Definitief zaalprogramma

 

week 50 Aanvang Wedstrijd  Waar Aanv-vertrek Vervoer Scheids
Wo 12 dec    
DAKOS Mw1 vrij
DAKOS Mw2 vrij
DAKOS Mw3   10 dec 21:00 DAKOS MW3 – Arcades MW1 Someren (V) 20:30 nvt Esther
DAKOS R1 vrij
DAKOS R2 19:30 Oxalis R – DAKOS R2 Sevenum 18:15 zelf regelen nvt
DAKOS R3 21:00 DAKOS R3 – Rosolo R Someren 20:30 nvt MW1
Za 15 dec  
DAKOS A1 15:40 Melderslo A1 – DAKOS A1 Horst 14:10 Meike-Sharon-Nadie nvt
DAKOS A2 15:40 DAKOS A2 – Melderslo A2 Someren (P) 15:10 nvt Lindy
DAKOS B1 12:10 DAKOS B1 – Peelkorf B1 Someren (P) 11:25 nvt knkv
DAKOS B2 vrij
DAKOS C1 14:30 DAKOS C1 – DDW/SDO C2 Someren (P) 14:00 nvt Kim M
DAKOS C2 13:20 DAKOS C2 – DSV C1 Someren (P) 12:50 nvt Kim M
DAKOS D1 11:05 Arcades D1 – DAKOS D1 Deurne (peelh) 10:05 Kristel-Guusje-Mirte nvt
DAKOS D2 11:15 Lottum D1 – DAKOS D2 Grubbenvorst 10:00 Janne-Kiomy-Lynn nvt
DAKOS D3 12:00 Roka D1 – DAKOS D3 Reuver 10:45 Wilma-Roos-Lune nvt
DAKOS F1 10:00 DAKOS F1 – DAKOS F2 Lierop 09:30 F1: Lana-Lotte J Inge G
DAKOS F2 10:00 DAKOS F1 – DAKOS F2 Lierop 09:30 F2: Fem-Anouk K nvt
Zo 16 dec
DAKOS S1 12:15 DAKOS S1 – Avanti S1 Someren (V) 11:15 nvt knkv
DAKOS S2 11:00 DAKOS S2 – ODC S2 Someren (V) 10:15 nvt knkv
week 51 Aanvang Wedstrijd  Waar Aanv-vertrek Vervoer Scheids
Wo 19 dec    
DAKOS Mw1 20:00 DES MW1 – DAKOS MW1 Mill 18:45 zelf regelen nvt
DAKOS Mw2 21:00 DAKOS MW2 – Lottum MW1 Someren (V) 20:30 nvt MW3-SS
DAKOS Mw3   18 dec 21:30 ODC MW2 – DAKOS MW3 Deurne (kubus) 20:30 zelf regelen nvt
DAKOS R1 vrij
DAKOS R2 21:30 Sporting R – DAKOS R2 Meerlo 20:15 zelf regelen nvt
DAKOS R3 vrij
Za 22 dec
DAKOS A1 16:35 DAKOS A1 – ODC A1 Someren (P) 15:35 nvt knkv
DAKOS A2 15:15 DAKOS A2 – DES A1 Someren (P) 14:45 nvt Lindy
DAKOS B1 11:00 Swift B1 – DAKOS B1 Velden 09:30 Esmee V-Roos-Mirte nvt
DAKOS B2 14:15 United B1 – DAKOS B2 Meerlo 12:45 Kaya-Megan-Demy nvt
DAKOS C1 vrij
DAKOS C2 vrij
DAKOS D1 vrij
DAKOS D2 vrij
DAKOS D3 vrij
DAKOS F1 vrij
DAKOS F2 10:00 DAKOS F2 – Klimop F Someren-Heide 09:45 nvt Anne D
Zo 23 dec
DAKOS S1 vrij
DAKOS S2 vrij
week 52+01 Aanvang Wedstrijd  Waar Aanv-vertrek Vervoer Scheids
