Definitief zaalprogramma

 

week 10 Aanvang Wedstrijd  Waar Aanv-vertrek Vervoer Scheids
Wo 6 mrt    
DAKOS Mw1 vrij
DAKOS Mw2 vrij
DAKOS Mw3 vrij
DAKOS R1 vrij
DAKOS R2 21:00 DAKOS R2 – Melderslo R Someren 20:30 nvt Danielle
DAKOS R3 vrij
Za 9 mrt  
DAKOS A1 15:35 DAKOS A1 – Melderslo A1 Someren (P) 14:35 nvt knkv
DAKOS A2 vrij
DAKOS B1 14:15 Altior B1 – DAKOS B1 Heeswijk-Dinther 12:45 Renske-Roos-Mirte nvt
DAKOS B2 vrij
DAKOS C1 15:10 DDW/SDO C2 – DAKOS C1 Reusel 14:00 Maartje-Janne-Cato nvt
DAKOS C2 11:30 DSV C1 – DAKOS C2 Diessen 10:15 Vera-Anouk-Kim nvt
DAKOS D1 14:15 DAKOS D1 – Arcades D1 Someren (P) 13:45 nvt Iris
DAKOS D2 13:10 DAKOS D2 – SCOV’01 D1 Someren (P) 12:40 nvt Lieke
DAKOS D3 12:05 DAKOS D3 – Roka D1 Someren (P) 11:35 nvt Iris
DAKOS F1 11:00 DAKOS F1 – Klimop F Someren-Heide 10:45 nvt Inge G
DAKOS F2 10:00 DAKOS F2 – ODC F Someren-Heide 09:45 nvt Inge G
Zo 10 mrt
DAKOS S1 14:45 Celeritas/Avanti S1 – DAKOS S1 Schijndel (diosc) 13:00 zelf regelen nvt
DAKOS S2 11:15 ODC S2 – DAKOS S2 Asten 10:15 zelf regelen nvt
week 11 Aanvang Wedstrijd  Waar Aanv-vertrek Vervoer Scheids
Wo 13 mrt    
DAKOS Mw1 21:00 DAKOS MW1 – Oxalis MW1 Someren (V) 20:30 nvt Patty
DAKOS Mw2 20:30 Melderslo MW1 – DAKOS MW2 Sevenum 19:15 zelf regelen nvt
DAKOS Mw3   11 mrt 21:00 DAKOS MW3 – Swift MW1 Someren (V) 20:30 nvt Esther
DAKOS R1       14 mrt 21:00 Swift R – DAKOS R1 Velden 19:45 zelf regelen nvt
DAKOS R2 vrij
DAKOS R3 vrij
Za 16 mrt  
DAKOS A1 15:40 DAKOS A1 – Korfrakkers A1 Someren (P) 14:40 nvt knkv
DAKOS A2 13:10 DAKOS A2 – Oranje Wit A1 Someren (P) 12:40 nvt Veronique
DAKOS B1 14:30 DAKOS B1 – Peelkorf B1 Someren (P) 13:45 nvt knkv
DAKOS B2 12:15 Sporting B1 – DAKOS B2 Meerlo 11:00 Kaya-Inge-Mara nvt
DAKOS C1 12:05 DAKOS C1 – Klimroos C1 Someren (P) 11:30 nvt Veronique
DAKOS C2 vrij
DAKOS D1 10:00 DOT D1 – DAKOS D1 Deurne (peelh) 09:00 Irene-Guusje-Ize nvt
DAKOS D2 09:00 Swift D2 – DAKOS D2 Velden 07:45 Evi-Sophie-Kiomy nvt
DAKOS D3 10:10 SVOC’01 D2 – DAKOS D3 Venray (wetteling) 08:55 Wilma-Suus-Maud L nvt
DAKOS F1 vrij
DAKOS F2 vrij
Zo 17 mrt
DAKOS S1 14:40 DAKOS S1 – Vessem S1 Someren (P) 13:40 nvt knkv
DAKOS S2 13:15 DAKOS S2 – DSV S2 Someren (P) 12:30 nvt knkv
