijd DAKOS S2 – Pr. Irene S2, aanvang 19:00 scheids Linda S
za 24 aug: oefenwedstrijd DAKOS B1 – Altior B1, aanvang 13:00 scheids Marion C
zo 25 aug: oefenwedstrijd DAKOS S1 – Korfrakkers S1, aanvang 12:30 scheids Moniek V
di 27 aug: oefenwedstrijd DAKOS A1 – DOT S1 in Someren-Heide, aanvang 19:30 scheids Irma V
do 29 aug: oefenwedstrijd ODC S2 – DAKOS S2, aanvang 19:00
do 29 aug: oefenwedstrijd ODC S1 – DAKOS S1, aanvang 20:30
za 31 aug: regiotoernooi voor B2-B3-C1-D1-D2-E1-E2-F1-F2 in Heusden, van 10:00-14:00
di 3 sep: oefenwedstrijd DAKOS S2 – Merselo S1, aanvang 20:15 scheids Moniek V
di 3 sep: oefenwedstrijd DAKOS A1 – Merselo A1, aanvang 19:00 scheids Linda S
do 5 sep: oefenwedstrijd Eyckelkorf S1 – DAKOS S2, aanvang nnb
do 5 sep: oefenwedstrijd Stormvogels S1 – DAKOS S1, aanvang nnb

Najaars programma definitief:

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Vervoer Veldwacht Scheids
Week 35/36
4-9-2019 19:30 Melderslo R DAKOS R1 De Merel MELDERSLO zelf regelen nvt nvt
4-9-2019 20:00 DAKOS R2 Lottum R De Renkant LIEROP nvt nvt ???
4-9-2019 20:00 DAKOS R3 Corridor R De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
7-9-2019 15:30 Rosolo A1 DAKOS A1 Sportpark Den Hoek REUSEL 14:00, Jolijn-Nadie-Jana nvt nvt
7-9-2019 12:30 Roka B2 DAKOS B3 De Solberg BEESEL 11:00, Janne-Kim-Vera nvt nvt
7-9-2019 13:00 SVOC ’01 C1 DAKOS C1 De Heesakker OIRLO 11:45, Kristel-Karlijn-Ize nvt nvt
7-9-2019 14:30 SVOC ’01 D1 DAKOS D1 De Heesakker OIRLO 13:15, Sophie-Nina-Lynn nvt nvt
7-9-2019 10:30 DOT (V) D1 DAKOS D2 Hoge Zijden VLIERDEN 9:45, Eefke-Tessa-Maud nvt nvt
7-9-2019 09:30 DOT (V) E1 DAKOS E1 Hoge Zijden VLIERDEN 8:45, Britt-Sophie nvt nvt
7-9-2019 09:30 Klimop (A) E4 DAKOS E2 ’t Root ASTEN 9:00, Lotte J-Lana nvt nvt
7-9-2019 10:00 ODC F DAKOS F2 OMMEL 9:15, Lynn-Puck nvt nvt
8-9-2019 13:00 DAKOS 1 SVOC ’01 1 De Plagge SOMEREN nvt R1 + Linda knkv
8-9-2019 11:30 DAKOS 2 Prinses Irene 2 De Plagge SOMEREN nvt R1 + Linda knkv
week 37 nvt
11-9-2019 20:00 Arcades MW1 DAKOS MW2 De Moostdijk NEERKANT zelf regelen nvt nvt
11-9-2019 19:30 ODC R DAKOS R1 De Heikamp HEUSDEN zelf regelen nvt nvt
11-9-2019 19:30 Oxalis R DAKOS R2 Wienus HEGELSOM zelf regelen nvt nvt
12-9-2019 20:00 Arcades 1 DAKOS 1 (beker) LIESSEL zelf regelen nvt nvt
14-9-2019 15:30 DAKOS A1 VIOS (O) A1 De Plagge SOMEREN nvt Lisa-Mirte knkv
14-9-2019 14:00 DAKOS B1 Swift (V) B1 De Plagge SOMEREN nvt Britt-Demy knkv
14-9-2019 14:00 Merselo B1 DAKOS B2 De Vloet MERSELO 12:45, Dana-Kaya-Ilse nvt nvt
14-9-2019 12:15 DAKOS B3 ODC B2 De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
14-9-2019 13:00 DAKOS C1 Arcades C1 De Renkant LIEROP nvt nvt ???