Wo 2 jan    
DAKOS R2 20:00 DAKOS R2 – ODC R Someren (V) 19:30 nvt Danielle
DAKOS R1 21:00 DAKOS R1 – Oxalis R Someren (V) 20:30 nvt MW3
Za 5 jan
DAKOS B1 12:00 DAKOS B1 – Altior B1 Someren (P) 11:15 nvt knkv
week 02 Aanvang Wedstrijd  Waar Aanv-vertrek Vervoer Scheids
Wo 9 jan    
DAKOS Mw1 19:30 Oxalis MW1 – DAKOS MW1 Sevenum 18:30 zelf regelen nvt
DAKOS Mw2 21:00 DAKOS MW2 – Melderslo MW1 Someren (V) 20:30 nvt MW3
DAKOS Mw3   7 jan 21:00 Swift MW1 – DAKOS MW3 Velden 20:00 zelf regelen nvt
DAKOS R1       7 jan 21:00 DAKOS R1 – DAKOS R2 Someren (V) 20:30 nvt Patty
DAKOS R2 21:00 DAKOS R1 – DAKOS R2 Someren (V) 20:30 zelf regelen nvt
DAKOS R3 vrij
Za 12 jan  
DAKOS A1 15:20 Korfrakkers A1 – DAKOS A1 Erp 13:50 Babet-Jana-Else nvt
DAKOS A2 16:30 Klimop A1 – DAKOS A2 Asten 15:15 fiets nvt
DAKOS B1 vrij
DAKOS B2 12:50 DAKOS B2 – Sporting B1 Someren (P) 12:20 nvt Veronique
DAKOS C1 11:30 Klimroos C1 – DAKOS C1 Hoogeloon 10:15 Roos-Renske-Kim nvt
DAKOS C2 12:10 BIO C1 – DAKOS C2 Veldhoven 10:55 Aukje-Kim-Femke nvt
DAKOS D1 11:40 DAKOS D1 – DOT D1 Someren (P) 11:10 nvt Veronique
DAKOS D2 10:35 DAKOS D2 – Swift D2 Someren (P) 10:05 nvt Else
DAKOS D3 09:30 DAKOS D3 – SVOC’01 D2 Someren (P) 09:00 nvt Else
DAKOS F1 10:00 DAKOS F1 – ODC F Someren-Heide 09:45 nvt Anne D
DAKOS F2 vrij
Zo 13 jan
DAKOS S1 10:00 Vessem S1 – DAKOS S1 Knegsel 08:30 zelf regelen nvt
DAKOS S2 12:15 DSV S2 – DAKOS S2 Diessen 10:45 zelf regelen nvt
week 03 Aanvang Wedstrijd  Waar Aanv-vertrek Vervoer Scheids
Wo 16 jan    
DAKOS Mw1 21:00 DAKOS MW1 – Oranje Wit MW! Someren (V) 20:30 nvt MW2
DAKOS Mw2  14 jan 19:30 ROKA MW1 – DAKOS MW2 Reuver 18:15 zelf regelen nvt
DAKOS Mw3 vrij
DAKOS R1 21:30 United R – DAKOS R1 Meerlo 20:15 zelf regelen nvt
DAKOS R2 vrij
DAKOS R3      14 jan 21:00 DAKOS R3 – Kraanvogels Someren (V) 20:30 nvt Esther
Za 19 jan  
DAKOS A1 15:40 DAKOS A1 – Peelkorf A1 Someren (P) 14:40 nvt knkv
DAKOS A2 14:20 DAKOS A2 – Klimop A1 Someren (P) 13:50 nvt Lindy
DAKOS B1 12:00 Pr.Irene B1 – DAKOS B1 Nistelrode 11:15 Lynn-Esmee B-Lisa nvt
DAKOS B2 13:10 DAKOS B2 – Oranje Wit B2 Someren (P) 12:40 nvt Lindy