week 12 Aanvang Wedstrijd  Waar Aanv-vertrek Vervoer Scheids
Wo 20 mrt    
DAKOS Mw1 20:15 Oranje Wit MW1 – DAKOS MW1 Venray (weert) 19:00 zelf regelen nvt
DAKOS Mw2   18 mrt 21:00 DAKOS MW2 – Roka MW1 Someren (V) 20:30 nvt Esther
DAKOS Mw3 vrij
DAKOS R1 vrij
DAKOS R2 vrij
DAKOS R3 21:00 DAKOS R3 –  Klineca Someren (V) 20:30 nvt MW3-SS
Za 23 mrt  
DAKOS A1 12:45 Peelkorf A1 – DAKOS A1 Venray (wetteling) 11:15 Nadie-Babet-Jana nvt
DAKOS A2 10:05 Oranje Wit A1 – DAKOS A2 Venray (wetteling) 08:50 Laura-Iris-Melissa nvt
DAKOS B1 11:00 Swift B1 – DAKOS B1 Velden 09:30 Esmee V-Lynn-Esmee B nvt
DAKOS B2 11:00 Oranje Wit B2 – DAKOS B2 Venray (weert) 09:50 Anne-Demy-Lisan nvt
DAKOS C1 10:00 VVO C1 – DAKOS C1 Hapert 08:45 Karlijn-Loes-Kim nvt
DAKOS C2 12:55 DAKOS C2 – BIO C1 Someren (P) 12:25 nvt MW1
DAKOS D1 11:40 DAKOS D1 – Peelkorf D2 Someren (P) 11:10 nvt Danielle
DAKOS D2 vrij
DAKOS D3 10:30 DAKOS D3 – Oranje Wit D2 Someren (P) 10:00 nvt Danielle
DAKOS F1 09:00 Klimop F – DAKOS F1 Asten 08:30 Kim-Lotte J nvt
DAKOS F2 vrij
Zo 24 mrt
DAKOS S1 11:15 MKV S1 – DAKOS S1 Bakel 10:00 zelf regelen nvt
DAKOS S2 13:15 Klick S2 – DAKOS S2 Mill 11:30 zelf regelen nvt
week 13 Aanvang Wedstrijd  Waar Aanv-vertrek Vervoer Scheids
Wo 27 mrt    
DAKOS Mw1 21:00 DAKOS MW1 – SVOC’01 MW1 Someren (V) 20:30 nvt R3
DAKOS Mw2 19:15 Peelkorf MW2 – DAKOS MW2 Venray (weert) 18:00 zelf regelen nvt
DAKOS Mw3  25 mrt 21:00 DAKOS MW3 – HBSV MW1 Someren (V) 20:30 nvt Esther
DAKOS R1 vrij
DAKOS R2 vrij
DAKOS R3      24 mrt 09:30 Kraanvogels R – DAKOS R3 Maarheeze 08:30 zelf regelen nvt
Za 30 mrt  
DAKOS A1 vrij
DAKOS A2 vrij
DAKOS B1 vrij
DAKOS B2 15:20 DAKOS B2 – SVOC’01 B1 Someren (P) 14:50 nvt Iris
DAKOS C1 11:30 Vessem C1 – DAKOS C1 Knegsel 10:15 Renske-Roos-Lana nvt
DAKOS C2 14:10 DAKOS C2 – Bladella C2 Someren (P) 13:40 nvt Iris
DAKOS D1 10:00 Swift D1 – DAKOS D1 Velden 08:45 Mirte-Janna-Tessa nvt
DAKOS D2 13:35 DES D1 – DAKOS D2 Overloon 12:05 Eva-Renske-Fleur nvt
DAKOS D3 vrij
DAKOS F1 vrij
DAKOS F2 11:00 ODC F1 – DAKOS F2 Asten-Heusden 10:30 Fem-Anne nvt
Zo 31 mrt
DAKOS S1 17:10 DAKOS S1 – Klimroos S1 Someren (P) 16:10 nvt knkv
DAKOS S2 15:45 DAKOS S2 – Bladella S2 Someren (P) 15:00 nvt knkv