Voorbereiding & Najaarsprogramma (20 juli)

 

Voorbereiding:
zaterdag 31 augustus: regiotoernooi voor B2-B3-C1-D1-D2-E1-E2-F1-F2 in Heusden, van 10:00-14:00 uur
dinsdag 27 augustus: oefenwedstrijd DAKOS A1 – DOT S1 in Someren-Heide, aanvang 19:30 uur
dinsdag 3 september: oefenwedstrijd DAKOS A1 – Melderslo A1 in Someren-Heide, aanvang 19:30 uur

Najaars programma onder voorbehoud:

  • Aanvangstijden uitwedstrijden moeten nog worden aangepast
  • Programma DAKOS R3 is nog niet bekend
  • Programma DAKOS R en DAKOS F kan nog gewijzigd worden
  • Jullie kunnen alvast aan de slag om je agenda bij te werken
  • Kijk op de website, ’t programma wordt regelmatig aangepast
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats
Week 35/36
4-9-2019 20:00 DAKOS R2 Lottum R LIEROP
7-9-2019 14:30 Rosolo A1 DAKOS A1 REUSEL
7-9-2019 09:00 Roka B2 DAKOS B3 BEESEL
7-9-2019 13:00 SVOC ’01 C1 DAKOS C1 OIRLO
7-9-2019 14:30 SVOC ’01 D1 DAKOS D1 OIRLO
7-9-2019 10:30 DOT (V) D1 DAKOS D2 VLIERDEN
7-9-2019 09:30 DOT (V) E1 DAKOS E1 VLIERDEN
7-9-2019 09:00 Klimop (A) E4 DAKOS E2 ASTEN
7-9-2019 10:00 ODC F DAKOS F2 OMMEL
8-9-2019 13:00 DAKOS 1 SVOC ’01 1 SOMEREN
8-9-2019 11:30 DAKOS 2 Prinses Irene 2 SOMEREN
week 37
11-9-2019 20:00 Arcades MW1 DAKOS MW2 NEERKANT
11-9-2019 20:00 ODC R DAKOS R1 HEUSDEN GEM ASTEN
11-9-2019 20:00 Oxalis R DAKOS R2 HEGELSOM
14-9-2019 15:30 DAKOS A1 VIOS (O) A1 SOMEREN
14-9-2019 14:00 DAKOS B1 Swift (V) B1 SOMEREN
14-9-2019 13:00 Merselo B1 DAKOS B2 MERSELO
14-9-2019 12:15 DAKOS B3 ODC B2 SOMEREN
14-9-2019 13:00 DAKOS C1 Arcades C1 LIEROP
14-9-2019 11:45 DAKOS D1 DES (V) D1 LIEROP
14-9-2019 10:30 DAKOS D2 Merselo D1 LIEROP
14-9-2019 10:30 DAKOS E1 Arcades E2 LIEROP
14-9-2019 11:00 DAKOS E2 Lottum E1 SOMEREN
14-9-2019 10:00 DAKOS F1 ODC F SOMEREN
14-9-2019 09:30 DAKOS F2 MKV F LIEROP
15-9-2019 12:15 Corridor 1 DAKOS 1 SON EN BREUGEL
15-9-2019 12:30 De Peelkorf 2 DAKOS 2 YSSELSTEYN LB
15-9-2019 11:30 Kraanvogels 2 DAKOS 3 SOERENDONK
week 38
18-9-2019 20:00 DES (V) MW1 DAKOS MW1 VIERLINGSBEEK
18-9-2019 20:30 DAKOS MW2 DOT (V) MW1 SOMEREN
18-9-2019 19:30 DAKOS R1 Lottum R SOMEREN
18-9-2019 20:00 Peelkorf R DAKOS R2 YSSELSTEYN LB
21-9-2019 15:30 De Peelkorf A1 DAKOS A1 YSSELSTEYN LB
21-9-2019 13:00 Oranje Wit (L) B1 DAKOS B1 LEUNEN
21-9-2019 11:00 DAKOS B2 United B1 SOMEREN
21-9-2019 10:30 Swift (V) B2 DAKOS B3 VELDEN
21-9-2019 12:45 Melderslo C1 DAKOS C1 MELDERSLO
21-9-2019 09:00 Lottum D1 DAKOS D1 LOTTUM
21-9-2019 09:00 Oranje Wit (L) D1 DAKOS D2 LEUNEN
21-9-2019 10:30 Oxalis E1 DAKOS E1 HEGELSOM
21-9-2019 11:00 De Peelkorf E3 DAKOS E2 YSSELSTEYN LB
21-9-2019 09:30 MKV F DAKOS F1 MILHEEZE
22-9-2019 13:00 DAKOS 1 Odisco 1 SOMEREN
22-9-2019 11:30 DAKOS 2 Altior 2 SOMEREN
22-9-2019 10:00 DAKOS 3 Rietvogels 3 SOMEREN
week 39
25-9-2019 20:30 DAKOS MW1 De Peelkorf MW2 SOMEREN
25-9-2019 20:00 Melderslo MW1 DAKOS MW2 MELDERSLO
25-9-2019 19:30 DAKOS R1 MKV R SOMEREN