DAKOS C1 12:05 DAKOS C1 – VVO C1 Someren (P) 11:35 nvt Kim M
DAKOS C2 vrij
DAKOS D1 10:30 Peelkorf D2 – DAKOS D1 Venray (wetteling) 09:15 Janna-Eefke-Tessa nvt
DAKOS D2 vrij
DAKOS D3 12:10 Oranje Wit D2 – DAKOS D3 Venray (wetteling) 11:00 Wilma-Maud L-Suus nvt
DAKOS F1 09:00 Klimop F – DAKOS F1 Asten 08:30 Lana-Lotte B nvt
DAKOS F2 11:00 ODC F – DAKOS F2 Asten-Heusden 10:30 Anouk K-Nikki nvt
Zo 20 jan
DAKOS S1 14:40 DAKOS S1 – MKV S1 Someren (P) 13:40 nvt knkv
DAKOS S2 13:15 DAKOS S2 – Klick S2 Someren (P) 12:30 nvt knkv
week 04 Aanvang Wedstrijd  Waar Aanv-vertrek Vervoer Scheids
Wo 23 jan    
DAKOS Mw1 19:30 SVOC’01 MW1 – DAKOS MW1 Venray (weert) 18:15 zelf regelen nvt
DAKOS Mw2 21:00 DAKOS MW2 – Peelkorf MW2 Someren (V) 20:30 nvt Esther
DAKOS Mw3    22 jan 21:00 HBSV MW1 – DAKOS MW3 Venlo 19:45 zelf regelen nvt
DAKOS R1 vrij
DAKOS R2        21 jan 21:00 DAKOS R2 – Lottum R Someren (V) 20:30 nvt Danielle
DAKOS R3        20 jan 10:00 Rietvogels R – DAKOS R3 Riethoven 08:45 zelf regelen nvt
Za 26 jan  
DAKOS A1 14:25 ODC A1 – DAKOS A1 Asten 13:10 fiets nvt
DAKOS A2 17:15 DES A1 – DAKOS A2 Overloon 16:00 Lieke-Lisa-Anne T nvt
DAKOS B1 11:40 DAKOS B1 – Swift B1 Someren (P) 10:55 nvt knkv
DAKOS B2 13:45 SVOC’01 B1 – DAKOS B2 Venray (wetteling) 12:15 Anne-Inge-Mara nvt
DAKOS C1 12:50 DAKOS C1 – Vessem C1 Someren (P) 12:20 nvt Lindy
DAKOS C2 10:00 Bladella C2 – DAKOS C2 Bladel 08:45 Janne-Lotte-Sanne nvt
DAKOS D1 10:35 DAKOS D1 – Swift D1 Someren (P) 10:05 nvt Lindy
DAKOS D2 09:30 DAKOS D2 – DES D1 Someren (P) 09:00 nvt Nadie
DAKOS D3 vrij
DAKOS F1 11:00 DAKOS F1 – ODC F Someren-Heide 10:45 nvt Inge G
DAKOS F2 10:00 DAKOS F2 – Klimop F Someren-Heide 09:45 nvt Inge G
Zo 27 jan
DAKOS S1 12:25 Klimroos/VVO S1 – DAKOS S1 Hapert 10:55 zelf regelen nvt
DAKOS S2 13:00 Bladella S2 – DAKOS S2 Bladel 11:30 zelf regelen nvt
week 05 Aanvang Wedstrijd  Waar Aanv-vertrek Vervoer Scheids
Wo 30 jan    
DAKOS Mw1 19:30 Merselo MW1 – DAKOS MW1 Venray (weert) 18:15 zelf regelen nvt
DAKOS Mw2 21:00 DAKOS MW2 (MW3) – HBSV MW2 Someren (V) 20:30 nvt MW2
DAKOS Mw3   28 jan 21:00 DAKOS MW3 (MW2) – Peelkorf MW1 Someren (V) 20:30 nvt Patty
