Voorjaarsprogramma

 


Zie je ergens ’n foutje laat mij dat a.u.b. weten, kan ik het aanpassen, app naar Marion 06-50870765!

12-5-2019 13:00 DAKOS 1 Rietvogels 1 SOMEREN nvt
12-5-2019 11:30 DAKOS 2 De Horst 2 SOMEREN nvt
week 20        
15-5-2019 20:30 DAKOS MW1 ODC MW1 SOMEREN nvt
15-5-2019 20:00 Lottum MW1 DAKOS MW2 LOTTUM zelf regelen
15-5-2019 19:30 DAKOS R1 Sporting R SOMEREN nvt
15-5-2019 20:00 Peelkorf R DAKOS R2 YSSELSTEYN LB zelf regelen
15-5-2019 20:00 Kraanvogels R DAKOS R3 SOERENDONK zelf regelen
18-5-2019 13:15 De Peelkorf A3 DAKOS A2 YSSELSTEYN LB 12:00   Donna-Lieke-Anne E
18-5-2019 10:30 Avanti (S) C1 DAKOS C1 SCHIJNDEL 09:00   Maartje-Karlijn-Loes
18-5-2019 10:00 DES (V) C1 DAKOS C2 VIERLINGSBEEK 08:45   Janne-Vera-Sanne
18-5-2019 12:30 SVOC ’01 D1 DAKOS D1 OIRLO 11:15   Mirte-Ize-Anne L
18-5-2019 12:30 JES D2 DAKOS D2 VENHORST 11:15   Fleur-Sophie-Renske
18-5-2019 10:00 DAKOS D3 Arcades D2 LIEROP nvt
18-5-2019 09:00 DAKOS F1 DAKOS F4 SOMEREN 08:30   F4: Puck-Keet
18-5-2019 10:00 DAKOS F2 DAKOS F3 SOMEREN 09:30   F3: Milou-Sophie
19-5-2019 13:00 SCMH 1 DAKOS 1 VEGHEL zelf regelen
19-5-2019 11:30 VVO/Klimroos 2 DAKOS 2 HAPERT zelf regelen
week 21        
21-05-2019 19:00 DAKOS B2 Euro Girls B1 Lierop nvt
22-5-2019 20:00 DES (V) MW1 DAKOS MW1 VIERLINGSBEEK zelf regelen
22-5-2019 19:30 DAKOS MW2 Arcades MW1 SOMEREN nvt
22-5-2019 20:50 DAKOS MW3 HBSV MW1 SOMEREN nvt
22-5-2019 19:30 Oxalis R DAKOS R2 Hegelsom zelf regelen
22-5-2019 20:30 DSV R DAKOS R3 DIESSEN zelf regelen
25-5-2019 15:30 Melderslo A1 DAKOS A1 MELDERSLO 14:00   Jana-Jolijn-Tessa
25-5-2019 13:00 Sporting ST A1 DAKOS A2 SWOLGEN 11:45   Anne D-Maartje-Lisa
25-5-2019 14:00 Oranje Wit (L) B1 DAKOS B1 LEUNEN 12:45   Renske-Roos-Lynn
25-5-2019 11:15 DAKOS B2 Rosolo B2 LIEROP nvt
25-5-2019 10:15 De Peelkorf C1 DAKOS C1 YSSELSTEYN LB 09:00   Lana-Cato-Janne
25-5-2019 11:15 Arcades D1 DAKOS D1 LIESSEL 10:30   Irene-Kristel-Guusje
25-5-2019 11:00 SVOC ’01 D2 DAKOS D2 OIRLO 09:45   Lynn-Eva-Isabel
25-5-2019 10:00 DAKOS F3 DAKOS F1 LIEROP 10:00   F1: Kim-Lotte J
25-5-2019 09:00 DAKOS F4 DAKOS F2 LIEROP 09:00   F2: Anouk K-Nikki
26-5-2019 13:00 DAKOS 1 Oxalis 1 SOMEREN nvt