14-9-2019 11:45 DAKOS D1 DES (V) D1 De Renkant LIEROP nvt nvt ???
14-9-2019 10:30 DAKOS D2 Merselo D1 De Renkant LIEROP nvt nvt ???
14-9-2019 10:30 DAKOS E1 Arcades E2 De Renkant LIEROP nvt nvt ???
14-9-2019 11:00 DAKOS E2 Lottum E1 De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
14-9-2019 09:30 DAKOS F2 MKV F De Renkant LIEROP nvt nvt ???
15-9-2019 12:15 Corridor 1 DAKOS 1 Breugel SON EN BREUGEL zelf regelen nvt nvt
15-9-2019 13:00 De Peelkorf 2 DAKOS 2 De Vlies YSSELSTEYN zelf regelen nvt nvt
15-9-2019 10:00 Kraanvogels 2 DAKOS 3 De Braken SOERENDONK zelf regelen nvt nvt
week 38
18-9-2019 20:00 DES (V) MW1 DAKOS MW1 Soetendaal VIERLINGSBEEK zelf regelen nvt nvt
18-9-2019 20:30 DAKOS MW2 DOT (V) MW1 De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
18-9-2019 19:30 DAKOS R1 Lottum R De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
18-9-2019 20:00 Peelkorf R DAKOS R2 De Vlies YSSELSTEYN zelf regelen nvt nvt
18-9-2019 20:00 BIO R DAKOS R3 VELDHOVEN zelf regelen nvt nvt
21-9-2019 15:00 De Peelkorf A1 DAKOS A1 De Vlies YSSELSTEYN 13:30, Babet-Britt-Roos nvt nvt
21-9-2019 13:00 Oranje Wit (L) B1 DAKOS B1 ’t Klaverblad LEUNEN 11:30, Britt-Megan-Demy nvt nvt
21-9-2019 11:00 DAKOS B2 United B1 De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
21-9-2019 10:30 Swift (V) B2 DAKOS B3 De Vilgert/Theo Lommen sportpark VELDEN 9:15, Anouk-Saske-Sanne nvt nvt
21-9-2019 12:45 Melderslo C1 DAKOS C1 De Merel MELDERSLO 11:30, Lana-Irene-Anne nvt nvt
21-9-2019 10:30 Lottum D1 DAKOS D1 Oud Aast LOTTUM 9:15, Isabel-Janne-Renske nvt nvt
21-9-2019 10:00 Oranje Wit (L) D1 DAKOS D2 ’t Klaverblad LEUNEN 8:45, Janske-Suus-Roos nvt nvt
21-9-2019 10:30 Oxalis E1 DAKOS E1 Wienus HEGELSOM 9:15, Julia-Milou nvt nvt
21-9-2019 11:00 De Peelkorf E3 DAKOS E2 De Vlies YSSELSTEYN 9:45, Kim-Lana nvt nvt
21-9-2019 09:30 MKV F DAKOS F1 ’t Rooi MILHEEZE 8:45, Zara-Fem nvt nvt
22-9-2019 13:00 DAKOS 1 Odisco 1 De Plagge SOMEREN nvt R2 knkv
22-9-2019 11:30 DAKOS 2 Altior 2 De Plagge SOMEREN nvt R2 knkv
22-9-2019 10:00 DAKOS 3 Rietvogels 3 De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
week 39
25-9-2019 20:30 DAKOS MW1 De Peelkorf MW2 De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
25-9-2019 20:00 Melderslo MW1 DAKOS MW2 De Merel MELDERSLO zelf regelen nvt nvt
25-9-2019 19:30 DAKOS R1 MKV R De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
25-9-2019 20:00 Rosolo R DAKOS R3 Sportpark Den Hoek REUSEL zelf regelen nvt nvt
28-9-2019 15:30 DAKOS A1 De Korfrakkers A1 De Plagge SOMEREN nvt Jolijn-Nadie knkv
28-9-2019 16:15 Altior B1 DAKOS B1 Droevendaal HEESWIJK-DINTHER 14:45, Maartje-Esmee-Loes nvt nvt
28-9-2019 15:00 ODC B1 DAKOS B2 Sportpark Ommel OMMEL 14:00, Mara-Anne-Lotte nvt nvt
28-9-2019 13:45 DAKOS B3 Swift (V) B2 De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
28-9-2019 13:00 DAKOS C1 De Peelkorf C2 De Renkant LIEROP nvt nvt ???