DAKOS R1 vrij
DAKOS R2 vrij
DAKOS R3       27 jan 10:00 Rosolo R – DAKOS R3 Reusel 08:45 zelf regelen nvt
Za 2 feb  
DAKOS A1 13:40 DAKOS A1 – Rosolo A1 Someren (P) 12:40 nvt knkv
DAKOS A2 12:15 DAKOS A2 – Peelkorf A3 Someren (P) 11:45 nvt Kim M
DAKOS B1 11:30 Peelkorf B1 – DAKOS B1 Venray (wetteling) 10:00 Britt-Eline-Emmy nvt
DAKOS B2 10:25 Peelkorf B2 – DAKOS B2 Venray (wetteling) 09:10 Julia-Lisan-Ilse nvt
DAKOS C1 vrij
DAKOS C2 10:00 NeCa C1 – DAKOS C2 Hapert 08:45 Saske-Femke-Aukje nvt
DAKOS D1 vrij
DAKOS D2 13:15 United D1 – DAKOS D2 Meerlo 12:00 Eva-Isabel-Nina nvt
DAKOS D3 11:05 DAKOS D3 – Merselo D1 Someren (P) 10:35 nvt Kim M
DAKOS F1 vrij
DAKOS F2 vrij
Zo 3 feb
DAKOS S1 13:30 DAKOS S1 – ONA/Astrantia S1 Someren (P) 12:30 nvt knkv
DAKOS S2 12:00 DAKOS S2 – Altior S2 Someren (P) 11:15 nvt knkv
week 06 Aanvang Wedstrijd  Waar Aanv-vertrek Vervoer Scheids
Wo 6 feb    
DAKOS Mw1     4 feb 21:00 DAKOS MW1 – ODC MW1 Someren (V) 20:30 nvt Patty
DAKOS Mw2 21:30 ODC MW3 – DAKOS MW2 Deurne (peelh) 20:30 zelf regelen nvt
DAKOS Mw3 19:30 DOT MW1 – DAKOS MW3 Deurne (kubus) 18:30 zelf regelen nvt
DAKOS R1 21:00 DAKOS R1 – Sporting R Someren (V) 20:30 nvt MW1
DAKOS R2 vrij
DAKOS R3 vrij
Za 9 feb  
DAKOS A1 12:15 Swift A1 – DAKOS A1 Velden 10:45 Liz-Tessa-Jolijn nvt
DAKOS A2 vrij
DAKOS B1 10:00 DAKOS B1 – Pr.Irene B1 Someren (P) 09:15 nvt knkv
DAKOS B2 13:05 Oxalis B1 – DAKOS B2 Sevenum 11:50 Elise-Megan-Dana nvt
DAKOS C1 12:00 DAKOS C1 – Rosolo C2 Someren (P) 11:30 nvt Iris
DAKOS C2 11:00 DAKOS C2 – ODC C1 Someren (P) 10:30 nvt Lieke
DAKOS D1 13:35 Melderslo D1 – DAKOS D1 Horst 12:20 Kristel-Anne-Ize nvt
DAKOS D2 13:00 DAKOS D2 – Arcades D2 Someren (P) 12:30 nvt Lieke
DAKOS D3 11:00 Oxalis D1 – DAKOS D3 Sevenum 09:45 Wilma-Maud A-Liene nvt
DAKOS F1 10:00 DAKOS F2 – DAKOS F1 Someren-Heide 09:45 nvt nvt
DAKOS F2 10:00 DAKOS F2 – DAKOS F1 Someren-Heide 09:45 nvt Anne D
Zo 10 feb
DAKOS S1 13:45 Rietvogels S1 – DAKOS S1 Riethoven 12:15 zelf regelen nvt
DAKOS S2 12:00 Be Quick S3 – DAKOS S2 Geffen 10:15 zelf regelen nvt
week 07 Aanvang Wedstrijd  Waar Aanv-vertrek Vervoer Scheids