26-5-2019 11:30 DAKOS 2 Oxalis 2 SOMEREN nvt
week 22        
28-5-2019 19:30 Lottum A1 DAKOS A2 LOTTUM 18:15 Laura-Inge-Iris
29-5-2019 20:30 DAKOS MW1 Oranje Wit (L) MW1 SOMEREN nvt
29-5-2019 20:15 De Peelkorf MW2 DAKOS MW2 YSSELSTEYN LB zelf regelen
29-5-2019 20:00 ODC MW2 DAKOS MW3 HEUSDEN GEM ASTEN zelf regelen
29-5-2019 19:30 DAKOS R3 Vessem R SOMEREN nvt
1-6-2019 15:30 DAKOS A1 De Korfrakkers A1 SOMEREN nvt
1-6-2019 10:35 DAKOS A2 ODC A2 SOMEREN nvt
1-6-2019 14:00 DAKOS B1 De Korfrakkers B1 SOMEREN nvt
1-6-2019 10:00 Rietvogels B1 DAKOS B2 RIETHOVEN 08:45   Elise-Anne R-Mara
1-6-2019 12:00 DAKOS C1 Rooi C1 SOMEREN nvt
1-6-2019 13:00 DAKOS C2 Arcades C1 SOMEREN nvt
1-6-2019 09:00 DAKOS D1 SVOC ’01 D1 LIEROP nvt
1-6-2019 09:30 DAKOS D2 Arcades D2 SOMEREN nvt
1-6-2019 12:00 United D1 DAKOS D3 WANSSUM 10:45   Noortje-Lune-Liene
2-6-2019 13:00 Avanti (S)/Celeritas (S) 1 DAKOS 1 SCHIJNDEL zelf regelen
2-6-2019 11:30 ODC 2 DAKOS 2 HEUSDEN GEM ASTEN zelf regelen
week 23        
5-6-2019 20:00 SVOC ’01 MW1 DAKOS MW1 OIRLO zelf regelen
5-6-2019 20:30 DAKOS MW3 Melderslo MW1 SOMEREN nvt
5-6-2019 20:00 DAKOS R2 DAKOS R1 LIEROP nvt
5-6-2019 19:30 DAKOS R3 Rietvogels R SOMEREN nvt
8-6-2019 11:00 DAKOS C1 Altior C2 SOMEREN nvt
8-6-2019 11:00 United C1 DAKOS C2 WANSSUM 09:45   Aukje-Saske-Femke
8-6-2019 11:15 DAKOS D1 Arcades D1 LIEROP nvt
8-6-2019 10:00 DAKOS D2 DAKOS D3 LIEROP nvt
8-6-2019 10:00 DAKOS F2 DAKOS F1 SOMEREN nvt
8-6-2019 09:30 DAKOS F4 Klimop F2 LIEROP nvt
week 24        
12-6-2019 20:00 DAKOS MW2 ODC MW3 SOMEREN nvt
15-6-2019 10:45 Celeritas (S) C1 DAKOS C1 SCHIJNDEL 09:15   Renske-Kim-Roos
15-6-2019 11:00 Oranje Wit (L) C1 DAKOS C2 LEUNEN 09:45   Anouk-Kim-Lotte
15-6-2019 10:00 ODC F DAKOS F3 OMMEL 09:30  Demi-Milou
15-6-2019 10:00 Klimop F1 DAKOS F4 ASTEN 09:30   Jackie-Lynn
16-6-2019 13:00 DAKOS 1 Odisco 1 SOMEREN nvt
16-6-2019 11:30 DAKOS 2 Be Quick 3 SOMEREN nvt
week 25        
19-6-2019 20:00 DAKOS MW1 Merselo MW1 SOMEREN nvt
19-6-2019 20:00 HBSV MW2 DAKOS MW2 VENLO zelf regelen
19-6-2019 20:00 Swift (V) MW1 DAKOS MW3 VELDEN zelf regelen
19-6-2019 19:30 Oxalis R DAKOS R1 HEGELSOM zelf regelen
19-6-2019 20:00 DAKOS R2 ODC R LIEROP nvt