28-9-2019 11:45 DAKOS D1 De Peelkorf D2 De Renkant LIEROP nvt nvt ???
28-9-2019 10:30 DAKOS D2 ODC D1 De Renkant LIEROP nvt nvt ???
28-9-2019 10:30 DAKOS E1 De Peelkorf E2 De Renkant LIEROP nvt nvt ???
28-9-2019 11:00 DAKOS E2 ODC E1 De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
28-9-2019 10:00 DAKOS F1 DAKOS F2 De Plagge SOMEREN 9:15 F2: Lynn-Keet nvt ???
29-9-2019 13:00 MKV 1 DAKOS 1 ’t Rooi MILHEEZE zelf regelen nvt nvt
29-9-2019 11:30 Klimroos/VVO 2 DAKOS 2 De Roetwijer (ingang via Landrop) HOOGELOON zelf regelen nvt nvt
29-9-2019 11:00 Euro Girls 1 DAKOS 3 De Koolakkers (veld) WESTERHOVEN zelf regelen nvt nvt
week 40
1-10-2019 20:00 HBSV/Swift (V) MW1 DAKOS MW1 Sportcomplex Schansheide VENLO zelf regelen nvt nvt
2-10-2019 20:30 DAKOS MW2 HBSV/Swift (V) MW2 De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
2-10-2019 19:30 DAKOS R1 Peelkorf R De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
2-10-2019 20:00 DAKOS R2 Melderslo R De Renkant LIEROP nvt nvt ???
2-10-2019 19:45 Vessem R DAKOS R3 VESSEM zelf regelen nvt nvt
5-10-2019 15:00 Swift (V) A1 DAKOS A1 De Vilgert/Theo Lommen sportpark VELDEN 13:30, Lisa-Mirte-Lynn nvt nvt
5-10-2019 12:30 DAKOS B1 De Peelkorf B1 De Plagge SOMEREN nvt Loes-Cato knkv
5-10-2019 14:00 DAKOS B2 DOT (V) B1 De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
5-10-2019 11:00 DAKOS B3 Roka B2 De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
5-10-2019 09:30 Arcades F1 DAKOS F1 NEERKANT 8:45, Zara-Nikki nvt nvt
5-10-2019 09:30 DAKOS F2 Arcades F2 De Renkant LIEROP nvt nvt ???
6-10-2019 13:00 DAKOS 1 DSV 1 De Plagge SOMEREN nvt R3 knkv
6-10-2019 11:30 DAKOS 2 De Korfrakkers 3 De Plagge SOMEREN nvt R3 knkv
6-10-2019 10:00 DAKOS 3 De Peelkorf 3 De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
week 41
9-10-2019 20:30 DAKOS MW1 Oxalis MW2 De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
9-10-2019 20:00 DAKOS R2 DAKOS R1 De Renkant LIEROP nvt nvt ???
9-10-2019 19:30 DAKOS R3 Kraanvogels De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
12-10-2019 15:30 DAKOS A1 Be Quick A1 De Plagge SOMEREN nvt Esmée-Britt knkv
12-10-2019 12:00 HBSV B1 DAKOS B2 Sportcomplex Schansheide VENLO 10:45, Lisan-Elise-Femke nvt nvt
12-10-2019 14:00 ODC B2 DAKOS B3 De Heikamp HEUSDEN 13:15, Aukje-Fleur-Roos nvt nvt
12-10-2019 13:00 DAKOS C1 Oranje Wit (L) C1 De Renkant LIEROP nvt nvt ???