Wo 13 feb    
DAKOS Mw1 vrij
DAKOS Mw2 vrij
DAKOS Mw3 19:30 Arcades MW1 – DAKOS MW3 Deurne (kubus) 18:30 zelf regelen nvt
DAKOS R1 20:30 Meldrslo R – DAKOS R1 Sevenum 19:15 zelf regelen nvt
DAKOS R2 vrij
DAKOS R3 21:00 DAKOS R3 – BIO R Someren (V) 20:30 nvt MW2
Za 16 feb  
DAKOS A1 15:35 VIOS A1 – DAKOS A1 Oeffelt 13:45 Pleun-Meike-Sharon nvt
DAKOS A2 12:45 DAKOS A2 – Sporting A1 Someren (P) 12:15 nvt MW1
DAKOS B1 vrij
DAKOS B2 11:40 DAKOS B2 – United B1 Someren (P) 11:10 nvt MW1
DAKOS C1 10:35 DAKOS C1 – Bladella C1 Someren (P) 10:05 nvt Nadie
DAKOS C2 09:30 DAKOS C2 – Winty C1 Someren (P) 09:00 nvt Else
DAKOS D1 12:45 SVOC’01 D1 – DAKOS D1 Venray (wetteling) 11:30 Irene-Eefke-Anne nvt
DAKOS D2 09:15 Oranje Wit D1 – DAKOS D2 Venray (wetteling) 08:00 Fleur-Janne-Lynn nvt
DAKOS D3 13:45 Oxalis D2 – DAKOS D3 Sevenum 12:30 Wilma-Floor-Janske nvt
DAKOS F1 vrij
DAKOS F2 vrij
Zo 17 feb
DAKOS S1 12:40 DAKOS S1 – SVOC’01 S1 Someren (P) 11:40 nvt knkv
DAKOS S2 11:15 DAKOS S2 – Pr.Irene S2 Someren (P) 10:30 nvt knkv
week 08 Aanvang Wedstrijd  Waar Aanv-vertrek Vervoer Scheids
Wo 20 feb    
DAKOS Mw1 21:00 DAKOS MW1 (MW3) – DES MW1 Someren (V) 20:30 nvt MW2
DAKOS Mw2   19 feb 21:00 Lottum MW1 – DAKOS MW2 Grubbenvorst 19:45 zelf regelen nvt
DAKOS Mw3   18 feb 21:00 DAKOS MW3 (MW1) – ODC MW2 Someren (V) 20:30 nvt Patty
DAKOS R1 vrij
DAKOS R2 vrij
DAKOS R3 vrij
Za 23 feb  
DAKOS A1 vrij
DAKOS A2 vrij
DAKOS B1 vrij
DAKOS B2 vrij
DAKOS C1 vrij
DAKOS C2 vrij
DAKOS D1 vrij
DAKOS D2 vrij
DAKOS D3 vrij
DAKOS F1 vrij
DAKOS F2 vrij
Zo 24 feb
DAKOS S1 vrij
DAKOS S2 vrij
week 09 Aanvang Wedstrijd  Waar Aanv-vertrek Vervoer Scheids
Wo 27 feb    
DAKOS Mw1 vrij
DAKOS Mw2 vrij
DAKOS Mw3 vrij
DAKOS R1 vrij
DAKOS R2 vrij
DAKOS R3 vrij
Za 2 mrt  
DAKOS A1 vrij
DAKOS A2 vrij
DAKOS B1 vrij
DAKOS B2 vrij
DAKOS C1 vrij
DAKOS C2 vrij
DAKOS D1 vrij
DAKOS D2 vrij
DAKOS D3 vrij
DAKOS F1 vrij
DAKOS F2 vrij
Zo 3 mrt
DAKOS S1 vrij
DAKOS S2 vrij
week 10 Aanvang Wedstrijd  Waar Aanv-vertrek Vervoer Scheids
Wo 6 mrt    
DAKOS Mw1 vrij
DAKOS Mw2 vrij
DAKOS Mw3 vrij
DAKOS R1 vrij