28-9-2019 15:30 DAKOS A1 De Korfrakkers A1 SOMEREN
28-9-2019 16:15 Altior B1 DAKOS B1 HEESWIJK-DINTHER
28-9-2019 09:00 ODC B1 DAKOS B2 OMMEL
28-9-2019 13:45 DAKOS B3 Swift (V) B2 SOMEREN
28-9-2019 13:00 DAKOS C1 De Peelkorf C2 LIEROP
28-9-2019 11:45 DAKOS D1 De Peelkorf D2 LIEROP
28-9-2019 10:30 DAKOS D2 ODC D1 LIEROP
28-9-2019 10:30 DAKOS E1 De Peelkorf E2 LIEROP
28-9-2019 11:00 DAKOS E2 ODC E1 SOMEREN
28-9-2019 10:00 DAKOS F1 DAKOS F2 SOMEREN
29-9-2019 13:00 MKV 1 DAKOS 1 MILHEEZE
29-9-2019 11:30 Klimroos/VVO 2 DAKOS 2 HOOGELOON
29-9-2019 10:00 Euro Girls 1 DAKOS 3 WESTERHOVEN
week 40
1-10-2019 20:00 HBSV/Swift (V) MW1 DAKOS MW1 VENLO
2-10-2019 20:30 DAKOS MW2 HBSV/Swift (V) MW2 SOMEREN
2-10-2019 19:30 DAKOS R1 Peelkorf R SOMEREN
2-10-2019 20:00 ODC R DAKOS R2 HEUSDEN GEM ASTEN
5-10-2019 15:00 Swift (V) A1 DAKOS A1 VELDEN
5-10-2019 12:30 DAKOS B1 De Peelkorf B1 SOMEREN
5-10-2019 14:00 DAKOS B2 DOT (V) B1 SOMEREN
5-10-2019 11:00 DAKOS B3 Roka B2 SOMEREN
5-10-2019 10:00 Arcades F DAKOS F1 ???
6-10-2019 13:00 DAKOS 1 DSV 1 SOMEREN
6-10-2019 11:30 DAKOS 2 De Korfrakkers 3 SOMEREN
6-10-2019 10:00 DAKOS 3 De Peelkorf 3 SOMEREN
week 41
9-10-2019 20:30 DAKOS MW1 Oxalis MW2 SOMEREN
9-10-2019 20:00 DAKOS R2 DAKOS R1 LIEROP
12-10-2019 15:30 DAKOS A1 Be Quick A1 SOMEREN
12-10-2019 11:00 HBSV B1 DAKOS B2 VENLO
12-10-2019 09:00 ODC B2 DAKOS B3 HEUSDEN GEM ASTEN
12-10-2019 13:00 DAKOS C1 Oranje Wit (L) C1 LIEROP
12-10-2019 11:45 DAKOS D1 Arcades D1 LIEROP
12-10-2019 10:30 DAKOS D2 Swift (V) D1 LIEROP
12-10-2019 10:30 DAKOS E1 Klimop (A) E3 LIEROP
12-10-2019 11:00 DAKOS E2 Swift (V) E2 SOMEREN
12-10-2019 09:30 DAKOS F2 MKV F LIEROP
13-10-2019 10:00 Bladella 1 DAKOS 1 BLADEL
13-10-2019 12:00 Stormvogels (L) 2 DAKOS 2 LUYKSGESTEL
13-10-2019 12:30 Tilburg 1 DAKOS 3 TILBURG
week 42
16-10-2019 20:00 Lottum MW1 DAKOS MW1 LOTTUM
16-10-2019 20:30 DAKOS MW2 De Peelkorf MW1 SOMEREN
16-10-2019 20:00 DAKOS R2 Melderslo R LIEROP
19-10-2019 15:30 Melderslo A1 DAKOS A1 MELDERSLO
19-10-2019 13:00 Swift (V) B1 DAKOS B1 VELDEN
19-10-2019 11:00 DAKOS B2 Melderslo B1 SOMEREN
19-10-2019 11:00 Oxalis C1 DAKOS C1 HEGELSOM
19-10-2019 12:45 Melderslo D1 DAKOS D1 MELDERSLO
19-10-2019 11:15 De Peelkorf D1 DAKOS D2 YSSELSTEYN LB
19-10-2019 09:00 Oranje Wit (L) E1 DAKOS E1 LEUNEN
19-10-2019 09:00 Merselo E2 DAKOS E2 MERSELO
19-10-2019 10:00 ODC F DAKOS F1 OMMEL
19-10-2019 09:30 DAKOS F2 Arcades F LIEROP
20-10-2019 13:00 DAKOS 1 Oxalis 1 SOMEREN
20-10-2019 11:30 DAKOS 2 Oxalis 2 SOMEREN
20-10-2019 10:00 DAKOS 3 ODC 3 SOMEREN
week 43
23-10-2019 20:30 DAKOS MW1 Roka MW1 SOMEREN
23-10-2019 20:00 ODC MW2 DAKOS MW2 HEUSDEN GEM ASTEN
23-10-2019 20:00 Melderslo R DAKOS R1 MELDERSLO
26-10-2019 15:30 DAKOS A1 Rosolo A1 SOMEREN
26-10-2019 14:00 DAKOS B1 Oranje Wit (L) B1 SOMEREN
26-10-2019 10:00 DAKOS F1 DAKOS F2 SOMEREN
27-10-2019 13:00 SVOC ’01 1 DAKOS 1 OIRLO
27-10-2019 13:00 Prinses Irene 2 DAKOS 2 NISTELRODE