12-10-2019 11:45 DAKOS D1 Arcades D1 De Renkant LIEROP nvt nvt ???
12-10-2019 10:30 DAKOS D2 Swift (V) D1 De Renkant LIEROP nvt nvt ???
12-10-2019 10:30 DAKOS E1 Klimop (A) E3 De Renkant LIEROP nvt nvt ???
12-10-2019 11:00 DAKOS E2 Swift (V) E2 De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
12-10-2019 10:00 DAKOS F1 ODC F De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
12-10-2019 09:30 DAKOS F2 MKV F De Renkant LIEROP nvt nvt ???
13-10-2019 12:00 Bladella 1 DAKOS 1 De Smagtenbocht BLADEL zelf regelen nvt nvt
13-10-2019 12:00 Stormvogels (L) 2 DAKOS 2 Ingang via Sporthal De Stap LUYKSGESTEL zelf regelen nvt nvt
13-10-2019 12:30 Tilburg 1 DAKOS 3 KV Tilburg TILBURG zelf regelen nvt nvt
week 42
16-10-2019 20:00 Lottum MW1 DAKOS MW1 Oud Aast LOTTUM zelf regelen nvt nvt
16-10-2019 20:30 DAKOS MW2 De Peelkorf MW1 De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
16-10-2019 19:30 ODC R DAKOS R2 HEUSDEN zelf regelen nvt nvt
19-10-2019 15:30 Melderslo A1 DAKOS A1 De Merel MELDERSLO 14:00, Esmée-Nadie-Britt nvt nvt
19-10-2019 13:00 Swift (V) B1 DAKOS B1 De Vilgert/Theo Lommen sportpark VELDEN 11:30, Cato-Janne-Kim nvt nvt
19-10-2019 11:00 DAKOS B2 Melderslo B1 De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
19-10-2019 11:00 Oxalis C1 DAKOS C1 Wienus HEGELSOM 9:45, Renske-Mirte-Guusje nvt nvt
19-10-2019 12:45 Melderslo D1 DAKOS D1 De Merel MELDERSLO 11:30, Maud-Liene-Floor nvt nvt
19-10-2019 11:10 De Peelkorf D1 DAKOS D2 De Vlies YSSELSTEYN 10:00, Noortje-Sylvie-Lune nvt nvt
19-10-2019 10:00 Oranje Wit (L) E1 DAKOS E1 ’t Klaverblad LEUNEN 9:00, Demi-Milou nvt nvt
19-10-2019 09:00 Merselo E2 DAKOS E2 De Vloet MERSELO 8:00, Lotte B-Lana nvt nvt
19-10-2019 10:00 ODC F DAKOS F1 OMMEL 9:25, Zara-Anouk K nvt nvt
20-10-2019 13:00 DAKOS 1 Oxalis 1 De Plagge SOMEREN nvt R1 + Linda knkv
20-10-2019 11:30 DAKOS 2 Oxalis 2 De Plagge SOMEREN nvt R1 + Linda knkv
20-10-2019 10:00 DAKOS 3 ODC 3 De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
week 43
23-10-2019 20:30 DAKOS MW1 Roka MW1 De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
23-10-2019 20:00 ODC MW2 DAKOS MW2 De Heikamp HEUSDEN zelf regelen nvt nvt
23-10-2019 19:30 DAKOS R3 Rosolo R De Plagge SOMEREN nvt nvt ???
26-10-2019 15:30 DAKOS A1 Rosolo A1 De Plagge SOMEREN nvt Roos-Babet knkv
26-10-2019 14:00 DAKOS B1 Oranje Wit (L) B1 De Plagge SOMEREN nvt Esmee-Janne knkv
26-10-2019 10:00 DAKOS F1 DAKOS F2 De Plagge SOMEREN 9:25 F2: Lynn-Lauren nvt ???
27-10-2019 13:00 SVOC ’01 1 DAKOS 1 De Heesakker OIRLO zelf regelen nvt nvt
27-10-2019 13:00 Prinses Irene 2 DAKOS 2 De Schellen NISTELRODE zelf regelen nvt nvt