DAKOS R2 21:00 DAKOS R2 – Melderslo R Someren 20:30 nvt Danielle
DAKOS R3 vrij
Za 9 mrt  
DAKOS A1 15:35 DAKOS A1 – Melderslo A1 Someren (P) 14:35 nvt knkv
DAKOS A2 vrij
DAKOS B1 14:15 Altior B1 – DAKOS B1 Heeswijk-Dinther 12:45 Renske-Roos-Mirte nvt
DAKOS B2 vrij
DAKOS C1 15:10 DDW/SDO C2 – DAKOS C1 Reusel 14:00 Maartje-Janne-Cato nvt
DAKOS C2 11:30 DSV C1 – DAKOS C2 Diessen 10:15 Vera-Anouk-Kim nvt
DAKOS D1 14:15 DAKOS D1 – Arcades D1 Someren (P) 13:45 nvt Iris
DAKOS D2 13:10 DAKOS D2 – SCOV’01 D1 Someren (P) 12:40 nvt Lieke
DAKOS D3 12:05 DAKOS D3 – Roka D1 Someren (P) 11:35 nvt Iris
DAKOS F1 11:00 DAKOS F1 – Klimop F Someren-Heide 10:45 nvt Inge G
DAKOS F2 10:00 DAKOS F2 – ODC F Someren-Heide 09:45 nvt Inge G
Zo 10 mrt
DAKOS S1 14:45 Celeritas/Avanti S1 – DAKOS S1 Schijndel (diosc) 13:00 zelf regelen nvt
DAKOS S2 11:15 ODC S2 – DAKOS S2 Asten 10:15 zelf regelen nvt
week 11 Aanvang Wedstrijd  Waar Aanv-vertrek Vervoer Scheids
Wo 13 mrt    
DAKOS Mw1 21:00 DAKOS MW1 – Oxalis MW1 Someren (V) 20:30 nvt Patty
DAKOS Mw2 20:30 Melderslo MW1 – DAKOS MW2 Sevenum 19:15 zelf regelen nvt
DAKOS Mw3   11 mrt 21:00 DAKOS MW3 – Swift MW1 Someren (V) 20:30 nvt Esther
DAKOS R1       14 mrt 21:00 Swift R – DAKOS R1 Velden 19:45 zelf regelen nvt
DAKOS R2 vrij
DAKOS R3 vrij
Za 16 mrt  
DAKOS A1 15:40 DAKOS A1 – Korfrakkers A1 Someren (P) 14:40 nvt knkv
DAKOS A2 13:10 DAKOS A2 – Oranje Wit A1 Someren (P) 12:40 nvt Veronique
DAKOS B1 14:30 DAKOS B1 – Peelkorf B1 Someren (P) 13:45 nvt knkv
DAKOS B2 12:15 Sporting B1 – DAKOS B2 Meerlo 11:00 Kaya-Inge-Mara nvt
DAKOS C1 12:05 DAKOS C1 – Klimroos C1 Someren (P) 11:30 nvt Veronique
DAKOS C2 vrij
DAKOS D1 10:00 DOT D1 – DAKOS D1 Deurne (peelh) 09:00 Irene-Guusje-Ize nvt
DAKOS D2 09:00 Swift D2 – DAKOS D2 Velden 07:45 Evi-Sophie-Kiomy nvt
DAKOS D3 10:10 SVOC’01 D2 – DAKOS D3 Venray (wetteling) 08:55 Wilma-Suus-Maud L nvt
DAKOS F1 vrij
DAKOS F2 vrij
Zo 17 mrt
DAKOS S1 14:40 DAKOS S1 – Vessem S1 Someren (P) 13:40 nvt knkv
DAKOS S2 13:15 DAKOS S2 – DSV S2 Someren (P) 12:30 nvt knkv
week 12 Aanvang Wedstrijd  Waar Aanv-vertrek Vervoer Scheids
Wo 20 mrt    
DAKOS Mw1 20:15 Oranje Wit MW1 – DAKOS MW1 Venray (weert) 19:00 zelf regelen nvt
DAKOS Mw2   18 mrt 21:00 DAKOS MW2 – Roka MW1 Someren (V) 20:30 nvt Esther
DAKOS Mw3 vrij
DAKOS R1 vrij
DAKOS R2 vrij
DAKOS R3 21:00 DAKOS R3 –  Klineca Someren (V) 20:30 nvt MW3-SS
Za 23 mrt  
DAKOS A1 12:45 Peelkorf A1 – DAKOS A1 Venray (wetteling) 11:15 Nadie-Babet-Jana nvt
DAKOS A2 10:05 Oranje Wit A1 – DAKOS A2 Venray (wetteling) 08:50 Laura-Iris-Melissa nvt
DAKOS B1 11:00 Swift B1 – DAKOS B1 Velden 09:30 Esmee V-Lynn-Esmee B nvt
DAKOS B2 11:00 Oranje Wit B2 – DAKOS B2 Venray (weert) 09:50 Anne-Demy-Lisan nvt
DAKOS C1 10:00 VVO C1 – DAKOS C1 Hapert 08:45 Karlijn-Loes-Kim nvt
DAKOS C2 12:55 DAKOS C2 – BIO C1 Someren (P) 12:25 nvt MW1
DAKOS D1 11:40 DAKOS D1 – Peelkorf D2 Someren (P) 11:10 nvt Danielle
DAKOS D2 vrij
DAKOS D3 10:30 DAKOS D3 – Oranje Wit D2 Someren (P) 10:00 nvt Danielle
DAKOS F1 09:00 Klimop F – DAKOS F1 Asten 08:30 Kim-Lotte J nvt
DAKOS F2 vrij
Zo 24 mrt
DAKOS S1 11:15 MKV S1 – DAKOS S1 Bakel 10:00 zelf regelen nvt
DAKOS S2 13:15 Klick S2 – DAKOS S2 Mill 11:30 zelf regelen nvt
week 13 Aanvang Wedstrijd  Waar Aanv-vertrek Vervoer Scheids
Wo 27 mrt    
DAKOS Mw1 21:00 DAKOS MW1 – SVOC’01 MW1 Someren (V) 20:30 nvt R3
DAKOS Mw2 19:15 Peelkorf MW2 – DAKOS MW2 Venray (weert) 18:00 zelf regelen nvt
DAKOS Mw3  25 mrt 21:00 DAKOS MW3 – HBSV MW1 Someren (V) 20:30 nvt Esther
DAKOS R1 vrij
DAKOS R2 vrij
DAKOS R3      24 mrt 09:30 Kraanvogels R – DAKOS R3 Maarheeze 08:30 zelf regelen nvt
Za 30 mrt  
DAKOS A1 vrij
DAKOS A2 vrij
DAKOS B1 vrij
DAKOS B2 15:20 DAKOS B2 – SVOC’01 B1 Someren (P) 14:50 nvt Iris
DAKOS C1 11:30 Vessem C1 – DAKOS C1 Knegsel 10:15 Renske-Roos-Lana nvt
DAKOS C2 14:10 DAKOS C2 – Bladella C2 Someren (P) 13:40 nvt Iris
DAKOS D1 10:00 Swift D1 – DAKOS D1 Velden 08:45 Mirte-Janna-Tessa nvt
DAKOS D2 13:35 DES D1 – DAKOS D2 Overloon 12:05 Eva-Renske-Fleur nvt
DAKOS D3 vrij
DAKOS F1 vrij
DAKOS F2 11:00 ODC F1 – DAKOS F2 Asten-Heusden 10:30 Fem-Anne nvt
Zo 31 mrt
DAKOS S1 17:10 DAKOS S1 – Klimroos S1 Someren (P) 16:10 nvt knkv
DAKOS S2 15:45 DAKOS S2 – Bladella S2 Someren (P) 15:00 nvt knkv